Додано
26.12.24 12:49:12
Другу книгу серії закінчено!
Вітаннячко вам, дорогі читачі! Другу книгу серії "Візерунки долі" закінчено. Якщо ви бачили книгу і вона припала вам до смаку, але ви читаєте переважно готові історії, то саме час завітати у гості.))

Перша книга серії тут
https://booknet.ua/book/vzerunki-dol-ya-proti-b428698

Друга тут
https://booknet.ua/book/vzerunki-dol-ya-zgodna-b429623
Мирного неба вам, друзі, веселих свят та цікавих захоплюючих книжок!

Аграфена Осіння
1829
відслідковують
Інші блоги
Вітаю всіх і бажаю мирного неба! Ото час від часу заглядаю у статистику й бачу, що потроху, але мої твори «Посмертя» та «Темні історії Малефича» все ж читають. (Ю-ху-ху!!!) І раптом подумав: як же це несправедливо,
Спочатку хочу подякувати всім за бестселер для ПРИБОРКУВАЧКИ ПРОКЛЯТЬ! Моя величезна подяка всім, хто підтримував книгу від самого старту! Всім, хто приєднався і хто купував! Дякую!!! І запрошую до книги, хто ще не приєднався:
Друзі, на Букнет з'являється новий вид тематичної активності авторів - івенти. Цього разу ми плануємо зібрати історії, які дарують відчуття літа, відпочинку, несподіваних зустрічей і почуттів, що народжуються там, де
Вітаю, любі читачі У мене стартувала вибухова новинка ГОЛОВНИЙ БІЛЬ ДЛЯ БОСА: ОЛЕКСАНДРА Зрада, шалені емоції, спекотне протистояння, службові інтриги та романтика з щіпкою гумору Запрошую до читання! - Тепер я
В покоях Маріци було напівтемно й завжди палав вогонь в каміні, навіть влітку. Але ніколи не було спекотно. Мабуть, Верховна регулювала це магією. Даміан вже звик. Як і до багато чого іншого. Останні кілька годин йому
4 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиСкажіть будь ласка куди пропала книга "Брат королеви"?
Ксения Разкевич, Поки що прибрала ЇЇ. Не розрахувала свої сили на три тексти одразу. На все часу катастрофічно не вистачає. До того ж мені написали, що вона геть вибивається із серії. В ній лише несправедливість, беззаконня, агресія тощо, а цього і в житті вистачає. Закінчу книгу про відьом, то неодмінно повернуся і до цієї книги. Але поки ще не знаю, чи буду щось кардинально змінювати, чи продовжу у такому ж стилі, як почала.
Дуже сумуватиму за серією... Вона була моєю улюбленою(´TωT`) Дуже надіюся на продовження - Наталі та Діна, Меріда та Федеріки, Сашка та Талії і Зарини та Бернарда та й інших учасників історії, цікаво як склалася доля
Аграфена Осіння, З нетерпінням очікуватиму))) Вже остаточно маєте, як мінімум одного читача(^^)/\(^^)
Дякую за дуже цікаву серію! А продовження плануєте? Буде ще окремі історії з серії, там намітилися дві цікаві пари?
Лідія Гончаренко, Рада, що вам сподобалося. )) Взагалі-то, планувалося лише дві книги, але як виявилося, дещо із того, що я хотіла використати в тексті, так і не використала. Тому кілька моментів залишилися нерозкритими. Ще одна книга, швидше за все, буде. Тількі поки не знаю, який вона матиме вигляд. Можливо, як окремі замальовки з минулого і майбутнього героїв, можливо, як послідовна розповідь. Я ще думаю над цим.
Дякую автору за можливість прочитати ці цікаві , захоплюючі книги. Прочитала з надзвичайним задоволенням , правда дуже важко було очікувати наступну главу, адже так цікаво було що ж там буде далі ))) . Тому щасливі ті що мають можливість прочитати без перерв , не втрачайте можливість і я мабуть з задоволенням пригадаю все з початку)))
lanachak, Щиро дякую, що були зі мною та підтримували. Для автора дуже важливо знати, що історія приносить людям хоч трішечки доброго настрою.))
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати