Додано
15.01.25 16:02:51
Початкова ціль була геть іншою, та щось пішло...
Початкова ціль була геть іншою, та щось в його планах пішло не так. То що ж змінилося, і кому це тепер на руку? Зрештою, хто він насправді… Заплуталися??????❤️❤️❤️ Розгадка за посиланнями:
https://booknet.ua/marsa-chaunk-u10557405
https://booknet.ua/book/spadkomec-b431791
https://booknet.ua/book/gra-ne-za-pravilami-b429309

Його схвильоване обличчя схилилося зовсім поруч над нею. Очі, наповнені тривогою та теплом, дивилися з ніжністю. Це обличчя всі ці роки їй снилося. А той ранковий жах, як розбійник вдарив Лукаса мечем у груди, не полишав ніколи. І серце щоразу стискалося у відчаї, ніби перетворюючись на грудку льоду, яка розпачливо топилася й гірким плачем котилася серединою, залишаючи по собі лише холодний, нестерпний біль.
– Анно, – тихо промовив чоловік-привид. В його голосі немовби змішалися панічний страх і відчутне полегшення.
Княгиня вловила, як її серце тьохнуло, і спробувала підвести голову з подушок. Хотілося закричати на весь світ: «Лукасе, коханий! Ти живий!?» – проте, крізь тремтячі губи вирвався лише слабкий шепіт.
– Лукасе, це ти... — прошепотіла вона, сльози набігли на очі. – Я бачила, як меч пронизав твої груди... А Нестор сказав, що ти помер у нього на руках…
Анні здалося, що в його очах промайнуло ледь вловне здивування, та попри це він ще раз змочив тканину водою зі срібного глечика й, доторкнувшись до її чола, прошепотів:
– Княгине, прокидайтеся...
Вона слабко поворухнулася, і він полегшено видихнув, нахиляючись ближче...
Марса Чаунік
1083
відслідковують
Інші блоги
Сьогодні вирішила опублікувати одну історію, яка вже давно лежала в моїх чернетках. Без кохання в центрі сюжету, без романтичної лінії. Просто історія, яка тримається на відчутті, що з реальністю щось не так. Довгий час
Сьогодні вирішила опублікувати одну історію, яка вже давно лежала в моїх чернетках. Без кохання в центрі сюжету, без романтичної лінії. Просто історія, яка тримається на відчутті, що з реальністю щось не так. Довгий час
А я в редагуванні)) І зловила себе на питанні до читачів: Чому "Перегони на почуття" така читабельна і цікава? Що в ній такого, що вас приваблює? Наразі чотири книжки з восьми (рахуючи заморожену) набрали більше тисячі
Але твій власний приклад... Кет. Вальс крові Ну і в чому Катя не права? "Оберни..."
... і мається на увазі не лише залізо. Вітання, леді й джентльмени! ✋ Новий розділ готовий, і в ньому ви дізнаєтесь: ✦ про особливості гігієни у льодовиках;
✦ чому "серце, закуте у кригу" - це іноді не метафора;
✦ чому
1 коментар
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиЗдається, не вийшло перехитрити долю, чи я помиляюся?
Болеслав Боні, Непросто жилося їм. Та хіба нам простіше?
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати