Фінал + гаряченька новинка-бонус

Мої любі читачі!

ЕЛЬФА НА МОЮ ГОЛОВУ через два розділи буде завершено. Хто збирався придбати, але відкладав до фіналу - не пропустіть! За три дні ціна на книгу значно зросте і вже навіть зі знижками вона коштуватиме більше, аніж зараз.

Ну, а поки, там найнапруженіший момент: сама не очікувала, що зроблю його саме таким. Чекаємо - до чого я допишусь сьогодні))

Супротивники по черзі наче випробовували вміння відвертати удари й заразом шукали найвразливіші місця. В один з таких моментів Еванор вирішив атакувати, і його меч прорізав повітря просто в парі сантиметрів від горла Аларіела, але той встиг зробити пів оберту праворуч й, перекинувши меч у ліву руку, перехопив лівим же ліктем праве передпліччя дорхальва, одночасно полоснувши того кинджалом по пальцях, що стискали руків’я. Від несподіванки й болю Еванор смикнувся, а вістря меча Аларіела, котрий він встиг повернути у зворотному захваті, встромилось в шию його супротивника.

Хрускіт хрящової тканини було чутно навіть з відстані. За ним одразу ж бризнула кров. Еванор застиг, наче ще не усвідомивши свого остаточного програшу. Його очі округлились в подиву, але в останню свою мить, якимось невловним рухом він встромив кинджал… під ребра Аларіелу…

І завітайте до моєї новинки, опублікованої до Дня Закоханих: КРИЛА ЧОРНОГО ДРАКОНА. Я це зробила! Нарешті я почала писати довгообіцяне продовження ДАВНІХ РАХУНКІВ)) Це буде невелике оповідання, але з логічним завершенням. Місцями гаряче до 18+. Не скажу, що занадто, але десь на межі й без цієї позначки книга ніяк не обійшлася б, бо пристрасті запалали просто з першої ж сторінки)))

Отже, запрошую пошукати крила чорного дракона))

І такі ж приємні бонуси вже опублікували, чи публікують в процесі й мої неймовірні колеги:

Лариса Бондарчук НАРЕЧЕНИЙ НА РЕШТУ - як завжди, дуже неочікувано)) Зате цілком очікувано, що я з нетерпінням очікую на продовження!)))

Анні Кос НЕХАЙ СПАЛАХНЕ ЛІД - вбоквел від КРИЖАНОГО ПОЛУМ'Я, та ще й який гарячий! Як таким може бути лід? Читайте!

Ален Стеллс ТІ Ж САМІ ЕНОКІ - ви збирали гриби взимку? Я - ні! Але автор - великий в цьому спец! А герой разом з грибами ще й дівчину знайшов разом з авто - і таке в зимовому лісі водиться))) Ото улов!

Приємного всім читання й мирного неба над головою!

11 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Наталка Черешня
15.02.2025, 13:08:43

❤️❤️❤️

Лара Роса
15.02.2025, 13:55:02

Наталка Черешня, Дякую!!!!!❤️❤️❤️

avatar
Олеся Глазунова
13.02.2025, 20:43:52

Останні розділи читала і не дихала...
Щоразу сюрпризи та неочікувані повороти.
Дуже сподіваюсь на щасливий фінал

Лара Роса
13.02.2025, 20:45:09

Олеся Глазунова, А як мені писати те було? Сама рознервувалась... Розділ опівночі, як завжди)) Він вже готовий до свята)))

avatar
Анітка Санніфео
13.02.2025, 20:10:22

Вау! Крута новина - чекала на продовження циклу. Сподіваюся, крила все таки знайдуться!
Натхнення та успіхів!

Лара Роса
13.02.2025, 20:12:35

Анітка Санніфео, Для того й повернулась до історії, аби крила пошукати))) Дякую, Аню!!! Навзаєм!❤️❤️❤️

avatar
Юлія Міхаліна
13.02.2025, 19:36:20

Вау! З новинкою, люба!❤️ І я теж дууууже сподіваюся на щасливий фінал))

Лара Роса
13.02.2025, 19:56:47

Юлія Міхаліна, Дякую, Юлечко!!! Я пишу й з усіх сил стараюсь)))❤️❤️❤️

avatar
Інна Турянська
13.02.2025, 14:47:46

Чекаємо фіналу Ларочко. Уточнюю щасливого фіналу! ))
І дякую за грибочки ❤️

Лара Роса
13.02.2025, 14:54:10

Інна Турянська, Пишу! Пишу! Ну, ти ж знаєш мої фінали - найбільший спойлер)))) Дякую за твою підтримку, сонечко!!!❤️❤️❤️

avatar
Анні Кос
13.02.2025, 14:12:22

Той момент, коли все куплено, але слинка все одно скрапує ❤️

Лара Роса
13.02.2025, 14:15:08

Анні Кос, Знайоме відчуття)))) Дякую, Аню!!!❤️❤️❤️

avatar
Тіна Никитенко
13.02.2025, 13:51:02

Ох. Я дочитала Ельфа до розмови з Караною. І стійко чекаю завершення. Читаю коменти і розумію, що там капець. Треба пити валеріану, тим хто зараз читає. Може хоч сьогоднішню проду почекаю, тоді прочитаю. Ахаха ох ця біполярлчка)) то до завершення повністю чекаю, то лише до сьогоднішнього продовження)))

Лара Роса
13.02.2025, 14:06:12

Тіна Никитенко, Можна почекати до опівночі - там вже точно все буде ясно: чи валер'яночку ковтати, чи шампанське відкривати))) Дякую!!!

avatar
Таня Толчин
13.02.2025, 13:37:51

Дякую за захопливу книгу про ельфа! Ото чубляться з тим Еванором(( невже повбивали одне одного? Чекаю на фінал!

Показати 3 відповіді
Лара Роса
13.02.2025, 14:05:14

Таня Толчин, Дякую! Сьогодні все взнаємо))

avatar
Олена Кондак
13.02.2025, 13:44:47

Вітаю з новинкою.Бажаю топів для книги, здоров'я та натхнення для автора.

Лара Роса
13.02.2025, 13:46:55

Олена Кондак, Дякую величезне!!! Всім нам здоров'я й миру!!!)))

avatar
Наталія Діжурко
13.02.2025, 13:16:27

Дякую!❤️❤️❤️

Лара Роса
13.02.2025, 13:23:07

Наталія Діжурко, І Вам дякую!!!❤️❤️❤️

avatar
Аліна Скінтей
13.02.2025, 13:17:09

Ой, буде гаряче відчуваю ✨

Лара Роса
13.02.2025, 13:22:49

Аліна Скінтей, Там по-різному припікатиме)))

Інші блоги
Хто стоїть за штурвалом «святого Юди»?
Скоро познайомимося з ще одним персонажем, в сюжеті «Ляльковода». Знайомтеся — Ойсін О’Коннор, капітан судна з промовистою назвою «Святий Юда». Ойсін — ірландець з запалом, важкою вдачею
Зустрічайте новинку на конкурс! «тамін і Валерія»
Дорогі читачі та автори! ♥️ Мене довго не було на Букнеті: я не вела блог і не викладала нові історії... Але все це тому, що я збирала сили та натхнення! Я щойно повернулася з неймовірної, колоритної Одеси — оновлена,
✨до флешмобу "Золоті фантазії✨
Вітаю, дорогі читачі і колеги-автори! ❤️✨ Залюбки долучаюся флешмобу дружньої спільноти авторів улюбленого жанру!Це мій перший досвід, дякую за підтримку Участь у флешмобі «Золоті Фантазії» стала
Бути некомерційним автором - мій свідомий вибір
Мої вітаннячка, читацька спільното! Бачу, що зараз з'явилося багато "письменників" (лапки через невідповідність цьому званню), у яких при появі ШІ різко відкрилася письменницька чакра і вони, написавши першу книгу,
Битва за другу чернетку продовжується...
А тим часом я вирішив розширити текст уривку своєї книги "Поки тебе нема". Ви читайте, коментуйте, сваріть, хваліть, а я піду попрацюю над фіналом. https://booknet.ua/book/poki-tebe-nema-storya-zhivih-lyudei-b455056
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше