Незабаром фінал "Весела вдова на виданні"!

Любі мої читачі,AD_4nXeSaYDtMwu2wOGZMadU2p6IaFr6t0MV3u2WJMWMPhtZFb0DbOnvYxt-xlBbCYZgo1nczqZH6KDhHEF0_-XNLp8GG9NV_O7FOg79enVomNBIYknpKX_4S8WsSd7w0LLHnig5HGIC?key=rsmHzPRQDum9OXfKt1Mryw

книга ВЕСЕЛА ВДОВА НА ВИДАННІ наближається до фіналу!

 

Купуйте її зараз, за мінімальною ціною, бо повний текст буде дорожчий. І знижок більше не буде!

 

Щиро запрошую читати книгу. Там весело, цікаво, пристрасно й детективно. ❤️

 

Наскільки я була щаслива недавно, підслуховуючи розмову Василя та бабці Олісави, настільки я була тепер нещасна, стоячи там, під білими дверима кімнати і не наважуючись відчинити їх. Слова, які говорив за дверима Василь, пригнічували мене, гупали просто в серце гострими цвяхами, змушували думки знову хаотично закрутитися, але вже в іншому напрямку: в бік страждань, ревнощів та горя.

Адже Василь зізнавався в коханні! По телефону! Не мені! Якійсь чужій жінці!

❤️Дуже радію, що ви залишаєтеся з моєю книгою і стежите за розвитком кохання Фро і Василя.

Нагадую ще про свою іншу книгу Я ЗА ТЕБЕ (НЕ) ПІДУ, яка ЗАВЕРШЕНА і  БЕЗКОШТОВНА.

✨І ви пам'ятаєте, що я обіцяла подарунок тому читачу, хто вгадає ім'я вбивці? І в нас є переможниця! Читачка пані Марина Шимонюк. Щиро вітаю, ви справжня детективка!!!! ✨

_______________

Мої акаунти в соцмережах:

Телеграм-канал, Інстаграм, Тік Ток, Фейсбук

Дякую за підтримку! Бережіть себе!

Ваша Ванда Трезор ❤️

4 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Тетяна Авогадро
09.02.2025, 20:35:57

Чудова історія! Щиро вдячна за вашу працю!
♥︎♡❤❣️❣❤️❣❣️❤♡♥︎

Показати 2 відповіді
Тетяна Авогадро
10.02.2025, 17:37:04

Ванда Трезор, Дуже!
♡♡♡

avatar
lanachak
09.02.2025, 16:41:34

Маринка - молодчинка , автору велике дякую

Ванда Трезор
09.02.2025, 17:52:35

lanachak, Щиро вдячна і вам за підтримку!!! ❤️❤️❤️

avatar
Лара Роса
09.02.2025, 16:20:54

Ну, не можуть вони жити спокійно! Щось вже з контексту Фро вирвала?))))
Чудова книга! І весела, хоч під фінал там так задетективилось, що аж-аж!))) Та, бачу, тут нове розслідування треба влаштовувати з приводу того дзвінка)))

Ванда Трезор
09.02.2025, 16:32:19

Лара Роса, Дякую щиро, Ларо. Задетективилося, то точно. )))
А це ідея! Може, Фро передумає їхати в відрядження і поїде шукати суперницю? )))))

avatar
Олеся Глазунова
09.02.2025, 16:09:54

Цікавезна книга. А Василя треба провчити))) Чого це він іншим про кохання каже?)))
Марина Шимонюк - уважна читачка!

Ванда Трезор
09.02.2025, 16:15:05

Олеся Глазунова, Усі читачі уважні))) А деякі ще й мають розвинене дедуктивне мислення)))
Дякую! ❤️

Інші блоги
Чи потрібен шокуючий початок?
Вітаннячка, читацька спільното! На днях у Тредсі побачила скрін друкованої книги з першим реченням про "п*ніс старого" і спочатку ледь зі стільця не впала. Типу, це про що??? Але потім там у наступному реченні вже все
Найчесніший опис моєї книги!
ККартинка клікабельна!
Підтекст доброго людського призначення
...Квітучий ранок… Він у псилогічному зв'язку із усим, що прожито… Із молодістю, втраченою назавжди… Наче підтекст доброго людського призначення. Підтекст концептуальний, необмежений ніякими «дільницями»
Новий розділ!
ШОСТИЙ розділ! Ціла серія коротких романів у стилі Black Mirror. І ось ДРУГИЙ роман — «Люсіль» — уже в процесі публікації! Додавайте до своїх бібліотек!
Яку книгу ви ніколи б не написали?
Хай. Ми часто говоримо про те, що любимо читати. Хтось обожнює дарк-романи. Хтось — детективи. Хтось — скло, трагедії та історії, після яких треба дивитися в стіну й думати про життя. Але сьогодні мені цікаве інше питання.
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше