З днем народження мене!

Сьогодні мій день народження, дуже важливий і, мабуть, найдовгоочікуваніший др із всіх що були. 

Але, ближе до книги) 
Рік тому я почала писати свою першу книжку, і це стало моєю метою протягом всього останнього часу. Кожен раз коли згадувала що я робила у 24, перше що було - то книга. Книга -книга-книга. 
Це стало невеличкою віддушиною, яка змушувала мене підніматися кожен ранок з ліжка, робити свої справи бистріше, щоб було більше часу для книги. 
Так, як перша робота вона не погана, але звісно, можна краще. І усі помилки я планую врахувати в майбутньому, при написанні наступної, яку я вже продумую. 
Маленький світ якій мене бісим, закохував, притягав та відторгав. Усе це - стало моїм життям. 

Сподіваюся, стане і для вас) 
С моїм днем мене, сподіваюсь, буду радувати ще більше)

6 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Румель
07.03.2025, 12:09:56

Вітаю з днем народження.

Авеліна Вермурт
08.03.2025, 11:52:41

Румель, Дуже дякую!

avatar
Мілена Фокс
07.03.2025, 14:50:06

З днем народження!

Авеліна Вермурт
08.03.2025, 11:52:36

Мілена Фокс, Дякую!)

avatar
Поліна Крисак
07.03.2025, 12:05:33

Вітаю з днем народження. )))

Авеліна Вермурт
08.03.2025, 11:52:29

Полiна Крисак, Дякую)

avatar
Ніка Цвітан
07.03.2025, 10:58:26

Вітаю! Нехай все вдається)))

Авеліна Вермурт
08.03.2025, 11:52:22

Ніка Цвітан, Обов’язково буде, дякую!

avatar
Наталія Шепель
07.03.2025, 10:25:31

Вітаю вас!
Бажаю здоров'я, натхнення та терпіння. )

Авеліна Вермурт
08.03.2025, 11:51:09

Наталія Шепель, Дуже дякую! Кращі побажання)

avatar
Оксана Павелко
07.03.2025, 10:10:43

Мої щирі вітання!!!! Успіху, натхнення й легкого пера!

Авеліна Вермурт
08.03.2025, 11:50:24

Оксана Павелко, Вельме дякую! Це дуже важливо)

Інші блоги
Трохи про оновлення.)))✨✨✨
Вітаю всіх і бажаю мирного неба! Ото час від часу заглядаю у статистику й бачу, що потроху, але мої твори «Посмертя» та «Темні історії Малефича» все ж читають. (Ю-ху-ху!!!) І раптом подумав: як же це несправедливо,
Хто переживав за "хлопчика"? У нього все гаразд...
В покоях Маріци було напівтемно й завжди палав вогонь в каміні, навіть влітку. Але ніколи не було спекотно. Мабуть, Верховна регулювала це магією. Даміан вже звик. Як і до багато чого іншого. Останні кілька годин йому
"Наша отрута"
Дарк-роман, історичний любовний роман. Бразилія початку 1970-х років, різниця у віці та статусі, складні емоції та почуття. Початок 70х років 20 століття. Бразилія. Жорстка диктатура. Хоча країна має успіхи, економіка ще не почала
✨ Моя новинка "Головний біль для боса" ✨
Вітаю, любі читачі У мене стартувала вибухова новинка ГОЛОВНИЙ БІЛЬ ДЛЯ БОСА: ОЛЕКСАНДРА Зрада, шалені емоції, спекотне протистояння, службові інтриги та романтика з щіпкою гумору Запрошую до читання! - Тепер я
♦️максимум хімії?♦️максимум хімії!♦️
Букнет оголосив новий конкурс, і я цього разу збираюсь завершити свій роман)) ☀️Тому одразу й почала☀️ Представляю свою новинку саме до конкурсу ромкомів/молодіжки ♦️Максимум хімії♦️ Стажерка на мою голову Уривок
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше