Мрії_давайте на трохи побудемо дітьми)

Вітаю, місяченьки! Я до вас з чудовими новинами) Вчора в мене з'явився Телеграм-канал, де я публікуватиму відгуки на різножанрові світові книги, цікавинки, спойлери власних історій та купу усього!) Тож раджу всім охочим приєднатися до моєї 

​​​​​Книгоманії

AD_4nXcLKX_eHakbnvLozrUf8VR_WYHp8wWWMAKxISsfU5yYFr8LKAzAZSww7rxriGdPJb-fBSitBkg5sMVBuHk65oL9bXkCRi-ibDq0hbGr1msdwLn3YHbIkxA2AuPvS_pYQuFNnP06uw?key=LK9OkHlJF-vw0r3i6b5DwIan

Будемо розвивати світ книг разом:) Тому діліться посиланнячком з друзями, рідними, адже тут вам точно сподобається!) 

А щодо сьогоднішньої теми для розмов, то хотіла б разом з моєю любою книгою 

«Академія Анґевіс. Тіні минулого» 

помріяти на тему ваших власних мрій дитинства))) Адже дитинство — це пора, коли ти можеш вірити в дива та вигадувати щось фантастичне і казкове у своїй фантазії:) Давайте на хвилинку побудемо дітьми й напишемо під коментарями свої дитячі бажання) Не обмежуйте себе! Навіть якщо вони здаватимуться занадто нереальними. 

AD_4nXdJG8PgO3mgPCc_oqfW6WtNtCTay5rOqawQRsI-ZIsPHc8T-vvkFzVtFvkitxvQ3oJAnETbTlp1xYdltkVs2kKx9-6kXEmB9HVEaVA3mkFsT1Kic46fbNsfRSZ5Ghih2waU-TGa?key=LK9OkHlJF-vw0r3i6b5DwIan

Просто піднімемо одне одному настрій та чудово поспілкуємося:) Адже іноді все ж важливо вимикатися від важких щоденний проблем… 

Тож хутенько вмикайте свою солодку фантазію й пишіть свої мрії! 

До нових зустрічей! 

Завжди на зв'язочку ❤️ 

Просто Віка) 

3 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Ньюбі Райтер
05.12.2024, 15:19:51

До телеграму доєдналася)) Печивооооо))
Дитячим бажанням було виступати на сцені, даруючи любов глядачам. Дурні мрії)) Ким-ким, а співачкою ні-ні!))

Віка Лукашук
05.12.2024, 15:27:26

Ньюбі Райтер, О, в мене також були мрії виступати на великій сцені, або ж навіть стати дизайнером одягу)
Дякуююю, що доєдналися))) Іноді за настроєм люблю приготувати щось, тож рецептики добряче допомагають:)

avatar
Ліна Діксон
05.12.2024, 12:59:28

Клаааас, тг, я приєдналась)). А мрія... Ну. Навіть не знаю, якщо чесно). Вони у мене змінювалися щодня¯⁠\⁠_⁠(⁠ ͡⁠°⁠ ͜⁠ʖ⁠ ͡⁠°⁠)⁠_⁠/⁠¯

Віка Лукашук
05.12.2024, 13:43:17

Ліна Діксон, Дякуююю❤️
В мене в дитинстві також мрії часто змінювалися。⁠◕⁠‿⁠◕⁠。

avatar
Віка Лукашук
05.12.2024, 12:09:14

У кого не працює посилання на телеграм групу, ось:
https://t.me/kramnuchkatyhyhdym

Інші блоги
Мої думки
Чи хтось ще чекає на продовження книжки,, Відлуння музики ''? Чи варто її дописувати? Бо стільки зусиль вклала в цю історію і боюся, що вона нікому не потрібна в букнеті.
Грифони - жорстокі царі неба та землі
Вітаю, друзі. На порядку денному черговий блог, цього разу не про наймогутніших чудовиськ і духів — але все ж про досить грізне чудовисько, яке має звичку гратися зі своєю жертвою і вважає себе царем як на небі, так і на
Їй повідомили шокуючу новину...
Я помітила, як скривилося від невдоволення обличчя брата. Потім воно стало незворушним, ніби він щось остаточно для себе вирішив. – Так, я хотів з тобою поговорити, Таніель, – крижаним тоном відповів Надір. –
Бути некомерційним автором - мій свідомий вибір
Мої вітаннячка, читацька спільното! Бачу, що зараз з'явилося багато "письменників" (лапки через невідповідність цьому званню), у яких при появі ШІ різко відкрилася письменницька чакра і вони, написавши першу книгу,
Хто веде? ♛
Привіт всім, хто любить темне романтичне фентезі ✌️ Здебільшого я пишу книги з обожнюванням до жінок ♀️ Те, як вони домінують над чоловіками, але схиляються перед їх коханням. Так спершу з'явилася Моя
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше