Чого ми шукаємо у стосунках?

Що готові віддавати? І що не готові приймати?

Чи замислювалися ви, що з кожною людиною, яка присутня в нашому житті, так чи інакше, ми поводимося по-різному? Обставини можуть повторюватися, слова, вчинки, але не ми. У кожному випадку це будемо інші ми. Наче існують кілька особистостей, що проживають своє окреме життя й відіграють свою роль у нашому. І я зараз не про відхилення від норми, проблеми та діагнози.

Ми всі граємо «ролі» й маємо велику кількість статусів - донька, син, мати, друг, колежанка, кохана, коханець, фахівець, взірець, винуватиця, бос, підлегла, покупець, тиран, стерво… У кожному з цих образів ми маємо свій характер, лексикон, шаблон поведінки, потреби й віддачу. Кожен наш контакт з людьми - унікальне дійство. "Гарна дівчинка" може бути "гарячою штучкою" та "колодою", "змією" та "сонечком". Від чого це залежить? Хто визначає ту «роль», яку ми будемо грати? Інша людина чи ми самі?

Як із цим пов’язано питання чого ж ми шукаємо в стосунках, запитаєте ви? Від того, наскільки добре ми знаємо себе, залежить й розуміння, що ми шукаємо й чого краще не мати, яких людей потрібно уникати, кому й що саме можемо дати.

А чи є щось універсальне, чого шукають всі в кожній своїй ролі? Розуміння? Можливості бути собою?

А чого ніхто з нас не хоче, але завзято намагається робити з іншими? Переробити під себе? Змінити? Нав’язати свою думку?

Чи готові ми ставити ці питання та обговорювати їх з іншими? Ви озвучували? І як? Вас слухали? А ви чули? Всіх?

Кожному хочеться мати ідеальні стосунки. А з чого вони починаються?

Відповіді шукаємо разом із героями.

Приєднуйтеся https://booknet.ua/book/ne-sama-razom-b431978

Початок історії https://booknet.ua/book/ne-sama-b429600

 

2 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти

Нажаль, ідеальних стосунків не існує. А той, хто стверджує що вони є, відверто бреше.
Щоб почати нормальні стосунки, на мою думку, потрібно щоб була одна важлива складова - довіра, без неї нічого не вийде. І звісно кохання)
Як завжди, Ви написали все влучно!

Тена Дітна
10.02.2025, 18:53:00

Тетяна Ковальчук, саме так, не існує ідеальних стосунків та людей. Існують ті, що з нами сумісні й доповнюють наші недоліки) Згодна, що довіра - це основа. Кохання - дар.

avatar
Іра Сітковська
10.02.2025, 18:04:57

І навіть за один день чи тиждень ми граємо різні ролі...

Показати 2 відповіді
Тена Дітна
10.02.2025, 18:48:47

Іра Сітковська, поділяю цю думку

Інші блоги
Кінець історії, книга закінчена
Історія волошкового поля закінчена! Тож давайте ще раз згадаємо як все було… Дякую за те що читаєте моїх книги, і всього вам найкращого) І до нових зустрічей!
Мій солоденький Лютер Верон
Вітаю, мої солоденькі! Мене давненько тут не було. Бо влаштувала собі невеличкий відпочинок. Але я повернулася, щоб натякнути. Завтра вийде одразу два розділи! Ну, це щоб ніхто не лякався раптового обсягу))) А
Знайомство з героями
Вітаю, мої чудові. Історія Лідії у тілі Розі набирає обертів і саме час познайомитись із головними героями. Це Лідія. Цинічна редакторка романтичного фентезі. Вона любить свою роботу, але не любить тексти, з якими
Любителі психологічних загадок, це питання для вас
✨ Як ви думаєте, що людина запам’ятовує краще: саму подію чи відчуття, які вона залишила після себе? Чи може бути так, що розум забуває, а тіло продовжує пам’ятати? Дуже цікаво почитати ваші думки, поки ви читаєте новий
Не ангел. Не демон. Каїр
Уявіть, що після катастрофи у вашій голові з’явився голос. Він не обіцяє порятунку. Не каже: “Ти впораєшся”. Не шкодує, коли боляче. Він просто рахує. Куди бігти. Кого бити першим. Яка рана смертельна. Коли
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше