Додано
26.01.25 11:48:45
Сьогодні у нас виключно день середньовіччя...
Доброго ранку! Прокинулись? Зараз покажу вам дуркування княгині Анни й князя-вигнанця Кевіна, а також їх такі різні, та такі схожі сни. Сьогодні у нас виключно день середньовіччя. Обожнюю історію!!! А ви?


Він тихо благав її й небеса, подумки промовляючи: «Я чекатиму, Анно, кохана… Скільки треба, навіть усе життя! А Фрідріху ти не потрібна. І ти це знаєш, я це знаю і Нестор також. Йому потрібен лиш спадкоємець, якого він ніяк не може народити ні з тобою, ні з першою дружиною… Ніяк! І навіть Ізабелла-Лукія, його єдина донька, як ти стверджуєш, не його, моя! Але... Анно, кохана, ти ще дечого про мене не знаєш… О, господи! Я не ризикнув сказати, бо ти була слабка. Але неодмінно скажу, зізнаюся в тому, чого й сам не відав усі ці роки. Лише Нестор і мама несли в собі той болючий родинний секрет. Але ти маєш право й на нього. Кохана, від тебе у мене немає тайн. Дай час…»
Анна прислухалася до потріскування полін у каміні й посміхалася. Всередині, в душі, панували двоякі відчуття. Минуло вже понад два тижні, як вона відправила послання князю з приголомшливою новиною, а від нього й досі жодних новин. Зате на терасі щоранку на неї чекав свіжий букет лісових квітів. Щоразу пишніший, як сигнал, що ВІН її не забув. Але жодних записок.
В бібліотеці вечорами теж не з'являлося світло. Схоже, Кевін її почув… Це тішило. Зустрічатися зараз було вкрай небезпечно. Бо ж ті очі та вуха кругом… І тепер геть не байдуже, бо ж не тільки про неї мова, чи про НЬОГО...
Анна знала причину, ВІН – не знав, проте підкорився. Але було так складно без нього. Він їй снився, марився. Його дотиків, пестощів, поцілунків так бракувало. Ніжного погляду тих бездонних сірих очей, запаху – неповторного, наймилішого. І обіймів – міцних, лагідних… А ще голосу, що заворожував, байдуже, що він казав. Хоч казав завжди те, про що мріяла. І нарешті, як колись, в юності, він знову зізнався, що кохає...
...Анна гірко зітхнула, усвідомлюючи, що нескоро ще раз почує ці слова. Й стало так прикро: «Ну чому все так несправедливо склалося? Чому мене не віддали йому, як трофей, а його брату?
Марса Чаунік
1083
відслідковують
Інші блоги
Уявіть, що існує паралельний всесвіт, у якому Адріан з книги Крок у безодню та Еларія з Позначена живуть своїм звичним (або не дуже) життям. Вони ніколи ще не зустрічалися, ходять тими самими вулицями, дивляться
Блог номер два про типажі. Цього разу жіночі. Мабуть, всі помічали, що протягом історії людства була популярною різна зовнішність. В голодні часи - розкішні фігури, в ситі часи - тендітність, викохана дієтами. Колись вважався
Вчора історія Приручити порожнечу отримала рекомендацію від Іванки Сокіл, за що я безмежно вдячна. Сьогодні, користуючись нагодою (під тему так би мовити), якщо вам також зашла ця історія, хочу порекомендувати
Всім привіт! ♡‿♡ Мої любі! ♥️ У декого з вас виникло питання: чому Юля темненька? Насправді все просто. Саме такою її вперше побачила Ксенія у книзі «Його залежність». І ще тоді я описала
Чесно кажучи, трохи нервую щодо оновлення, яке вас чекає вночі. У нас чергова Хроніка. Суть стосунків Маріци і Даміана, підозрюю, ви вже зрозуміли ❤ Ні, словами через рот вони ні про що не домовлялися, але між цими двома
2 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиСередньовіччя? Суперечлива і загадкова епоха і кохання. Цікаво!
Дуже гарні візуали))) Хай задумане здійсниться І у вас, і у ваших героїв))
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати