Як подорожувати... снами

Вітаю, мої любі читачі!

Хто читає КАРУ ЗМІЇНОГО КНЯЖИЧА, той вже встиг поподорожувати світом Сновиддя: є там й дуже милі місця, але є такі, куди краще не потикатись, якщо не знаєш як вибратись. От головному герою скоро доведеться туди поткнутись та ще й без досвідченого провідника, котрий сидить десь в підземеллі палацу, закутий, точніше, закута в антимагічні кайдани.

Навіщо потикатись? Дещо знайти там треба, та й декого також, бо інакше героїню не витягнути з полону. А в Сновидді, як ви розумієте, статись може все, що завгодно. От такі підступні авторки бувають))) Сподіваюсь, до моїх снів мої герої не дістануться))))

До речі, нещодавно змії снились... Мабуть, передивилась візуалів зі своїм зміїним княжичем))) Дивно, що дракони не сняться)))

І нещодавно стартувала передплата в Аліни Скінтей на дуже інтригуючу фентезі-історію ЗБИРАЧ. ЧАША ЦИКЛУ! Я таких суперечливих героїнь ще не зустрічала, але ж як вона чарує! І не тільки читачів, між іншим))

А також спільний проект Камі Мир й Аліни Скінтей УПАКУЙТЕ ДВОХ, БУДЬ ЛАСКА!, де героїня добряче заплуталась між двох героїв у стінах магічної Академії. Цікаво, як розплутається?))

Більше візуалів, новинок, цікавинок, подарунків (сьогодні будуть) можна знайти в моєму ТГ-каналі. А ось тут можна знайти свіженькі відео, де картинки починають оживати - Тік Ток

Приємного всім читання й мирного неба над головою!

9 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Наталка Черешня
28.02.2025, 19:42:19

Звентарчик, звичайно, попав, але чомусь його не шкода ;)

Показати 3 відповіді
Лара Роса
01.03.2025, 11:57:55

Наталка Черешня, Він радий загартуватись)))

avatar
Юлія Міхаліна
28.02.2025, 21:31:42

Сни — це просто щось незбагненне)) Іноді здається, що в іншому вимірі/світі побував))
Але у випадку Звентара навіть не знаю, пощастило йому чи ні))

Лара Роса
28.02.2025, 21:37:10

Юлія Міхаліна, 50 на 50)))) Хоча б, той заповідник йому сподобався)))

avatar
Олеся Глазунова
28.02.2025, 17:00:04

Не очікував змійчик, що Кара може такі сни навіювати ))) Але сам винен! От же ж вчепився до неї )))

Лара Роса
28.02.2025, 17:12:39

Олеся Глазунова, Та тепер вчепився намертво))) Дякую, Олесю!!!❤️❤️❤️

avatar
Таня Толчин
28.02.2025, 15:11:09

Змії снилися? А скручений у вузол Звентар не наснився часом?))

Показати 5 відповідей
Лара Роса
28.02.2025, 15:58:58

Таня Толчин, ❤️❤️❤️

avatar
Аліна Скінтей
28.02.2025, 15:49:22

Княжич - то нова любов✨
Дякую за згадку✨
Натхнення і ще раз натхнення))))))

Лара Роса
28.02.2025, 15:58:40

Аліна Скінтей, Дякую, Аліно!!!❤️❤️❤️

avatar
Анні Кос
28.02.2025, 15:43:08

Не буду я тій помічниці співчувати))))))))) Вона Звенитара кошмарами мучила)))))))))
Жартую, раптом що, я не настільки сувора)))))

Лара Роса
28.02.2025, 15:46:03

Анні Кос, Та так і замучила)))) Ну, зав'язала трохи на вузлик))))) Зате Звентару зараз на всі ті знущання начхати!)))

avatar
Наталія Діжурко
28.02.2025, 15:11:26

Піди туди,не знаю куди. Принеси щось,не знаю що. Якось так я уявляю подорожі в Сновидді. І ще ж без провідника. Ну,нічого,авторка допоможе! ❤️ Чи авторці?

Лара Роса
28.02.2025, 15:41:20

Наталія Діжурко, Головне, щоб герою допомогли, а авторка якось вирулить))) Дякую!))

avatar
Інна Турянська
28.02.2025, 15:07:04

Мені інколи сняться гарні сни :) але дракони не снилися ні разу ))

Показати 3 відповіді
Лара Роса
28.02.2025, 15:39:48

Інна Турянська, Може, й мені сниться, бо буває відчуття, що було щось цікаве, але толку, як я те теж не пам'ятаю)))

avatar
Тетяна Рибак
28.02.2025, 15:02:24

Так в снах інколи таке насниться, що диву даєшся , але ж змії мозком сприймаються як реальні тобто можливі а дракони ні- можливо тому

Лара Роса
28.02.2025, 15:04:38

Тетяна Рибак, Цілком можливо)) Треба переналаштувати мозок й хоч уві сні драконом політати))

Інші блоги
Хто стоїть за штурвалом «святого Юди»?
Скоро познайомимося з ще одним персонажем, в сюжеті «Ляльковода». Знайомтеся — Ойсін О’Коннор, капітан судна з промовистою назвою «Святий Юда». Ойсін — ірландець з запалом, важкою вдачею
Зустрічайте новинку на конкурс! «тамін і Валерія»
Дорогі читачі та автори! ♥️ Мене довго не було на Букнеті: я не вела блог і не викладала нові історії... Але все це тому, що я збирала сили та натхнення! Я щойно повернулася з неймовірної, колоритної Одеси — оновлена,
✨до флешмобу "Золоті фантазії✨
Вітаю, дорогі читачі і колеги-автори! ❤️✨ Залюбки долучаюся флешмобу дружньої спільноти авторів улюбленого жанру!Це мій перший досвід, дякую за підтримку Участь у флешмобі «Золоті Фантазії» стала
Бути некомерційним автором - мій свідомий вибір
Мої вітаннячка, читацька спільното! Бачу, що зараз з'явилося багато "письменників" (лапки через невідповідність цьому званню), у яких при появі ШІ різко відкрилася письменницька чакра і вони, написавши першу книгу,
Битва за другу чернетку продовжується...
А тим часом я вирішив розширити текст уривку своєї книги "Поки тебе нема". Ви читайте, коментуйте, сваріть, хваліть, а я піду попрацюю над фіналом. https://booknet.ua/book/poki-tebe-nema-storya-zhivih-lyudei-b455056
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше