Челендж #цитати

Приєднуюся до чудової ідеї Ангеліна Александренко  челендж#цитати 

У свою чергу, хочу запропонувати кілька цитат із нового циклу книг "Кішка, яка гуляла сама по собі". Це серія коротких оповідань про захопливе життя аферистки Софі, яка має загострене почуття справедливості.

 


"Я люблю афери. Це мій виклик цьому світу, який остаточно загруз у нудотній, контрольованій бюрократії."

 

"Наступного ранку, я сиділа в маленькій орендованій квартирі на околиці, за чашкою дешевого розчинного еспресо, гортаючи новини на новенькому смартфоні.

Сайт BBC кричав: «Гучне шахрайство! Стартап-міраж виманив мільйони у довірливих інвесторів»"

 

"Я миттєво оцінила ситуацію. Це не поліція, під прикриттям. Не носили б вони такі костюми, та й замість чемного «нам треба поговорити» вже б давно вибивали двері."


"Я не любила, коли мене ставили перед вибором, у якому насправді вибору немає."

 

"— Тоді я нагадаю, що чесної гри не існує. Є лише вигідні умови.

Ще й філософ. Прекрасно. Якби я отримувала долар кожного разу, коли чула подібні сентенції від хлопців у дорогих костюмах, зараз би сиділа не тут, а десь на пляжі, попиваючи щось із парасолькою."

 

"Якщо ви думаєте, що носити перуку в кишені – це дивно, значить, ви не прожили достатньо насиченого життя."

 

"— Софі, ми ж домовлялися, що якщо ти подзвониш мені вдруге за місяць, це означатиме, що світ летить у прірву.

— О, не хвилюйся. Це просто я лечу у прірву, світ поки що тримається."

 

"Я вкрала свою першу шоколадку в п’ять років. Випадково. Чесно.

Ну гаразд, майже чесно."

 

"Я завжди знала, що одного дня поїду до Лондона. Це було неминуче. З моїм талантом і загостреним відчуттям несправедливості (читай: небажанням бути бідною), мені просто потрібно було опинитися у великому місті, де можливостей більше, ніж камер відеоспостереження."

 

 

 

1 коментар

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти

Ваааау, заінтригували))) дуже круті цитати!) дякую, що доєдналися❤️❤️❤️

Показати 2 відповіді

Андре Буко, Книгу додала до бібліотеки) Ваш стиль написання дуже відгукнувся та змусив моє серденько тремтіти від задоволення❤️ дякую)

Інші блоги
Хто переживав за "хлопчика"? У нього все гаразд...
В покоях Маріци було напівтемно й завжди палав вогонь в каміні, навіть влітку. Але ніколи не було спекотно. Мабуть, Верховна регулювала це магією. Даміан вже звик. Як і до багато чого іншого. Останні кілька годин йому
Останній холостяк?
Як ідея?
Чи потрібен шокуючий початок?
Вітаннячка, читацька спільното! На днях у Тредсі побачила скрін друкованої книги з першим реченням про "п*ніс старого" і спочатку ледь зі стільця не впала. Типу, це про що??? Але потім там у наступному реченні вже все
Скоро виходе надрукована книга
Привіт! Я — Софа Вель, авторка книг, і маю для вас особливу новину ✨ Вже з 25 червня я випускаю свою першу надруковану книгу — «Інструкція до Лії не додається» Тепер ви зможете не лише читати мою історію онлайн,
Графік виходу Одного ритму на двох та подяки
Шось сьогодні жарко, тому я швидко й по ділу ;))) По-перше, хочу сказати всім просто величезне спасибі! Лайки, коментарі, додавання книги «Один ритм на двох» в бібліотеку, така підтримка на старті — це щось неймовірне. Я
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше