Додано
27.01.25 23:07:40
Хто не спить?)
Мої любі, хто не спить?
Швиденько розбирайте промики. Будь ласка, після активації повідомте, що промик ваш)
LbAOmGu-
ZwgX2Ssz
EsXHoGDr
Джулія Рейвен
4355
відслідковують
Інші блоги
В покоях Маріци було напівтемно й завжди палав вогонь в каміні, навіть влітку. Але ніколи не було спекотно. Мабуть, Верховна регулювала це магією. Даміан вже звик. Як і до багато чого іншого. Останні кілька годин йому
Я помітила, як скривилося від невдоволення обличчя брата. Потім воно стало незворушним, ніби він щось остаточно для себе вирішив. – Так, я хотів з тобою поговорити, Таніель, – крижаним тоном відповів Надір. –
— А у вас є собака? — несподівано для себе запитую я, вивчаючи чоловіка, поки він мене не бачить. — Є! — відповідає він, і його обличчя миттєво змінюється. Погляд стає м’яким, і навіть зморшки біля очей розгладжуються.
Я нервую, і Михайло мною незадоволений. Але я нічого не можу вдіяти із собою — для матері немає нічого складнішого, ніж зображувати веселощі, коли її дитина хворіє. Я посміхаюся, роблю очі потенційним інвесторам і
8 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиТільки 3 пощастило?
Ще жодного разу промик не отримувала
Ну , я і так дуже повільна ,а тут ще й вгадувати треба , я ще ні разу не встигла)))
Дякую за можливість
Дякую за подарунок))
Дякую за можливість ♥️ мирної ночі!
А Я НЕ СПЛЮ, І ПОДАРУНКІВ НЕ ПОЛУЧИЛА(((**
Дякую за подаруночок,мій другий
Дякую за мандаринку.
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати