Додано
21.01.25 14:08:41
Що тут не так??? Чи так??? Хм...???❤️❤️❤️
Що тут не так??? Чи так??? Хм...






– Що ж, тепер у тебе немає вибору, Кевіне, – тихо мовила Анна холодно, – ти маєш пояснити мені все.
– Я хотів зробити це раніше, – з болем у голосі почав він. – Але ти уникала мене.
– Уникала? Чи, можливо, не хотіла більше терпіти твоє мовчання? Навіщо ти так довго приховував правду, Кевіне? Чому мені її мали показати сторонні, не ти? – голос Анни вмить затремтів, але Кевін впевнено пригорнув її до себе, лагідно торкаючись долонею щоки, а щирим поглядом залип в її сіро-волошкових очах.
– Я не збирався брехати, Анно! Я боявся втратити тебе, якщо розкажу все.
Вона засміялася гірко:
– І ти справді вважаєш, що я пробачу твою нещирість тільки через те, що ти боявся?
– Тільки дай мені шанс. Дай мені пояснити, чому я не зміг сказати тобі правду відразу, будь ласка!
Анна принишкла, враз приглушивши гнів. Його погляд благав, а руки… О, боже! Ці руки, пальці… Їх ніжні дотики завжди топили її, як вогонь свічку, і ради на те не було…
– А знаєш, коли я розплющила очі від того неприємного різкого запаху та печіння в носі, в голові був суцільний туман. Перед очима – стеля з розписами… десь далеко-далеко і все пливло… А думки не могла зібрати докупи… Не розуміла, де я – відчуття наче в калейдоскопі, мені твій погляд допоміг, і твої руки… Так міцно, надійно тримали. Я зрозуміла, точніше відчула, що в безпеці, – Анна тулилася до його плеча. А Кевін ніжно гладив її волосся.
– Анно, я так злякався, – тихо прошепотів, ковзаючи поглядом вздовж все ще блідого обличчя, немов обіймав. Анна підвела очі. Він стурбовано в них зазирнув. – Скажи чесно, як ти? Щось болить?
– Ні… – лиш поворухнула губами, але він зрозумів.
– Це добре, – сказав м’яко, занурюючи пальці в густі русяві коси.
– Ти зіпсуєш мені зачіску, – усміхаючись, зауважила Анна, ледь торкаючись долонею його щоки.
– Це єдине, що тебе турбує зараз? – вигинаючи манливі губи в посмішці, запитав.
– Так, – хмикнула Анна. – Відпусти мене, я хочу встати…
– Нізащо! – Кевін усміхнувся й твердо відрізав, пригортаючи її до себе ще міцніше. – Ти отак сидітимеш у мене на колінах до самого вечора…
– Ти, здається, занадто вже розмріявся, Кевіне! – опиралася вона його рукам.
– Хіба не можна? – намагаючись поцілувати свою бранку в губи, Кевін нахилився нижче та шумно вдихнув. Наче дихав нею, насолоджувався, раз за разом втягуючи її неповторний аромат. Запаморочливий і такий манливий запах жінки, на яку він не мав права, жодного, але так бажав, заполонив його цілком, до краю – душу, серце, розум…
– Ні, не можна! – Анна і пручалася, й піддавалась одночасно.
– Але ж.. – благав він, заглядаючи в її бездонні, сіро-голубі очі, де так солодко добровільно тонув, геть втрачаючи себе. А заразом розум, логіку та страх бути покараним за заборонене кохання. Так, він визнав, що кохає, та Анні донині не казав. Лише зараз зважився…
– Ти нестерпний, Кевіне! Ти знаєш? – все ще ухилялася від обіймів його кохана. – Нічогісінько мені не пояснив, а я ще не пробачила…
Марса Чаунік
1083
відслідковують
Інші блоги
Уявіть, що існує паралельний всесвіт, у якому Адріан з книги Крок у безодню та Еларія з Позначена живуть своїм звичним (або не дуже) життям. Вони ніколи ще не зустрічалися, ходять тими самими вулицями, дивляться
Блог номер два про типажі. Цього разу жіночі. Мабуть, всі помічали, що протягом історії людства була популярною різна зовнішність. В голодні часи - розкішні фігури, в ситі часи - тендітність, викохана дієтами. Колись вважався
Вчора історія Приручити порожнечу отримала рекомендацію від Іванки Сокіл, за що я безмежно вдячна. Сьогодні, користуючись нагодою (під тему так би мовити), якщо вам також зашла ця історія, хочу порекомендувати
Всім привіт! ♡‿♡ Мої любі! ♥️ У декого з вас виникло питання: чому Юля темненька? Насправді все просто. Саме такою її вперше побачила Ксенія у книзі «Його залежність». І ще тоді я описала
Чесно кажучи, трохи нервую щодо оновлення, яке вас чекає вночі. У нас чергова Хроніка. Суть стосунків Маріци і Даміана, підозрюю, ви вже зрозуміли ❤ Ні, словами через рот вони ні про що не домовлялися, але між цими двома
1 коментар
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиЯкраз тут все наче добре: Кевін, Анна...
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати