Додано
12.03.25 12:03:20
Я хоча б не... / книжкова версія
Я хоча б не пропала на 5 років.
(Кольори молодості: Mary Uanni)
Це історії про те, як ми переживаємо моменти найбільших переживань, моментів радості і болю, що не залишають нас байдужими. Кожна з історій — це колір, що відображає різні етапи життя, відсвіжуючи пам'ять про наші емоції, про те, що ми відчували, і про те, чому ми змінилися. Вони нагадують нам, що жоден момент не зникає безслідно — вони завжди залишають свій слід.
Ваша черга...
Mary Uanni
105
відслідковують
Інші блоги
Сьогодні о 18:00 виходить нова глава «Хоругви Землі» Шахти колонії повільно перемелюють усіх, хто в них потрапляє. Тут кожен день схожий на попередній, а втома давно стала частиною життя. Але навіть у такому місці
— Привіт, дорогенький. Астраель скосив очі й майже не здивувався. В дверях, що відчинилися за його спиною, стояла Карлайла. Освітлення було тьмяним, тому він не бачив її обличчя, та переплутати цей силует не міг ні з ким
Вітаю всіх, хто любить переходити одразу до солодкого! Сьогодні стартувала передплата на книгу «Помилково викрадена», і я хочу подякувати моїм неймовірним читачам за вашу підтримку ♥️ За кожен коментар,
Долучаюся до літературного флешмобу «Мелодія кохання» та щиро дякую організаторкам Крісті Ко ❤️ та Тетяна Степанкевич ❤️ за натхненну можливість розповісти про історії, у яких любов стає голосом душі. Для
Мене часто питають — чи важко закінчувати книгу? Чесно? Так. Останній розділ "Не твоєї гри" я писала вночі. І коли поставила крапку — відчула щось дивне. Не радість, не полегшення. Якусь порожнечу. Максим і Аліна
1 коментар
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиЦікаве завдання)
Я хоча б не обрала кафедру стихії води, маючи можливість вступити на заклиначів вогню (Аліса (Анабель) з "Заклиначки стихій")
Я хоча б не втомлюю всіх моїх друзів розмовами про політику (Генрі з "Заклиначки стихій")
Я хоча б не сміюся з проблем найкращої подруги (Марія)
Я хоча б не накликала на академію чарівників смертоносних чудовиськ (а це вже буде спойлер)
Ух, ще багато чого можна написати, насправді) Усі персонажі іноді бісять, але їх є за що любити :)
Поліна Ташань, Таак, погоджуюсь!) дякую за участь))
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати