Шість сторінок чистісінького задоволення

Відгук на оповідання Uma Raposa ПЕРСИК.

Давненько я не рецензувала нічого для МАРАФОНУ, аж ось заглянула СЮДИ і побачила оповідання від Uma Raposa. Вхопилася відразу, бо люблю якісні речі. Прочитала і анітрохи не розчарувалася. Отримала величезне задоволення від хорошої мови автора, ретельно вичитаного тексту  і теми твору, яка залишається актуальною вже протягом багатьох тисячоліть. 

Про що ж йдеться в оповіданні? Що не втратило актуальності за такий величезний термін? 

Звичайно ж це кохання і подружні відносини. 

Що робити жінці, яку замкнули вдома і не надали жодної можливості для самореалізації? Звичайно ж тікати від чоловіка. Тим більше що він і до її мами ставиться неадекватно - городину, що та надсилає, любить, а в гості тещу не кличе. А героїня ж так сумує за мамою… і мама за нею теж. 

А якщо втекти неможливо? Адже чоловік вжив для цього всіх заходів! Навіть самогубство у цій ситуації не вихід, воно не принесе такого жаданого звільнення. Та й кохання кляте міцно тримає жінку біля того самодура. Мліє вона всяк раз, як погляне у його чорні очі, ще й добре пам’ятає, що сама, з власної волі, погодилась вийти заміж і переїхати до нього. Щоб остаточно не втратити глузд від відчаю, залишається знайти хоч якусь, хоч маленьку справу, яка нагадуватиме про отчий дім, і потихеньку згасати, згасати…

Але чому?! Кохання було ж взаємним? Таким і залишилося. І навіть найстрашніший самодур заради коханої здатен піти на поступки. От він і йде - виправляє, як може, власні помилки.  Одним словом, переступає наш герой через себе і відпускає дружину до мами у гості. Без жодної надії, що вона забажає до нього повернутися. 

Як гадаєте, повернеться чи ні? Зможе оцінити жертовність чоловіка?

Якщо ви думаєте, що я тут накидала спойлерів, то глибоко помиляєтесь. Нічого нового я вам не розповіла. Всі ви знаєте цю історію з дитинства (я, принаймні, з шостого класу). Просто авторка розповіла нам її по новому, розставила акценти і прив’язала до сьогодення. Гадаю, вам буде її читати настільки ж цікаво, як і мені. 

Рекомендую її до читання всім без винятку. А нашій Лисичці (Uma Raposa з португальської - лисиця) бажаю нових успіхів у творчості.

Відгук буде опубліковано в книзі РЕЦЕНЗІЇ на моїй сторінці.

5 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Айсі Дора
11.01.2025, 20:10:15

Смачна рецензія

Показати 6 відповідей
Іра Сітковська
13.01.2025, 00:43:07

Єва Ромік, Зрозуміло!

avatar
Вікторія Франко
12.01.2025, 09:40:31

Пані Єво, ваша рецензія, як завжди, чудова і цікава. Впевнена, книга варта уваги. Бажаю успіху і натхнення автору))

Єва Ромік
12.01.2025, 12:01:17

Вікторія Франко, Дякую ❤❤❤

avatar
Uma Raposa
12.01.2025, 03:21:11

Дякую за вашу рецензію. От просто взяли і підвищили самооцінку автора пунктів на 100. )))) Я дуже рада, що твір сподобався))

Показати 3 відповіді
Uma Raposa
12.01.2025, 07:07:25

Єва Ромік, Дякую))

avatar
Олеся Глазунова
11.01.2025, 21:36:19

Дякую за рекомендацію ❤️

Єва Ромік
11.01.2025, 21:50:40

Олеся Глазунова, Прошу ))). Впевнена, вам сподобається. ❤❤❤

Ваші рецензії як завжди інтригують!

Єва Ромік
11.01.2025, 21:40:04

Христина Погранична, Дякую, старалася. Цікава річ вийшла у автора - про що вона, розказати читачам можна, а от про кого - нехай читають ))).

Інші блоги
"Волошковий букет". Рецензія
Твір Ларії Ковальської «Волошковий букет» https://booknet.ua/book/voloshkovii-buket-b439853 — миле оповідання–спогад про перше кохання і перші розчарування. І хоча волошки на підвіконні кожного ранку в нас час — це щось казкове,
Так? Так?! Некромаркетинг.
Ах, намагаюсь навчититися робити гіфки у тексті ) Трохи Некромагії!!! Як вам герої Некромаркетингу?
♥️дякую за Бест! + 1 розділ поза графіком♥️
Вітаю всіх, хто любить переходити одразу до солодкого! Любі читачі, сьогодні моя книга «Помилково викрадена» потрапила в бестселери на головну сторінку! Дякую вам за підтримку! Я неймовірно розчулена тим, що
Сьогодні тривіально, але коротко)))
– Будь ласка, зроби це знову. Мені потрібно відчути межу… – вона повільно підняла руки, простягаючи йому шовкову стрічку. Нікс лише мовчки розчинив двері ширше. Відступивши вглиб кабінету, він впустив її всередину. –
Цикл "Після опівночі" + бонус
Чому цикл моїх книг називається саме так? Не тільки тому, що герої зустрічаються саме в цей час у (поки що) двох моїх книгах. Є ще дещо. Більшість моїх історій народжується після опівночі ❤️ Думаю, багато хто мене зрозуміє:
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше