Додано
28.01.25 12:56:30
Харизма чи статус? Що насправді цінується більше?
Харизма чи статус? Що насправді цінується більше в цьому дволикому світі? А як щодо походження? Магнетизм особистості чи визнання й авторитет, які часто мають формальний характер, бо не завжди результат особистих досягнень, а родинні зв'язки... Чого варта харизма без статусу?
У світі де маски поважають більше за обличчя, харизма дозволяє пройти крізь соціальні бар’єри, а статус – закріпити досягнення. Але чи завжди це працює?
Справжня сила у поєднанні. Харизма без статусу – це іскра, яка може згаснути. Статус без харизми – це трон без короля. А ви що думаєте?

– Що ж, тепер у тебе немає вибору, Кевіне чи Лукасе? – тихо мовила Анна холодно, – ти маєш пояснити мені все.
– Анно, маю зізнатися: у мене подвійне ім'я... Кевін-Лукас. Ти можеш називати мене так, як тобі хочеться. Та поза сім'єю мене звуть Кевін. Ось так от. Так уже повелося. Я хотів зробити це раніше, – з болем у голосі почав він. – Але ти уникала мене.
– Отже, Кевін... – здивовано пробурмотіла під ніс. – Уникала? Чи, можливо, не хотіла більше терпіти твоє мовчання? Навіщо ти так довго приховував правду, Кевіне? Чому мені її мали показати сторонні, не ти? – голос Анни вмить затремтів, але Кевін впевнено пригорнув її до себе, лагідно торкаючись долонею щоки, а щирим поглядом залип в її сіро-волошкових очах.
– Я не збирався брехати, Анно! Я боявся втратити тебе, якщо розкажу все.
Вона засміялася. А на душі було так гірко:
– І ти справді вважаєш, що я пробачу твою нещирість тільки через те, що ти боявся?
https://booknet.ua/marsa-chaunk-u10557405
https://booknet.ua/book/spadkomec-b431791
https://booknet.ua/book/gra-ne-za-pravilami-b429309
Марса Чаунік
1083
відслідковують
Інші блоги
Вітаю, мої солоденькі! Мене давненько тут не було. Бо влаштувала собі невеличкий відпочинок. Але я повернулася, щоб натякнути. Завтра вийде одразу два розділи! Ну, це щоб ніхто не лякався раптового обсягу))) А
Іноді найбільші таємниці ховаються не за найміцнішими дверима, а на виду у кожного. Поки Брахдум жив своїм звичним життям, п'ятеро чужинців уважно спостерігали. Кожен бачив лише окремі деталі. Але коли всі фрагменти
Фортеця відкриває свої двері — і те, що ховається за ними, виявляється небезпечнішим за будь-який відвертий бій. Аромат квітів, що давно зів’яли, шовк, який пам’ятає тепло іншого життя, і магія, що намагається прорости
У мене є історія, від якої важко відірватися. Викладачка, студент і небезпечна гра, де на кону стоїть не лише кар'єра, а й власне життя. Тут стільки напруги, гострих діалогів і таємниць, що ви точно прочитаєте її за одну ніч. —
Оновленя книги "Дихати(не)тобою" вже на платформі БУКНЕТУ. Заходьте, читайте та коментуйте.❤ Гарного всі вечора.✨
1 коментар
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиЗвісно, що якщо це поєднується, то найкращий варіант. Зрештою, харизма - це дар, а статус може бути й набутим.
Болеслав Боні, Звичайно, поєднання найкраще. Але, якщо її немає, мене підкорить харизма!???❤️❤️❤️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати