Дмитро Євтушенко змусив мене плакати...

Вітаю, любі..

 

Так-так, ви все правильно прочитали. Дмитро змусив мене плакати сьогодні та й не один раз...

 

А все чого? Бо я озвучувала його оповідання "Лис" та вирішила не читати його перед озвученням. Я разів п'ять зупиняла запис, щоб поплакати. Ну чи законно взагалі писати такі щемкі історії?

 

А взагалі, це був мій перший досвід озвучування оповідання для когось і це капець, як нервово та складно.

 

Чекаю на вашу підтримку цього чарівного оповідання!

Дуже важливо продивитися відео від початку та до кінця. Та не забувайте натискати на сердечко і підписуватися:

 

9 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Лада Короп
10.01.2025, 08:39:16

Дуже гарна озвучка, пані Ангеліно й оповідання цікаве)

Лада Короп, Дуже дякую❤️❤️❤️

avatar
Герцог Фламберг
10.01.2025, 00:00:34

Не плачте, ваше обличчя повино бути радісним

Герцог Фламберг, Щиро дякую❤️❤️❤️

avatar
Ніка Цвітан
09.01.2025, 23:20:17

Як гарно поєдналися щемливе оповідання Дмитра з вашим проникливим голосом, Ангеліно))) В мене теж сльози були на очах. Дякую)))

Ніка Цвітан, Щиро дякую за такі теплі слова❤️❤️❤️

Озвучування шикарне))

Дмитро Євтушенко, Як і оповідання))) дякую❤️

avatar
Іра Майська
09.01.2025, 23:09:14

Як класно слухати. В тебе дуже приємний голос!

Іра Майська, Щиро дякую❤️❤️❤️

Дуже емоційне оповідання. Голос дуже приємний.

Оригінальна буква, Щиро дякую❤️❤️❤️

Так, Дімка у нас вміє власними творами торкнутися найпотаємніших струн душі читача)))
Прослухала лише початок, але озвучка фантастична!❤❤❤ Обов'язково завтра дослухаю до кінця)))

Показати 5 відповідей

Тетяна Овчіннікова, Ахаха))о

avatar
Олеся Глазунова
09.01.2025, 22:47:34

Це, дійсно, чудове оповідання!!! Діма зробив його цікавим та емоційно насиченим.

Показати 5 відповідей

Олеся Глазунова, ❤️

avatar
Інна Турянська
09.01.2025, 22:50:50

У вас дуже приємний голос, хочеться слухати)
Оповідання, супер.

Інна Турянська, Щиро дякую❤️

Інші блоги
Моя історія у флешмобі "Мелодія кохання"❤️
Привіт, друзі! Сьогодні я маю честь долучитися до неймовірного атмосферного флешмобу «Мелодія кохання», який організували прекрасні талановиті авторки Крісті Ко та Тетяна Степанкевич! Тепер разом
Навіщо вона йому?
– Куди ми летимо? – знову знехтувавши правила пристойності, які вкладали в мене з дитинства, першою звернулася до чоловіка. – А мені казали, що таринки зайвих питань чоловікам не ставлять, – пролунала іронічна
Колекціонер — сьогодні знижка!
Вітаю! Запрошую до знижки! ✨✨✨ Кароліна — я ледь впоралася з емоціями та соромом, які мені довелося пережити, через тепер уже колишнього коханого. Я ще не встигла як слід оговтатися, як у моєму житті з'явився
пост-подяка♥️♥️♥️
Моя книга «Дихати(не)тобою» отримала перші 2000 прочитань і 90 бібліотек. ❤️ Кожне прочитання, кожне додавання в бібліотеку означає, що моя історія знайшла ще одного читача. І саме заради цього хочеться писати ще більше
Дорогі читачі
Щиро радію кожному новому читачу, дякую що ви доєднуєтесь! Бажаю вам всім щастя, миру і злагоди)))❤ Всім гарного дня! Підписуйтесь, ставте вподобайки, та читайте! Дякую що ви зімною)))
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше