Челендж #ці_руки_написали

Привіт всім!!! Письменники!!! Читачі!!! Друзі!!!

Давно я не влаштовував челенджі))) Прийшов час! Кажуть, я схожий на героя своїх книжок "Провалля" - Арса???!!!))) Як ззовні так і поведінкою))) Не будемо відходити від курсу!!!
Фоткаємо руки як завгодно! Жодних правил! Просто покажіть свої руки!!! Нехай Букнет вибухне Руками!!!)))


Приймаю участь в челенджі #ці_руки_написали від Євгеній Шульженко!

"Ці руки написали книгу "Провалля" та книгу "Провалля 2"

 

 

Ваш Євгеній Шульженко...

12 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Ріна Март
19.02.2025, 13:59:16

Цікавий челендж) Але я не в курсі як вставляти фото, якщо воно не в соц мережі ))

Показати 6 відповідей

Ріна Март, Бачив! Прокоментував!!! Дякую що прийняли участь!!!

Ого!))) Чогось враження, що такі руки не мають нічого писати ':-)
Ламаєте стереотипи))) Супер!)

Показати 4 відповіді

Тетяна Овчіннікова, Ну всьо.. ніхто не хоче руки показувати. Списуємо челендж(((

avatar
Іра Майська
19.02.2025, 12:43:58

СтАлічний, тримай мене (ЗАКРЕСЛЕНО) себе в руках)))

Показати 59 відповідей
Діана Висоцька
24.02.2025, 06:37:59

Євгеній Шульженко, Отак от багато пропускаєш))))

Я не такими уявляла ваші руки. Аж дар мови втратила. Тепер обов'язково прочитаю ваше "Провалля" ❤️❤️❤️

Показати 7 відповідей

Світлана Романюк, Урааааааа!!!!!!! Я готовий!!!

avatar
Інна Турянська
19.02.2025, 13:03:54

Гарні руки і гарний челендж, Євгене) Ви молодець!!

Показати 4 відповіді

Інна Турянська, Але писали!!!! Дайте руки, що писали!!! І може це буде мотивацією ;-)

avatar
Лада Короп
19.02.2025, 13:07:48

Дуже гарне фото й цікава ідея для челенджу. Тільки в мене манікюру не має....(⁠≧⁠▽⁠≦⁠)

Показати 2 відповіді

Лада Короп, Лада!!!! Я тут зрозумів, що мій челендж як виник так і помер майже миттєво! Не діло!!!! Вимагаю Ваші ручки!!! Хай без манікюру! Хай з непристойними жестами чи кулаками! Не важливо!!! Руки в студію!!!

КАМОН!!!!! Де Ваші ручки????? Ну це не серйозно!!!!

avatar
Мілена Фокс
20.02.2025, 09:52:36

Всьо, опублікувала фотку)) іди дивись))

Мілена Фокс, Глянув) і відписав))) два рази :-D
Мілена, ти мене відправила в аут)))

avatar
Мілена Фокс
19.02.2025, 12:40:59

Ого!!!! |тут смайлик в шоці|

Показати 8 відповідей

Мілена Фокс, Мілена, чекаю!!!!)))

Дуже цікавий челендж!) біжу робити фото❤️

Показати 4 відповіді

Євгеній Шульженко, Дуже дякую❤️❤️❤️

avatar
Діана Висоцька
19.02.2025, 12:27:32

Тепер зрозуміло чому ця книга вийшла також міцною!!!
Ну файно, Євгеній, файно!)))))))

Показати 2 відповіді
Діана Висоцька
19.02.2025, 13:21:24

Євгеній Шульженко, Саме так))))

Інші блоги
Чи потрібен шокуючий початок?
Вітаннячка, читацька спільното! На днях у Тредсі побачила скрін друкованої книги з першим реченням про "п*ніс старого" і спочатку ледь зі стільця не впала. Типу, це про що??? Але потім там у наступному реченні вже все
Запрошую до новинки "Таємний син мільярдера"!
Запрошую до новинки Влади Холод ❤️"Таємний син мільярдера" ❤️з улюбленим тропом читачів "таємна дитина" =) Анотація до книги ❤️"Таємний син мільярдера" ❤️ Я мав відштовхнути її,
"Паперовий корабель" - завершено
Але попереду чекають нові історії, таємниці і складні почуття
Нова книга! ❤️
Вітання всім! Опублікувала нову книгу "Ті, ким ми є" !!!✨ Це невелика квір-історія про пошук себе, прийняття та сміливість бути тим, ким ти є насправді. Про страх відрізнятися від інших. Про чужі очікування, які
♥️завтра оновлення раніше+візуал♥️
Вітаю всіх, хто любить переходити одразу до солодкого! Завтра оновлення книги «Помилково викрадена» о 00:01, замість 06:00. Тобто... на 6 годинок раніше ♥️ Візуал не в тему розділу, але ж який гарний! Особистий
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше