2024 | Новий етап у творчості

Вітаю з прийдешнім Новим роком!

2024 добігає кінця, а це означає, що настав час для творчих підсумків! 
Після 2019 я мала кілька затяжних перерв, між якими траплялися короткотривалі спалахи письменницької активності( Причини були різні, але зараз не про це. 
Лише цьогоріч я відчула, що дійсно змогла повернутися до творчості. І не просто повернутися, а продовжити писати під своїм справжнім ім'ям — Вікторія Токар
Tory Chameleon — це більше, ніж псевдонім. Він був моїм сховком та водночас віддзеркаленням мене, моїх внутрішніх відчуттів. 

У червні я отримала запрошення від S Batura доєднатися до проєкту "Плането, я тут!" (колективний печворк, де автори пишуть про свій особистий досвід). Мені довелося зробити величезне зусилля над собою, аби пристати на пропозицію. 
Та в результаті з'явилося два оповідання, в яких йдеться про події, що відбулися зі мною в дитинстві: 

  • "Бабусин кіт Тимофій", (один із найсумніших моїх творів, історія, яка й досі часом змушує плакати й картати себе); 
  • "Уроки від Всесвіту, або чому не варто обманювати" (трішки з нотками гумору про те, як я заблукала у власному місті (коли те все відбувалося, взагалі не смішно було насправді)).

Ці оповідання розбили якийсь мій внутрішній блок, що зрештою привело до відмови від псевдоніма.
 Отож, літо 2024 року я вважаю початком нового етапу у моїй творчості.

Далі були конкурси: 

  • "Записані сни — Спіймані за хвіст" від Флотилії (туди приймали тексти, натхненні снами). На нього я написала містичне фентезі "Паща в лісі", яке здобуло 53 місце з 203. В оповіданні йдеться про дівчину, яка пішла  за надприродним покликом з лісу та знайшла дещо одночасно чарівне й моторошне (хто читав, дайте знати, якщо хотіли б дізнатися більше про Северина — обдумую можливість написання його історії);
  • "Парад химер" від Дарії Гульвіс. Мою містично-драматичну оповідку "Самотнє світло у вікні" "рознесли" там так, як ще не "розносили" жоден мій твір, та оцінили на 25 місце з 33. Хоча я її аж на стільки поганою не вважаю. Насправді це тяжка історія, яка ще й  написана так, аби читач мусив думати, що і чому відбувається. Гадаю, це зіграло не останню роль у сприйнятті читачами;
  • Ну, і, застрибнувши до останнього вагона, приєдналася до конкурсу "Свято наближається". На нього я відправила новий твір про зведених сестер, які роками ворогували, — "Шкільні спогади". А також дещо розширену та трішки відредаговану версію давнього оповідання — "Мандарини для примирення".

Цього року я також доєдналася до флешмобу Лариси Бондарчук геловінські дивовиська. В його рамках написала повість "Білий кіт шукає відьму". То проста і затишна історія про котика, який відчайдушно жадає стати помічником чаклунки, через що втрапляє у різні історії. Планувалося оповідання, але муза не захотіла так швидко відпускати відчайдушного пухнастика.

 

Ще я змінила обкладинки для багатьох старих історій. Хто пам'ятає попередні варіанти, може зазирнути на сторінку й порівняти).

 

Також створила нову сторінку в інстаграм, де намагаюся поєднати все те, що раніше розділяла на кілька окремих (концепція поки коливається, але я працюю над цим). Буду рада підписникам)

 

Про подальші творчі плани розповідати не буду. Бо це моя особиста погана прикмета — зривається майже все, чим ділюся. Хай краще будуть сюрпризом) 

Тому на разі все...

 

Нехай ваш 2025 буде щасливим та творчим!

 

Міцно обіймаю,

Ваша Торі ♥

 


P. S. Зверніть, увагу на обкладинку "Уроків від Всесвіту...". Напис "Плането, я тут!" дотепно перегукується з сюжетом, як на мене.

1 коментар

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Юлія Богута
31.12.2024, 18:50:00

З прийдешнім Новим роком)

Вікторія Токар
31.12.2024, 21:01:33

Юлія Богута, Навзаєм!)

Інші блоги
Чому саме Едді Домбровскі став героєм моєї книги
Під час першого проходження Silent Hill 2 Едді Домбровскі легко недооцінити. На тлі Джеймса, Марії чи Анджели він здається дивним, незграбним і навіть трохи карикатурним. Повний хлопець, який постійно нервує, жартує невпопад
Просити? Це як? На череві перед нею повзати?
— Обернися і поїж! — командую їй. — Не збираюся їсти сире м’ясо! Його треба приготувати! — обурюється вона. — Навіщо готувати те, що й так смачне? — щиро дивуюся. — Воно — сире! —
Як найняти кілера в даркнеті?
Приблизно тиждень мені знадобився, щоб зрозуміти, що і як тут влаштовано. Тож є два варіанти знайти «виконавця». Перший — просто розмістити оголошення на форумі. Так, усе виявляється так просто! Якщо тебе вже
Роман з шефом
Багато хто вважає, що стосунки на роботі, це ознака непрофесійності. А якщо твій шеф цікавий співрозмовник? А якщо твій шеф невимовно гарячий? І до того ж пропонує пообідити разом? Дівчата, ви би встояли? Читайте у Розділі
Моя історія у флешмобі "Мелодія кохання"❤️
Привіт, друзі! Сьогодні я маю честь долучитися до неймовірного атмосферного флешмобу «Мелодія кохання», який організували прекрасні талановиті авторки Крісті Ко та Тетяна Степанкевич! Тепер разом
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше