Харизма чи статус? Що насправді цінується більше?

Харизма чи статус? Що насправді цінується більше в цьому дволикому світі? А як щодо походження?  Магнетизм особистості  чи визнання й авторитет, які часто мають формальний характер, бо не завжди результат особистих досягнень, а родинні зв'язки... Чого варта харизма без статусу?

У світі де маски поважають більше за обличчя, харизма дозволяє пройти крізь соціальні бар’єри, а статус – закріпити досягнення. Але чи завжди це працює?

Справжня сила у поєднанні. Харизма без статусу – це іскра, яка може згаснути. Статус без харизми – це трон без короля. А ви що думаєте?

https://scontent.flwo3-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/473813802_1668510613699735_3253282468973030176_n.jpg?_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=127cfc&_nc_ohc=LWOZxgaF1TQQ7kNvgFP5R6Z&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.flwo3-1.fna&_nc_gid=ACHSbXFJ9sNmAmfbc7jqWG9&oh=00_AYDuD-MrssVrRLHZj0cbkO_9-bTvxbisfQRBiiBUgfChLg&oe=679E7510

– Що ж, тепер у тебе немає вибору, Кевіне чи Лукасе? – тихо мовила Анна холодно, – ти маєш пояснити мені все.
– Анно, маю зізнатися: у мене подвійне ім'я... Кевін-Лукас. Ти можеш називати мене так, як тобі хочеться. Та поза сім'єю мене звуть Кевін. Ось так от. Так уже повелося. Я хотів зробити це раніше, – з болем у голосі почав він. – Але ти уникала мене.
– Отже, Кевін... – здивовано пробурмотіла під ніс. – Уникала? Чи, можливо, не хотіла більше терпіти твоє мовчання? Навіщо ти так довго приховував правду, Кевіне? Чому мені її мали показати сторонні, не ти? – голос Анни вмить затремтів, але Кевін впевнено пригорнув її до себе, лагідно торкаючись долонею щоки, а щирим поглядом залип в її сіро-волошкових очах.
– Я не збирався брехати, Анно! Я боявся втратити тебе, якщо розкажу все.
Вона засміялася. А на душі було так гірко:
– І ти справді вважаєш, що я пробачу твою нещирість тільки через те, що ти боявся?

 

1 коментар

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Болеслав Боні
29.01.2025, 11:50:41

Звісно, що якщо це поєднується, то найкращий варіант. Зрештою, харизма - це дар, а статус може бути й набутим.

Марса Чаунік
29.01.2025, 17:53:35

Болеслав Боні, Звичайно, поєднання найкраще. Але, якщо її немає, мене підкорить харизма!???❤️❤️❤️

Інші блоги
Мій солоденький Лютер Верон
Вітаю, мої солоденькі! Мене давненько тут не було. Бо влаштувала собі невеличкий відпочинок. Але я повернулася, щоб натякнути. Завтра вийде одразу два розділи! Ну, це щоб ніхто не лякався раптового обсягу))) А
Перша тріщина в таємниці Брахдума
Іноді найбільші таємниці ховаються не за найміцнішими дверима, а на виду у кожного. Поки Брахдум жив своїм звичним життям, п'ятеро чужинців уважно спостерігали. Кожен бачив лише окремі деталі. Але коли всі фрагменти
Шовк на лезі.
Фортеця відкриває свої двері — і те, що ховається за ними, виявляється небезпечнішим за будь-який відвертий бій. Аромат квітів, що давно зів’яли, шовк, який пам’ятає тепло іншого життя, і магія, що намагається прорости
Що робити, коли почуття стають табу? сьогодні -25%
У мене є історія, від якої важко відірватися. Викладачка, студент і небезпечна гра, де на кону стоїть не лише кар'єра, а й власне життя. Тут стільки напруги, гострих діалогів і таємниць, що ви точно прочитаєте її за одну ніч. —
21 розділ книги...❤
Оновленя книги "Дихати(не)тобою" вже на платформі БУКНЕТУ. Заходьте, читайте та коментуйте.❤ Гарного всі вечора.✨
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше