Додано
17.12.24 19:18:35
Хто пише про котиків?
Хочу фентезі з котами. Або кішколюдами. Або з котами, котрі пишуть фентезі. Але ніхто не пише фентезі з котами. Життя моє — тихий смуток.

Андрій Нощенко
108
відслідковують
Інші блоги
Ви шукаєте атмосферну готичну, гостросюжетну історію з колоритними персонажами та незабутньою хімією? Де є палка ненависть, що або перетворюється на кохання, або спалює заживо?
Де дружба починається з брехні, а потім
Нагадую: залишилися останні години знижки на книгу «Мама для доньок фермера» Встигніть придбати цю сімейну історію за зниженою ціною — всього 68 грн! Самотній фермер, дві маленькі донечки,
Привітик! Сьогодні, протягом доби, діятиме знижка на палку історію НЕПОКІРНА ДЛЯ МІЛЬЯРДЕРА. Неймовірна історія 18+ яка розповідає про талановиту скрипальку Поліну та багатого мажора Євгена. Протягом роману матимуть
Любі друзі я от також вирішила податися на конкурс букнету. Й презентую вам новинку. Молодіжна проза про студентів, лекції й звісно ж перше кохання. Роман Любовний переполох або закохана не в того брата⚡️⚡️⚡️ &
Шановні читачі, у мене сьогодні свято!!!!!!!!! Книга потрапила в ТОП і в Бести!!! Ураааа!!! Дякую Вам!!! І бажаю всім приємного читання!!!!!! https://booknet.ua/book/zemlyanka-po-znizhc-b451809 Хейлі і подумати не могла, що невдала нічна поїздка обернуться
14 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиТо напишіть самі, а ми почитаємо)))
Andrii Noshchenko, ❤️
А дехто ще на котів породи Сфінкс наговорює...
Andrii Noshchenko, Цікавенько))
Яке миле створіннячко))))))
Воно людей певно їсть?)))
Євгеній Шульженко, Ні, це ж кіт некроманта, він же скоро у оповіданні зʼявиться. На Різдво.
Мені здається, чи цей котик не на мишей полює?)
Аврелія Ліліум, Звертайтесь!)
Ще залишилось півмісяця, в січні буду публікувати фентезі кішколюдів)
А котик на потім крутий, і милий
Анатолій Луженецький, О, оце вже діло!
Я до Геловіну писала про котопригоди. Та враховуючи ілюстрацію в блозі, думаю, це абсолютно не те, що ви шукаєте)))
Вікторія Токар, Я навіть сам не знаю, чого шукаю. Так що це ще питання Шреденгіра
Головне - не гладити такого проти шерсті))))
А так, пан Коцький уже не той. Довели. xD
Ihor Zi, Ггггг, за гладити проти шерсті я навіть не думав!
багато хто. тут приблизно про такого, як на картинці https://booknet.ua/book/ne-geroi-b363850
Рома Аріведерчі, Дякую. Зараз зазирну.
У мене в новій книзі буде згадка про не зовсім звичайного кота, але мій котик має трохи більше шерсті)))
Киця у вас просто клас!
Надія Філіпська, Ні ні ні, нижче у коментарях вже все вирішили. Після завершення Енциклопедії буде коротке оповідання «Кіт некроманта» з оцим, на картинці, у головній ролі.
Вже страшно уявити господаря цієї кицюні)))
Дякую!
Олеся Глазунова, Такий радше загризе /закреслено/ залиже насмерть.
Дивлюся назву блогу і думаю: про котиків? у вас? Ну яка ж милота!
Заходжу у блог...
І на що я сподівалася?)))
Але киця шикарна /ᐠ。ꞈ。ᐟ\ На мою схожа, коли донька її роздраконить.
Це теж зі світу енциклопедії?)
Andrii Noshchenko, Ну то почекаємо)))
Написав казки з котиками
Герцог Фламберг, Тому й дитячі, гггг
Я почала писати про котика. )))). Він правда буде не такий харизматичний як ваша киця
Олесь Король, Треба буде зайти почитати. Яка назва?
Та я наче бачила щось про котів, але вже назву не памʼятаю. Пошукайте по жанру фентезі чи якось по тегам. Точно є
Ірина Скрипник, Є у фантастиці дилогія. Вже прочитав.
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати