Додано
19.02.25 21:51:57
Що ж,
перші рядки книги "Бойовий Маг — Божий рівень" вже написано. Насправді, довелося навіть перечитати усі три попередні книги, щоб проникнутися знову її стилем та темпом. Ну, і пригадати про що там взагалі мова, як би не дивно було таке чути від автора)).
Тож, якщо усе буде гаразд, то за пару тижнів почнеться публікація розділів. (Дідько, ще ж обкладинки не маю!). Вони, як і завжди, будуть виходити через день і матимуть обʼєм 20 — 25 тисяч знаків.
"Ноги не тримали. Навіть не так — ноги мене не втримали. Здається, Мія краєм щойно розплющеного ока встигла помітити, як я глепнувся на підлогу. А якщо і не помітила, то цей звук точно не оминув її пухнасті руді вуха."
Андрій Нощенко
108
відслідковують
Інші блоги
Якщо ти плануєш публікувати свій перший твір на Букнет, у тебе в запасі повинно бути як мінімум 5-10 розділів або 50 тисяч знаків. Неймовірно приваблива обкладинка, влучна назва і... отакої — байдуже який сюжет. Добре,
Моя книга «Дихати(не)тобою» отримала перші
2000 прочитань і 90 бібліотек. ❤️
Кожне прочитання, кожне додавання в бібліотеку означає, що моя історія знайшла ще одного читача. І саме заради цього хочеться писати ще більше
✨ Вирішила, як фокусник з капелюха, ✨ дістати зі свого творчого багажу оповідання. Я написала їх давно, а тепер хочу поділитися. Це чотири історії про молодих дівчат з Києва, які дивилися на світ занадто наївно. Тут
Добрий день. Сьогодні я до вас зі шматочком скла та книгою “Ейлінг”. Цитата: — Ейлінг…? — він вимовив моє ім’я так тихо, що я ледь розчула. — Як ти тут опинилася...? — Це все ще мій
Книги, що залишають рубець на серці: чому варто прочитати «Війну» Автор: Монашка Бувають історії, які ми читаємо заради сюжету. А бувають ті, що залишаються з нами надовго — змушують переосмислювати прочитане,
5 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиВ мене остання тема у блозі не відкривається. Я так зрозумів заблокали білих близнюків? Якщо будете переходить на інший сайт, чи можливо є група в телеграмі, то напишіть бум ласка))
Пухнасті руді вуха звучить оптимістично)) А взагалі це норм перечитувати попередньо написане. Я завжди перечитую попередню главу, перш ніж писати наступну
Андрій Нощенко, Все буває в перший раз)) Життя бентежне))
Чекаємо з нетерпінням
Андрій Нощенко, А я ще раз перечитую щоб оновити в пам'яті
Дякуємо за продовження та чекаємо, його не вистачало.)
Andrii, Дякую! Не скажу, що роблю усе можливе, та намагаюсь не гаяти час даремно і пишу!
Ох як я повірю в те, що треба перечитати перед тим, як писати.
Чекаю на продовження)
Анатолій Луженецький, Джентльмени, зазвичай, вірять на слово!
Я ж обіцяв, що воно буде).
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати