Додано
06.01.25 19:49:12
Справа леді Єви Гор
Вітаю моїх читачів!
Я вдячна вам за те, що ви турбувалися про мене та сумлінно чекали поки все у моєму житті прийде у рівновагу. Тож наразі я почала публікувати продовження історії "Справа леді Єва Гор"
Хочу пояснити чому не всі можуть відкрити книгу: читати продовження можна тільки, якщо у вас була підписка на книгу. Всі хто хоче дізнатися, що ж відбувається з чарівною та сильною героїнею роману і не були підписані на книгу, зможуть її прочитати лише після завершення. Це приблизно + 10-12 глав.

Ваша Кіра Леві
Кіра Леві
1612
відслідковують
Інші блоги
Сьогодні о 18:00 виходить нова глава «Хоругви Землі» Шахти колонії повільно перемелюють усіх, хто в них потрапляє. Тут кожен день схожий на попередній, а втома давно стала частиною життя. Але навіть у такому місці
— Привіт, дорогенький. Астраель скосив очі й майже не здивувався. В дверях, що відчинилися за його спиною, стояла Карлайла. Освітлення було тьмяним, тому він не бачив її обличчя, та переплутати цей силует не міг ні з ким
Вітаю всіх, хто любить переходити одразу до солодкого! Сьогодні стартувала передплата на книгу «Помилково викрадена», і я хочу подякувати моїм неймовірним читачам за вашу підтримку ♥️ За кожен коментар,
Долучаюся до літературного флешмобу «Мелодія кохання» та щиро дякую організаторкам Крісті Ко ❤️ та Тетяна Степанкевич ❤️ за натхненну можливість розповісти про історії, у яких любов стає голосом душі. Для
Мене часто питають — чи важко закінчувати книгу? Чесно? Так. Останній розділ "Не твоєї гри" я писала вночі. І коли поставила крапку — відчула щось дивне. Не радість, не полегшення. Якусь порожнечу. Максим і Аліна
8 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиПані Кіро, а що сталося з книгою?
Я на неї підписана ще до павзи і дочитувалися проди - а зараз її просто немає серед ваших книг?
А можна останню главу українською?
Дуже рада читати продовження вашої чудової книги. Дякую!!!
Кіра, дуже рада Вашому поверненню! Дуже рада, також, що Ви відновили контроль за акаунтами у соцмережах. Безпеки і благополуччя, здоров'я Вам і Вашим рідним і близьким!
Рада за Вас. Бажаю гармонії і здійснення задумів. Уже читаю і з нетерпінням чекаю нові породи)
Як добре, що буде продовження
Дякую що пояснили.)))
❤️❤️❤️
Олена Гушпит, Дякую, Олено!
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати