Хто не спить?)

Мої любі, хто не спить?

Швиденько розбирайте промики. Будь ласка, після активації повідомте, що промик ваш)

LbAOmGu-

ZwgX2Ssz

EsXHoGDr

8 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Liliyasp
28.01.2025, 00:07:07

Тільки 3 пощастило?
Ще жодного разу промик не отримувала

avatar
lanachak
27.01.2025, 23:19:21

Ну , я і так дуже повільна ,а тут ще й вгадувати треба , я ще ні разу не встигла)))

Дякую за можливість

avatar
Олена
27.01.2025, 23:17:57

Дякую за подарунок))

avatar
Марина Ши
27.01.2025, 23:17:00

Дякую за можливість ♥️ мирної ночі!

avatar
Kv Kv (Julia Lime)
27.01.2025, 23:16:09

А Я НЕ СПЛЮ, І ПОДАРУНКІВ НЕ ПОЛУЧИЛА(((**

avatar
Lidia Marianchuk
27.01.2025, 23:12:10

Дякую за подаруночок,мій другий

Дякую за мандаринку.

Інші блоги
Хто переживав за "хлопчика"? У нього все гаразд...
В покоях Маріци було напівтемно й завжди палав вогонь в каміні, навіть влітку. Але ніколи не було спекотно. Мабуть, Верховна регулювала це магією. Даміан вже звик. Як і до багато чого іншого. Останні кілька годин йому
Останній холостяк?
Як ідея?
Їй повідомили шокуючу новину...
Я помітила, як скривилося від невдоволення обличчя брата. Потім воно стало незворушним, ніби він щось остаточно для себе вирішив. – Так, я хотів з тобою поговорити, Таніель, – крижаним тоном відповів Надір. –
Візуал для тих, хто не розуміється на собаках
— А у вас є собака? — несподівано для себе запитую я, вивчаючи чоловіка, поки він мене не бачить. — Є! — відповідає він, і його обличчя миттєво змінюється. Погляд стає м’яким, і навіть зморшки біля очей розгладжуються.
Жах...
Я нервую, і Михайло мною незадоволений. Але я нічого не можу вдіяти із собою — для матері немає нічого складнішого, ніж зображувати веселощі, коли її дитина хворіє. Я посміхаюся, роблю очі потенційним інвесторам і
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше