Кажуть,

що коли за вікном холодний дощ, та ще й дме вітер, ламаючи сухе гілля на деревах — то це найкращий антураж бекграунд декорація час для написання творів. Так от — це брехня. Мені за такої погоди хочеться у люлю, писком у подушку... і щоб ароматний чорний чай зі смаколиками сам до шлунку потрапляв. А от писати не хочеться. Неодноразово перевіряв. 

8 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Рома Аріведерчі
10.01.2025, 21:30:43

найкращий антураж для писання - сталий час і місце. тоді все одно, яка погода і на яку брову тюбетейка.

Показати 9 відповідей
Андрій Нощенко
10.01.2025, 23:32:43

Рома Аріведерчі, Гггг. З цього боку, визнаю, я ще не розглядав ситуацію.

avatar
Ріна Март
09.01.2025, 17:29:40

Я саме якраз у цій "люлі", випила чайку (не пташку) і думаю як то не заснути, щоб борщ, який готується, не перетворився на смажену картоплю))

Показати 9 відповідей
Андрій Нощенко
10.01.2025, 21:51:43

Ріна Март, Дякую!)

Не бажаєте, так і не пишіть. До чого цей "плач Ярославни" у блозі?

Показати 5 відповідей
Андрій Нощенко
09.01.2025, 22:32:52

Олександра Новацька, Є одна. Про те, що ніхто не примушує їх читати.

Ахаха! А я якраз проспала ваш блог))) Хоча у нас дощу нема, просто пасмурно і похмуро. Але полікований зуб підкосив )))
Теж уже кілька днів нічого не пишеться. Хоча пік моєї непрацездатності настає якраз влітку чомусь)))

Показати 4 відповіді

Andrii Noshchenko, Навзаєм)))

avatar
Іра Майська
09.01.2025, 17:34:22

А в мене сьогодні був пікнік на природі. Сонечко, крісло, кава в чашці, піца і ще різні смаколики. Телефон у руці, відкрито Ворд і нічогісінько не пишеться, бо хочеться насолодитися моментом. Але я розумничка, два абзаци написала)))

Показати 17 відповідей
Андрій Нощенко
09.01.2025, 20:03:53

Іра Майська, Просто погодитись було б найліпшим варіантом). Я знаю то, бо фентезі пишу. )))

Абсолютно згоден. В таку погоду мені дуже важко писати. Я взагалі в такі момент люблю засісти в вану і тихенько грітись. Стакан з віскі теж може покращити настрій в такі моменти)))
Але ніяк не писати)))

Показати 4 відповіді
Андрій Нощенко
09.01.2025, 19:16:06

Євгеній Шульженко, /обіймає/

avatar
Віка Лукашук
09.01.2025, 17:47:27

Я обожнюю писати під час дощу) Особливо, коли прям такий сильний дощ йде за вікном, то тоді з'являється жага чи то читати, чи писати

Показати 3 відповіді
Андрій Нощенко
09.01.2025, 18:31:26

Віка Лукашук, О! Тепер упізнаю в вас добре виховану людину!

Не існує ідеальної погоди для написання, є тільки ідеальний настрій і мотивація. Хоча я не знаю де вони, десь загубилися)

Андрій Нощенко
09.01.2025, 17:52:40

Анатолій Луженецький, Ну, тут вимушений сказати, що у мене навпаки. Чим краща погода — тим більше бажання творити!

Інші блоги
Авторам новачкам. Ч-2
Якщо ти плануєш публікувати свій перший твір на Букнет, у тебе в запасі повинно бути як мінімум 5-10 розділів або 50 тисяч знаків. Неймовірно приваблива обкладинка, влучна назва і... отакої — байдуже який сюжет. Добре,
пост-подяка♥️♥️♥️
Моя книга «Дихати(не)тобою» отримала перші 2000 прочитань і 90 бібліотек. ❤️ Кожне прочитання, кожне додавання в бібліотеку означає, що моя історія знайшла ще одного читача. І саме заради цього хочеться писати ще більше
Скло спогадів – серія оповідань (анонс)✨
✨ Вирішила, як фокусник з капелюха, ✨ дістати зі свого творчого багажу оповідання. Я написала їх давно, а тепер хочу поділитися. Це чотири історії про молодих дівчат з Києва, які дивилися на світ занадто наївно. Тут
Ейлінг | Знижка
Добрий день. Сьогодні я до вас зі шматочком скла та книгою “Ейлінг”. Цитата: — Ейлінг…? — він вимовив моє ім’я так тихо, що я ледь розчула. — Як ти тут опинилася...? — Це все ще мій
Книга, яку варто прочитати: Війна
Книги, що залишають рубець на серці: чому варто прочитати «Війну» Автор: Монашка Бувають історії, які ми читаємо заради сюжету. А бувають ті, що залишаються з нами надовго — змушують переосмислювати прочитане,
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше