Безе чи поцілунок? Читай - і дізнаєшся!

Любі мої,AD_4nXfQyjd_Fp40nocc0J4ser3kC0GAVduyTftEC1TdCSfJU9m7cgJlfyIJinl53m6JzfRD2jBWnrkB7h2wCwGjulNGCbSnGjmIipXQL80iE01RQddQZUr62qeHmm5URiIByimMvjAU?key=Yf8opmwIZFE0yf0iVilFs_XD

Поки я писала, читала, святкувала, аж дивлюся, а в мене вже більше трьохсот підписників! Точніше, 317!

Дуже радію цьому! Дякую-дякую-дякую! ❤️❤️❤️

✨Зараз у мене активно пишеться новинка, яку щиро всім рекомендую!

ВЕСЕЛА ВДОВА НА ВИДАННІ

Весело, цікаво і непередбачувано… Спекотно і гумористично! А про безе чи поцілунок написано якраз в останньому розділі! Читайте, буде цікаво! ❤️

ПРО КНИГУ. Щоб отримати великий спадок від колишнього чоловіка, вона має вийти заміж протягом одного місяця. Але є ще кілька нюансів, які слід виконати, аби отримати ці гроші. По-перше, покійний чоловік склав список женихів! А по-друге, жінка відчуває, що починає закохуватися зовсім не в того, в кого потрібно! Але підприємлива та енергійна героїня знайде вихід із будь-якої ситуації!

_______________________

УРИВОК. - Не хотіла б я таких сухих і жорстких поцілунків із чоловіком, який мені подобається! - подивилась я знову кухарю просто в очі і замовкла. Пауза затягнулася. Ми пожирали одне одного очима, аж поки з рук ошелешеної бабусі не випав смартфон і не впав з гучним гупанням на підлогу. Тоді пан Олег перший відвів погляд…

✨Також запрошую вас до моєї завершеної БЕЗКОШТОВНОЇ книги Я ЗА ТЕБЕ (НЕ) ПІДУ! Вона вийшла дуже класна, цікава і зараз досить популярна. Має вже більше 600 сердечок, 130 000 переглядів і 2800 бібліотек. (Себе не похвалиш, то хто ж похвалить?)))

Дуже-предуже вдячна вам за підтримку! ❤️

Мій Інстаграм, Фейсбук, ТікТок.

І в Телеграм я є (там канал, що об'єднує всі мої акаунти, а отже, є подарунки, анонси, новини, цікаве спілкування). 

Люблю вас, ваша Ванда Трезор.❤️

7 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Олеся Глазунова
07.12.2024, 10:59:04

Ура! Вітаю! Чудові досягнення!
Бажаю поповнення читацької родини та натхнення ❤️

Ванда Трезор
07.12.2024, 22:38:39

Олеся Глазунова, Щиро дякую, Олесю. У мене є в кого вчитися писати слр)))

avatar
Лара Роса
06.12.2024, 19:58:22

Вітаю!!! Хай ще швидше приростають читачі! Книга чудова й дійсно дуже весела))) Це так їй безе не сподобались?)))

Показати 4 відповіді
Лара Роса
07.12.2024, 01:38:19

Ванда Трезор, :)))

avatar
Олена Гушпит
06.12.2024, 20:31:02

Дуже класна і весела історія!!! ❤️❤️❤️

Ванда Трезор
07.12.2024, 01:30:48

Олена Гушпит, Щиро дякую!!! ❤️❤️❤️

avatar
Виктория Зёма
06.12.2024, 20:12:38

❤️❤️❤️

Ванда Трезор
06.12.2024, 20:13:29

Виктория Зёма, Вітаю вас зі святом! Миру!

Вітаю)) Натхнення, читачів, часу і дерунів для Муза! ❤️

Показати 3 відповіді
Ванда Трезор
06.12.2024, 20:13:02

Олександра Метафор, Чому? Ще не дуже пізно)))

avatar
Олесь Король
06.12.2024, 19:54:47

Мої щирі вітання. Зі святом Вас

Показати 2 відповіді
Олесь Король
06.12.2024, 20:03:25

Ванда Трезор, Скоріше б.

avatar
Ольга Діденко
06.12.2024, 19:58:12

Вітаю. У вас чудові книги. ?

Ванда Трезор
06.12.2024, 20:00:34

Ольга, Щиро дякую! ❤️

Інші блоги
А от тепер почнеться спека ☢️☢️☢️
— Привіт, дорогенький. Астраель скосив очі й майже не здивувався. В дверях, що відчинилися за його спиною, стояла Карлайла. Освітлення було тьмяним, тому він не бачив її обличчя, та переплутати цей силует не міг ні з ким
❤️ Коли кохання звучить крізь час ❤️
Долучаюся до літературного флешмобу «Мелодія кохання» та щиро дякую організаторкам Крісті Ко ❤️ та Тетяна Степанкевич ❤️ за натхненну можливість розповісти про історії, у яких любов стає голосом душі. Для
Закінчення
Привітики! До завершення цього фанфіку залишилося всього два розділи! Щодо другої частини — я вже почала над нею працювати. Але думаю, що опублікую її вже після виходу другого фільму «Нескінченний замок», адже
Скоро фінал "Демона"? Так!❤️
Любі читачі! Сьогодні я запланувала вже всі розділи книги "ДЕМОН НА МОЮ ГОЛОВУ" і виходить, що фінал вже на наступному тижні! Тож не пропустіть завершення історії Селтера та Лії❤️❤️❤️ А хто ще не читає
Візуалізація героїв
Вітаю друзі! Сьогодні ділюся візуалізацією героїв роману "Кохання кольору ненависті": Блейр, Коул та Емілі. Зліва направо. Блейр трохи сумна. Але якщо читатимете історію то зрозумієте чому. Як вам?
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше