"Ягня З Левиним Серцем"

Друзі, вітаю! Пропоную вашій увазі поетичну адаптацію до роману у віршах, над публікацією якого я наразі активно працюю. Насправді аж самій дивно, як події 15-ти розділів вдалося передати трьома десятками рядків. Додам також, що "Весняний Бал" був і залишається моєю улюбленою частиною роману, ну а описувати дане дійство та персонажів було надзвичайним творчим задоволенням, через що, мабуть, даний розділ і видався чималий за обсягом.  

Р. S. Взагалі ЯЗЛС я вважаю своїм найвдалішим літературним творінням, але про це, звісно, судити вам, дорогі читачі і колеги))

 

ВЕСНЯНИЙ БАЛ (ЯЗЛС)

Весняний Бал. Ще музика лунає,

І не стихає сміх веселий дам.

Весняний Бал. І серце завмирає...

Хто на вівтар краси його поклав?

Он силует завмер попід стіною,

І у очах зелених стигне біль –

Ця леді попрощалася з весною,

Здолавши шлях не легкий свій.

Уже вона лиш тінь, примара

Тепер блукає бальним залом,

Колись і в неї була пара –

Свій перший вальс вона згадала.

Пам'ять поверне спогади солодкі

Й тремтить душа в обіймах самоти...

Її життя було таке коротке –

Разом з весною їй судилось відцвісти.

Зів'яли квіти, вкрили їх сніги

Й кригою вкрилася у парку гладь озерна,

Сохнуть троянди, осипають пелюстки –

У залі тихо стало, темно...

Весняний Бал. Самотній кавалер

Шукає поглядом обличчя те знайоме.

Весняний Бал. Він щойно пригадав,

Як танцював, закоханий, невтомно.

Туман журби знов очі застилає,

Холодні плити ловлять відблиски свічок –

А лорду байдуже, що музика лунає

Й безліч спокусниць його ловлять на гачок.

Мов наяву він бачить ніжний образ,

Хвилі волосся і тендітний стан...

В очах зелених пустотливий вогник,

Марить долонями, що трепетно тримав.

Блукає лорд, тримаючись за стіни

Біжить від себе і душевних ран –

Згадує біль в очах її, дитини,

Й левине серце, що простило гріх, обман...

Весняний Бал. Десь музика лунає

Й лілії білі розпустились у саду.

Лорд молодий долоні простягає –

Мармур могили не дарує теплоту.

17.05.2018р. 

Ш. Д.

 

 

0 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
Інші блоги
Хто переживав за "хлопчика"? У нього все гаразд...
В покоях Маріци було напівтемно й завжди палав вогонь в каміні, навіть влітку. Але ніколи не було спекотно. Мабуть, Верховна регулювала це магією. Даміан вже звик. Як і до багато чого іншого. Останні кілька годин йому
Talis est Obsessio: дистанція скорочується✨
Вітаю, друзі! Новий розділ уже на сайті! За традицією: статичний колаж подаю нижче, анімований уже у моїх reels – Що це? – Фото Андреса, – всміхнулась вона. – Єдине, що вціліло у тому домі. – Мені шкода. Він
Марті, ти дістав
Цього разу уривок буде коротенький - бо з решти просто не знаю, що обрати)) – Марті, – рівним голосом промовив Володар. – Тааак… Ваша Величносте? – Я тобі офіційно заявляю, що ти дістав. А також у новому
⚜️ Між двома подихами ✨ світлопис☺️
✨Доброї ночі, творча спільното!✨ Нові глави вже на сайті! Але день для нашого картографа не був надто легшим за ніч на дивовижній Вежі Морського Світла в Ард-Лірі. Крутити увесь час динамо — не дуже
Авторам новачкам! Ч-1
Для мене написання книг було недосяжною мрією, яка крокувала за мною німою тінню упродовж життя. Про що б я не думала, що б я не бачила — все завжди перетворювалося на сюжет. Я писала книги олівцем у зошиті. Їх читали
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше