Чи потрібен вам ідеал?

Харизма чи статус? ?????? Що насправді цінується більше в цьому дволикому світі? А як щодо походження? Магнетизм особистості чи визнання й авторитет? Ми з вами уже спілкувалися на цю тему. Пригадуєте? Чого варта харизма без статусу? Справжня сила, звичайно, у поєднанні. Харизма без статусу – це іскра, яка може згаснути. Статус без харизми – це трон без короля. Але для мене харизма завжди була, є і буде на першому місці. Магнетизм особистості, інтелект, енергетика, глибина погляду та проникливий розум і такт!???❤️❤️❤️ Я знаю, я дуже вимоглива... і до себе також. Але по-іншому не цікаво мені,  соррі! Напевне,  саме тому всі мої герої такі харизматичні й привабливі, хоч і не ідеальні та роблять свої болісні помилки... Та чи потрібен вам ідеал? Мені НІ! А що, з цього приводу, думаєте ви? ???❤️❤️❤️ Тож далі складна розмова Анни й Кевіна. Вона вимоглива, а він кається у гріхах...❤️

– Що ж, тепер у тебе немає вибору, Кевіне чи Лукасе? – тихо мовила Анна холодно, – ти маєш пояснити мені все.
– Анно, маю зізнатися: у мене подвійне ім'я... Кевін-Лукас. Ти можеш називати мене так, як тобі хочеться. Та поза сім'єю мене звуть Кевін. Ось так от. Так уже повелося. Я хотів зробити це раніше, – з болем у голосі почав він. – Але ти уникала мене.
– Отже, Кевін... – здивовано пробурмотіла під ніс. – Уникала? Чи, можливо, не хотіла більше терпіти твоє мовчання? Навіщо ти так довго приховував правду, Кевіне? Чому мені її мали показати сторонні, не ти? – голос Анни вмить затремтів, але Кевін впевнено пригорнув її до себе, лагідно торкаючись долонею щоки, а щирим поглядом залип в її сіро-волошкових очах.
– Я не збирався брехати, Анно! Я боявся втратити тебе, якщо розкажу все.
Вона засміялася. А на душі було так гірко:
– І ти справді вважаєш, що я пробачу твою нещирість тільки через те, що ти боявся?

https://booknet.ua/marsa-chaunk-u10557405

https://booknet.ua/book/spadkomec-b431791

https://booknet.ua/book/gra-ne-za-pravilami-b429309

 

1 коментар

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Болеслав Боні
09.02.2025, 12:10:14

Однозначно - харизма! Ідеал, як те, до чого варто прагнути - ТАК! Для особистісного зростання. Але поруч має бути людина справжня, з недоліками, які варто прийняти, якшо між вами кохання!

Марса Чаунік
19.02.2025, 15:39:06

Болеслав Боні, Саме так!

Інші блоги
Анонс новинки яка вийде вже зовсім скоро ?
Анотація книги: — А як же останнє бажання перед смертю? Я мала боятися його, мала благати про пощаду. Але замість цього попросила поцілунок... Артур прийшов у моє життя як ворог — чоловік із темними очима й зброєю в
Ми на фінальній прямі книги ''останній романс.''
Любі читачі, в книзі «Останній романс» уже є передостанній розділ!❤️ Це один із найфатальніших, найгостріших і, мабуть, найболючіших розділів у цій історії. Саме тут усе вже остаточно ламається між Доменіко
Інтерв'ю з героями (якого ви не просили) 2
Якби в Кет і "новенького" взяли і нтерв'ю в після першої глави в книзі "Кет. Вальс крові" Інтерв'ю після глави 2 Ведучий: Любомире, почнемо з головного. Як пройшов перший день у новій школі? Любомир: Планував
Що робити, коли почуття стають табу? сьогодні -25%
У мене є історія, від якої важко відірватися. Викладачка, студент і небезпечна гра, де на кону стоїть не лише кар'єра, а й власне життя. Тут стільки напруги, гострих діалогів і таємниць, що ви точно прочитаєте її за одну ніч. —
Знижка на дві книжки!!!
Коли вже не знаєш, що відповідати батькам на їхнє питання «коли вже ми тішитимемося онуками», краще не брехати і не вигадувати собі хлопця. Бо що потім робити? Позичати? А якщо ще й твоя сестра утне щось подібне?))) Любі
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше