Додано
13.01.25 11:33:05
Навіть не знаю, як пояснити:)))
Навіть не знаю, як пояснити:))) Інколи ми робимо безглузді вчинки, почуття беруть верх над практичністю й логікою. І, здавалось би, ті ризики невиправдані... та що поробиш? Краще бути закоханим романтиком, чи прагматиком, який не знає, що таке, коли зносить дах? Як думаєте? Княгиня Ольборзька уже зробила свій вибір. Всі відповіді за посиланнями:
https://booknet.ua/marsa-chaunk-u10557405
https://booknet.ua/book/spadkomec-b431791
https://booknet.ua/book/gra-ne-za-pravilami-b429309

Княгиня прискіпливим поглядом окинула двір замку. Нестора ще не було. Очевидно, віддавав розпорядження камергеру, управителю, ключнику. Вона посміхнулася – тут він незмінний педант – відповідальний.
Погляд нестримно тягнувся до вікна княжої бібліотеки. «Та скільки ж можна?» – вгамовувала Анна нав’язливе бажання. Але воно виявилось сильнішим… Княгиня підвела очі на вікно бібліотеки. За кольоровими вітражами не було ані руху, ані життя, тільки тихе світло прохолодного ранку заливало кам'яні стіни й відбивалось від скла.
Уже сідаючи в карету, Анна ще раз кинула погляд на вікно бібліотеки й на мить залипла на вітражі. Їй здалося, що крізь кольорове хитросплетіння малюнку, за склом з'явився знайомий силует. Постать не рухалася, але від її зосередженого погляду було важко сховатися. Княгиня зробила ледь помітний помах рукою, мовби прощаючись, і, опустивши голову, ступила до карети...
Карета плавно рушила, направляючись до центральної брами замку. Важко видихнувши, Анна відслонила тюлеву шторку й глянула у віконце карети.
Вікно бібліотеки все ще потрапляло в поле зору. Знайомий силует і далі нерухомо стовбичив за вітражем, який вже купався в яскравих переливах ранкового сонячного світла. Анні здалося, що ВІН зробив ледь помітний помах рукою, мовби прощаючись. Карета виїхала за ворота замку. Княгиня зітхнула. Тепла усмішка торкнулася її губ.
Марса Чаунік
1083
відслідковують
Інші блоги
Вітаю, мої солоденькі! Мене давненько тут не було. Бо влаштувала собі невеличкий відпочинок. Але я повернулася, щоб натякнути. Завтра вийде одразу два розділи! Ну, це щоб ніхто не лякався раптового обсягу))) А
Іноді найбільші таємниці ховаються не за найміцнішими дверима, а на виду у кожного. Поки Брахдум жив своїм звичним життям, п'ятеро чужинців уважно спостерігали. Кожен бачив лише окремі деталі. Але коли всі фрагменти
Фортеця відкриває свої двері — і те, що ховається за ними, виявляється небезпечнішим за будь-який відвертий бій. Аромат квітів, що давно зів’яли, шовк, який пам’ятає тепло іншого життя, і магія, що намагається прорости
У мене є історія, від якої важко відірватися. Викладачка, студент і небезпечна гра, де на кону стоїть не лише кар'єра, а й власне життя. Тут стільки напруги, гострих діалогів і таємниць, що ви точно прочитаєте її за одну ніч. —
Оновленя книги "Дихати(не)тобою" вже на платформі БУКНЕТУ. Заходьте, читайте та коментуйте.❤ Гарного всі вечора.✨
1 коментар
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиЕмоція - рушійна сила всього)
Болеслав Боні, Абсолютно погоджуюсь:))) Саме вона змінює нас кардинально, як невід'ємна частинка чогось всередині нас...
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати