Додано
09.01.25 22:43:38
Дмитро Євтушенко змусив мене плакати...
Вітаю, любі..
Так-так, ви все правильно прочитали. Дмитро змусив мене плакати сьогодні та й не один раз...
А все чого? Бо я озвучувала його оповідання "Лис" та вирішила не читати його перед озвученням. Я разів п'ять зупиняла запис, щоб поплакати. Ну чи законно взагалі писати такі щемкі історії?
А взагалі, це був мій перший досвід озвучування оповідання для когось і це капець, як нервово та складно.
Чекаю на вашу підтримку цього чарівного оповідання!
Дуже важливо продивитися відео від початку та до кінця. Та не забувайте натискати на сердечко і підписуватися:
Ангеліна Александренко
167
відслідковують
Інші блоги
Привіт, друзі! Сьогодні я маю честь долучитися до неймовірного атмосферного флешмобу «Мелодія кохання», який організували прекрасні талановиті авторки Крісті Ко та Тетяна Степанкевич! Тепер разом
– Куди ми летимо? – знову знехтувавши правила пристойності, які вкладали в мене з дитинства, першою звернулася до чоловіка. – А мені казали, що таринки зайвих питань чоловікам не ставлять, – пролунала іронічна
Вітаю! Запрошую до знижки! ✨✨✨ Кароліна — я ледь впоралася з емоціями та соромом, які мені довелося пережити, через тепер уже колишнього коханого. Я ще не встигла як слід оговтатися, як у моєму житті з'явився
Моя книга «Дихати(не)тобою» отримала перші
2000 прочитань і 90 бібліотек. ❤️
Кожне прочитання, кожне додавання в бібліотеку означає, що моя історія знайшла ще одного читача. І саме заради цього хочеться писати ще більше
Щиро радію кожному новому читачу, дякую що ви доєднуєтесь! Бажаю вам всім щастя, миру і злагоди)))❤ Всім гарного дня! Підписуйтесь, ставте вподобайки, та читайте! Дякую що ви зімною)))
9 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиДуже гарна озвучка, пані Ангеліно й оповідання цікаве)
Лада Короп, Дуже дякую❤️❤️❤️
Не плачте, ваше обличчя повино бути радісним
Герцог Фламберг, Щиро дякую❤️❤️❤️
Як гарно поєдналися щемливе оповідання Дмитра з вашим проникливим голосом, Ангеліно))) В мене теж сльози були на очах. Дякую)))
Ніка Цвітан, Щиро дякую за такі теплі слова❤️❤️❤️
Озвучування шикарне))
Дмитро Євтушенко, Як і оповідання))) дякую❤️
Як класно слухати. В тебе дуже приємний голос!
Іра Майська, Щиро дякую❤️❤️❤️
Дуже емоційне оповідання. Голос дуже приємний.
Оригінальна буква, Щиро дякую❤️❤️❤️
Так, Дімка у нас вміє власними творами торкнутися найпотаємніших струн душі читача)))
Прослухала лише початок, але озвучка фантастична!❤❤❤ Обов'язково завтра дослухаю до кінця)))
Тетяна Овчіннікова, Ахаха))о
Це, дійсно, чудове оповідання!!! Діма зробив його цікавим та емоційно насиченим.
Олеся Глазунова, ❤️
У вас дуже приємний голос, хочеться слухати)
Оповідання, супер.
Інна Турянська, Щиро дякую❤️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати