Звернення до читачів

  Привіт усім! Я знайшла для себе нове хобі - це написання книжки. Зараз я навчаюся в 11 класі і щоб трохи відволіктися від проблем, які виникають в мене під час навчання, я вирішила знайти нове хобі. Оскільки я багато читаю, то вирішила спробувати теж написати свою книгу. Мені дуже подобається писати, але актив почав різко падати, тому я вирішила вас запитати чи подобається вам моя історія? Можливо у вас є певні рекомендації для мене, я їх обов'язково прочитаю. І мені було б дуже приємно, якби ви ставили вподобайки книзі "Міддлтон".  Тому що, коли бачиш, що активу немає, то і натхнення писати зникає, але я хочу радувати вас і писати для вас. Дякую за увагу!

6 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Олекса Чорна
21.02.2025, 11:27:53

О, ви дуже смілива) Шкода, що в мої шкільні часи не було можливості отак викладати свою творчість) До речі, заходьте на мою сторінку - мій твір про любов, може вам теж сподобається і додасть натхнення.

avatar
Оксана Павелко
21.02.2025, 11:13:11

Ухти! Ти молодчинка!!! Я думала сучасну молодь чтиво вже не цікавить, а тут цілий письменник підростає! Бажаю тобі успіху і легкого пера!!!!

avatar
Марк Лапкін
23.12.2024, 15:32:09

З мене вподойка і підписка. Ю гоу гьорл, все в тебе вийде!

Лея Шелест
25.12.2024, 22:42:45

Марк Лапкін, Мені дуже приємно. Я буду старатися, щоб в мене справді все вийшло якнайкраще і всім було до вподоби

avatar
Ликерія Норісон
23.12.2024, 14:42:35

Мені книга до вподоби. Нехай надії не покидають тебе. Я вірю у твій успіх. Все попереду!

Лея Шелест
25.12.2024, 22:40:35

Anastasia Tivonenko, Я дуже рада читати такі коментарі. Сподіваюся моя книга тебе не розчарує

avatar
Кері Блек
22.12.2024, 16:30:35

Бажаю успіху у творчості і відкриттям свого таланту. Добавила книгу у список, як прочитаю обовʼязково напишу відгук.

Лея Шелест
23.12.2024, 14:41:06

Кері Блек, Дякую, сподіваюся книга справить на Вас хороше враження

avatar
Максим Veritas
22.12.2024, 16:24:01

Доброго дня шановне товариство ... Мене звати Максим я військовий... зараз на цьому сайті я видаю поступово, розділ за розділом свою першу книгу... Війна це страшно але навіть у нас життя продовжується і кожен шукає свою віддушину... Для мене нею стала письменницька діяльність Будьте ласкаві, мені дуже хочеться щоб ви прочитали мої перші три розділи і поділилися своїми відгуками, я кожен день я буду намагатися видавати по розділу до того часу поки моя книга не буде завершена ...Книга називається Екран розуму, і знаходиться у фентезі будьте ласкаві подивіться цю книгу мені дуже важлива ваша думка!

Інші блоги
Я цього чекала ♥️
Хочу поділитися з вами радістю - моя єдина маленька історія нарешті набрала 1000 прочитань ♥️ Так, це трошки, але як на 5 глав непогано, погодьтесь ☺️ З цього приводу "Мортідо" також отримує нову обкладинку.
Парасолька теж буває бойовою!
Вітаю друзі! Хотіла поділитись смішним візуалом до 9 глави книги "Помінятись иісцями не було в планах" "Дракониця не роздумуючи подала її Раєлю. В долоню ліг важкий держак. Найманець подивився як з нізвідки
Чекаєте на нову главу "Не обирай мене"?
Вітаю всіх на моїй авторській сторінці! Нагадую, що сьогодні опівночі вийде наступна глава нового роману Не обирай мене В ній нарешті Ліка дізнається куди потрапила і навіщо. Тож додавайте книгу до бібліотеки
Авторам новачкам! Ч-1
Для мене написання книг було недосяжною мрією, яка крокувала за мною німою тінню упродовж життя. Про що б я не думала, що б я не бачила — все завжди перетворювалося на сюжет. Я писала книги олівцем у зошиті. Їх читали
З Днем міста, Ізяслав!
Привіт усім! Сьогодні свій день відзначає одне з найдавніших міст України, справжня перлина Хмельниччини, моє рідне місто Ізяслав. Це - не тільки величні палаци, мальовничі краєвиди та старовинні храми, а й багатовікова
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше