Якби Агап вів інсту

Агап — другорядний персонаж в "Порах року. Зникнення Зими", тато головної героїні Діани. Про нього, як і, власне, про його дружину, Маріам, ми дізнаємося опосередковано: через розмови та спогади інших персонажів.

 

— Агап, та ти, куди не глянь, справдешній ревнивий татусь! До скону віків будеш доньку оберігати від представників протилежної статі?

— Від блідолицих — так! — відрізав той, карбуючи кожне слово. — Тільки через мій труп Діана зв’яжеться із Зимнім, а тим паче з її охоронцем.

(Розділ 22. Сновидіння)

Свого часу Маріам та Агап були мені мов друга сім’я. Звісно, наші дружні стосунки тривали до того моменту, коли мене обрали на роль Королеви. Як зараз пам’ятаю, що саме тоді Агап став змінюватися, бо ж і його доньку обрали принцесою. Окрім цього, зв’язався із підозрілими людьми… Усе дійшло до того, що наші погляди та бачення майбутнього розійшлися в дуже важливих, кхм, аспектах.

(Розділ 23. Бал під Кровавим Місяцем)

— Кригожар — холодний замок, — віджартувалася Діана. — Але, думаю, він зможе стати моїм домом. Проти віковічних традицій не попреш же ж.

— О! Гадаю, вашому батькові це було б до снаги. Адже він був людиною рішучою та впертою, а прийняті ним рішення подеколи змушували волосся ставати дибом. Постійно йшов напролом!

(Розділ 23. Бал під Кровавим Місяцем)

 

Якби він вів інстаграм, його профіль виглядав би так:

 

 

 

 

 

P.S. Інста Дена тут

Інста Діани тут

Інста Майка тут

Інста Даф тут

Інста Мей та Макса тут

Інста Влада тут

Інста Руслана тут

Інста Вікторії тут

Інста Королеви Морени тут

Інста Алекса тут

Інста Маріам тут

 

P.S.s. Автори, підхоплюйте цю ідею й собі. Цікаво було б побачити, що робиться в інсті представників Букнетівського королівства ;)))

3 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Лекса Т. Кюро
11.01.2025, 09:17:40

Вау, не знала, що Агап схожий на Майка!) Видно, що Маріам та Діані один типаж чоловіків подобається!)

Так мило, коли у чоловіка в соцмережі стільки фоток пов'язаних із сім'єю та коханою.✨ Гарний чоловік, прекрасні стосунки, і дуже шкода, що ці чарівні люди так мало були разом та з Діанкою:((( Дивовижна пара! ❤️

Цікаві оті натяки в цитатах, інтригуєш мене!) Прям цікаво, що ж там зі старшими персонажами сталося в минулому? Буду чекати на розв'язку!)

Мені дуже подобається стиль, в якому ти подаєш своїх героїв — дуже елегантно, вишукано. Молодчинка! В тебе прекрасний смак✨Чекаю на інших персонажів!)

Наснаги та натхнення, Ханночко! Бережи себе❤️

Показати 2 відповіді
Лекса Т. Кюро
11.01.2025, 13:43:18

Ханна Трунова, Дякую❤️❤️❤️

avatar
Олеся Глазунова
11.01.2025, 09:47:55

Дуже гарно та витримано в одному стилі.
Чудова робота!

Ханна Трунова
11.01.2025, 13:33:19

Олеся Глазунова, Дякую...)))

avatar
Єва Лук'янова
10.01.2025, 23:05:31

Досить цікавий персонаж! І інста в нього цікава) дуже захопливо дивитися за твоїми персонажами і їх світобаченням)а ще цитати теж відкривають багато...)

Ханна Трунова
11.01.2025, 08:13:32

Єва Лук, Дякую(〃^ー^〃) Сама відкриваю персонажів для себе з іншого боку))

Інші блоги
Моя без правил. І повернення
Запрошую до гарячої новинки Софії Анрі “Моя без правил”❤️ Вона — хороша дівчинка. Він — хлопець, якого боїться пів міста. Таємничий незнайомець у масці. Небезпечний. Самовпевнений. І абсолютно
Невеликий спойлер до завтрашнього оновлення
Академія забороненої магії вже завтра 25 червня о 12:00: Після всіх подій Еліна і Кайден нарешті отримають кілька відповідей. Але, як це часто буває, кожна відповідь принесе нові запитання. А ще між ними відбудеться розмова,
Новини, плани, небилиця...
Доброго часу доби, шановне панство. Давно я тут не писала, аж скучила за вами)) Отож, викроїла час та наснагу, щоби поділитися трошки планами, небилицями і важливими новинами. Почну з важливих новин. «Ілюзія ненависті»
Уже зовсім скоро — «потяг №117»
Друзі, 1 липня на вас чекає нова тепла історія, яка починається зі звичайної поїздки потягом.Іноді одна випадкова зустріч здатна змінити все життя. Саме так починається історія Марти та Артема у романі «Потяг №117».
Містхейвен. Обговорення
Привіт, мої любі) ​Сиджу та думаю, куди б завести сюжет. Стільки ідей, але чи вчасно було б їх так швидко реалізовувати? Все ж таки думаю, настав час трохи познайомити Айві та Кілліана ближче) ​А як думаєте ви? Вже
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше