Додано
21.12.24 12:25:34
Моє робоче місце письменника. Челендж.
Навіть з чимось, схожим на селфі, гггггг.

Ну я що ви хотіли? Я то так бачу!
Андрій Нощенко
108
відслідковують
Інші блоги
Якщо ти плануєш публікувати свій перший твір на Букнет, у тебе в запасі повинно бути як мінімум 5-10 розділів або 50 тисяч знаків. Неймовірно приваблива обкладинка, влучна назва і... отакої — байдуже який сюжет. Добре,
Моя книга «Дихати(не)тобою» отримала перші
2000 прочитань і 90 бібліотек. ❤️
Кожне прочитання, кожне додавання в бібліотеку означає, що моя історія знайшла ще одного читача. І саме заради цього хочеться писати ще більше
✨ Вирішила, як фокусник з капелюха, ✨ дістати зі свого творчого багажу оповідання. Я написала їх давно, а тепер хочу поділитися. Це чотири історії про молодих дівчат з Києва, які дивилися на світ занадто наївно. Тут
Добрий день. Сьогодні я до вас зі шматочком скла та книгою “Ейлінг”. Цитата: — Ейлінг…? — він вимовив моє ім’я так тихо, що я ледь розчула. — Як ти тут опинилася...? — Це все ще мій
Книги, що залишають рубець на серці: чому варто прочитати «Війну» Автор: Монашка Бувають історії, які ми читаємо заради сюжету. А бувають ті, що залишаються з нами надовго — змушують переосмислювати прочитане,
10 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиЧелендж не можна забути)))) як не забути Ваше селфі)))
Сподіваюсь і прочитань стало більше з нашим кіпішем)))
Євгеній Шульженко, Це точно, навіть не обговорюється!
Оце одразу видно — досвідчений та вправний автор!))) Начитаний і, ймовірно, педантичний. Пишучи історію про магію, спершу зілля зварити треба та перевірити чи достовірний буде текст щодо рецептури))
Марина Тітова, Ага. То було нелегко, але я впорався.
Шикарне місце! Сподіваюсь, то не автопортрет?)))
Лара Роса, В жодному разі! Гггггг
Скільки всіляких баночок, боюся припускати, що там))як і те чиї там черепочки)))
До речі, судячи з фото вам років так 150?:)) гарно збереглися))
Інна Турянська, Панночка зробила правильний вибір!
Ахаха! Ви таки викрутилися, але доєдналися))) Ні, ну й справді, чого від вас ще можна було очікувати!))) Круто! ТІльки щось життя вас аж занадто помотало на "селфі")))
А в колбах - що за зілля?)))
Тетяна Овчіннікова, /старий алхімік зачинив двері на ключ і почемчикував у свою лабораторію, аби поринути у післяобідній сон на годину-другу/)))
Красааа)))
Дружину до свого "барлогу" не допускаєте? Бо купа павутиння висить)))
Тепер зрозуміло, хто господар того симпатичного котика)))
Олеся Глазунова, Ніііі… Хоча, іноді вона докоряє мені, за мою чесність, але не бʼє. Поки що…
Гм... А прибрати на столі? І де знаряддя письменника? ))
Єва Ромік, То лише якщо її не контролювати!
Andrii, ну шо я скажу))) ТОП!
Мені сподобалось. Але якщо це селфі, я не хотів би з Вами зустрітись вночі в переулку :-D
Дякую що прийняли участь! Це Ваша точка зору, Ваша відповідь. І це крутяк)
На фоні не вистачає Children of Бодом))) в них якраз така музика брутальна.. під стиль Вашого кабінету)))
Євгеній Шульженко, Та й сьогодні не вщухає.
Цікавий ви письменник))) а казали, що самий лінивий... дивіться, як закрутили)))
Іра Майська, Я б не сказав так. Здебільшого їм цікаво.
ага, ШІ використовувати цікаво) я знала) класно вийшло
Марко Кейк, Скажіть, гарно я то під роботу ШІ замаскував? Ніхто не здогадається!
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати