Додано
03.03.25 14:46:23
День письменника
Доброго часу доби, читачі та автори).
На календарі третє березня, а це означає, що сьогодні відзначається всесвітній День письменника. Що хочеться сказати у цей день колегам по перу?.. Нехай ваше натхнення завжди б'є яскравим фонтаном, число читачів збільшується у геометричній прогресії, а ваша фантазія нехай не перестає вас дивувати новими сюжетами❤️❤️❤️.
Також я підготувала трохи хорошого настрою у вигляді мемів... (я робила їх сама :) )
Все :). Така у нас сьогодні невеличка зустріч :). Якихось потужних новин поки що немає, але не привітати вас зі святом я точно не могла ;) )). Усіх люблю та обіймаю❤️❤️❤️
Ліна Діксон
185
відслідковують
Інші блоги
За домовленістю з автором, мій відгук-рецензія на твір Сергія Більцана "Темні історії Малефича". Коротко про сюжет. Перед нами розгортається історія молодого правоохоронця, якого життєвий конфлікт закидає у закрите,
Всім привітик!✋
На книгу ІГРАШКА ТИРАНА відкрито передплату, і....я вважаю що вам варто якомога скоріше придбати цю книгу, поки вона коштує так дешево.❗Адже це буде величезна (планується БІЛЬШЕ НІЖ СТАНДАРТНІ 150 СТОРІНОК)
Багато мене питались: чому я вирішила написати трохи дитячу історію кохання)
Скажу Вам чесно, що перш ніж найти своє, треба пройти трохи "дивні" стосунки, щоб цінувати по-справжному... Отож, зануюрюємось у світ "токсіків"
Вітаю✨
Новий розділ опубліковано! Щиро дякую Асі Рей ❤️❤️❤️ Події набувають більшого напруження, Єва зробила хід і чекає відповіді від Аліси.
Деякі ранки починаються з кави. Ранок Кіри починається з протистояння з 95-річним «демоном» у під’їзді та спроб пояснити, чому її «іноземний» співмешканець ніколи не з’являється на людях. У новому епізоді
7 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиВітаю із таким позитивним вітанням на таке прекрасне свято!
Вадим Булава, Дякую ;)
Зі святом )
Наталія Шепель, Дякую) (◡ ω ◡)
Перший мем прям про мене :-D
Євгеній Шульженко, =D
Зі святом!!! Вітаю від щирого серця!!!
Євгеній Шульженко, Дякую :) (◠‿◕)
Впізнала себе у 1 і 2 мемах)))
Щиро дякую за привітання! Навзаєм)
Тетяна Вітер, (◍•ᴗ•◍)❤
Останні два меми в серденько. Зі святом вас)
Поліна Ташань, Старалася). Дякую ;)
Будґло дуже смішно. ))
Вас теж зі святом. ))
Полiна Крисак, ( ˘ ³˘)♥
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати