Історія про історію
СЕСТРА-ХОДЖАТКА ТА ЗНАЙДА-ДРАКОН
Флешмоб Дмитра Євтушенка.
Ідея написати драконячий роман спіткала мене несподівано, посеред роботи над іншою книгою. Зі мною подібне інколи трапляється, і коли стається, я, щоб нічого не забути, відкриваю новий файл і починаю записувати те, що прийшло в голову. Зазвичай, задумка обмежується кількома сторінками, а тут я просто не змогла зупинитися. Слова, наче самі, лягали на екран.
Заздалегідь я нічого не вигадувала, не складала жодного плану. Керувалась єдиним бажанням - щоб було ні на що не схоже, бо однотипні романи про драконів мені до того часу вже набридли. Законів жанру, звичайно ж, дотримувалася, а от розповсюджених штампів намагалася уникати. І найперше, що я відкинула, це середньовіччя, з яким найчастіше ототожнюються дракони. Мій драконячий світ цілком сучасний, з розвиненими технологіями. Завдяки присутності магії він навіть дещо випереджає нашу з вами реальність. Наголос я зробила на соціально-магічні заморочки, які почали заважати розвитку того світу, і яких необхідно було позбутися.
До кульмінації у мене дійшло швидко. Надто швидко, як на мою думку, навіть попри те, що я завжди виступаю за лаконізм. Герої порозумілися і знайшли своє щастя, однак мене це не задовільнило. Далеко не всі підняті питання було висвітлено. Отже я вирішила подовжити розв’язку і збагатити її ще одним кульмінаційним моментом.
Тут мені довелося зупинитися. Я просто не знала, про що писати далі. Подібне зі мною теж трапляється, особливо, якщо книга не має від початку чіткого плану. Я відклала “Ходжатку” і знову взялася за попередній, незавершений, роман. Це була “Принцеса із пробірки”, якщо комусь цікаво.
Повернулася я в драконячий світ після того як писання застопорилося вже на “Принцесі” (там я не знала як зобразити війну, бо не було ще в мене тоді подібного досвіду). А з драконами, після перерви, все знову пішло гладко, книга була швидко закінчена і жодного дискомфорту у мене більше не викликала. Натомість виникло бажання продовжувати писати про той самий світ, про його традиції і магічні ритуали, що керують суспільством. Отак і започаткувався цикл про драконяче кохання, черговий роман з якого готується зараз до публікації.
Ілюстрації до “Сестри-ходжатки та знайди-дракона” створювалися за допомогою ШІ. У мене є ОКРЕМИЙ БЛОГ ВІД 02.08.24, де розповідається про це. Тут хочу додати лише те, що більш-менш адекватне зображення Сандера Мелларда я все ж таки отримала, погодившись на співавторство зі штучним інтелектом. Так-так, не дивуйтеся. По моїй задумці всі дракони в книзі мали бути ретельно поголеними, ШІ вважав інакше. Я здалася )))
От вам сердитий Сандер, як його бачить ШІ:
Звичайно, ця книга дивує читача, про що свідчать численні коментарі, однак вона ж їм і подобається найбільше за всі інші романи, представлені на сторінці.
Дякую всім, хто, прочитавши книгу, поставив їй лайк, а також зберіг у себе в бібліотеці. Хто ж не встиг прочитати, може це надолужити:
СЕСТРА-ХОДЖАТКА ТА ЗНАЙДА-ДРАКОН читати ТУТ
2 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиСандер такий суворий)) зате красивий))
Історія дійсно незвична) ...доволі нестандартна, але у ній закладені стандарти доброти і людяності., які мають пам'ятати всі)
Ален Стеллс, О, пам'ятаю вашу рецензію, вас теж роман здивував )))
Дякую, саме про гуманізацію драконячих традицій там і йдеться.
Люблю вашу "Ходжатку")))
Дійсно, неочікувана історія, але щира та добра.
Як на мене, цей варіант Сандера, також не відповідає сюжету. Не тільки через бороду. Мені він здався дещо молодшим за його дружину.
Я із нетерпінням чекаю на наступну книгу про драконів )))
А вже не за горами в 600)))
Олеся Глазунова, Так.
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати