Чи варто мріяти або що нами рухає?

«Спустися з небес!», «Повернися на Землю!», «Не будь мрійником!», «Досить вітати в хмарах!»…

Кожен з нас чув таке й, можливо, не один раз. А чи так погано бути мрійником? Чому в дитинстві ми мірялися крутизною мрій та не вважали мрії дурницями? Ми виросли зі своїх мрій чи просто розучилися мріяти? А, можливо, заздримо тим, хто до сих пір вміє?

Що таке мрія?

Просто бажання? Ціль? Сигнал? Напрямок? Вказівка до дій? Все це разом?

Можливо, помічали, що з ними легше пережити важкі часи, стрес та розпач? Що саме вони змушують рухатися та надають сил? Що саме вони є джерелом нашої внутрішньої енергії та допомагають її вивільнити?

Чим «вище» мрія – тим більше зусиль прикладаємо. Чим більше мрій – тим більше намагаємося встигнути. Припинили мріяти, давно це не робити – допомогли лікарю діагностувати в себе депресію. Лікуємося, вчимося знову складати список бажань та мрій.

Мріємо та допомагаємо своєму мозку працювати більш ефективно, складати план та прокладати шлях, вирішувати задачі та здійснювати кроки. Мріємо та зберігаємо мотивацію та настрій. Візуалізуємо свої мрії, обговорюємо, ділимося ними – розвиваємо свій творчий потенціал та допомагаємо іншим.

Не заземляємо себе та інших – допомагаємо розправити плечі, підвести голову та сміливо зазирнути за хмари. Ви ж пам’ятаєте, що за хмарами завжди сонце?

Дізнаємося про що мріять наші герої?

Приєднуйтеся https://booknet.ua/book/ne-sama-b429600

5 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти

У мене вийшло так: є велика мрія, я її поставила собі ціллю, маленькі мрії на шляху до великої розбила на кроки, сходинки по яким вперто йду до своєї головної мрії❤️

Показати 2 відповіді

Тена Дітна, ❤️

avatar
Віка Лукашук
03.12.2024, 17:30:35

Мрії допомагають нам вимикатися від реальності. Іноді вони можуть бути дитячими та в деякій мірі навіть безглуздими... Однак це дуже приємно, чесно кажучи. Просто відчути, що все добре. Що колись ти будеш супер щасливим, і все погане мине, мов дощ за вікном. Якби не було мрій, то всі миттю перетворилися б на старих та злих бабусь і дідусів, і це було б жахливо)))
Мріяти варто. Навіть якщо це вже не в "моді") Ми люди, а тому треба жити, робити цілі, надіятися на краще. А коли мрія стане метою, то взагалі буде чудово:) Життя через це має хоч найменший сенс)

Показати 3 відповіді
Тена Дітна
03.12.2024, 18:22:38

Віка Лукашук, ❤️

avatar
Іра Сітковська
03.12.2024, 15:51:26

Мені так досі кажуть, що я відірвана від реальності)
Ну наприклад, маркером цього, до 2022, було небажання обговорювати тарифи на комунальні послуги )

Показати 3 відповіді
Тена Дітна
03.12.2024, 17:55:32

Іра Сітковська, свої та всіх сусідів за останні 29 років))

avatar
Ніка Цвітан
03.12.2024, 17:16:44

Скільки себе пам'ятаю, завжди мріяла або складала плани.

Тена Дітна
03.12.2024, 17:54:53

Ніка Цвітан, мрійниця;)

avatar
Іра Сітковська
03.12.2024, 15:52:45

Ух,раніше, канікули, зимові програми передач й відчуття свята..була мрія...)й мотивація)

Тена Дітна
03.12.2024, 15:57:59

Іра Сітковська, а скільки подарунків потрібно було з'їсти та отримати?!))

Інші блоги
Він її... викрав?
Друзі) Історія Лілі і Олега набирає нових обертів. Книга вже продається за передплатою, а тому ви маєте знати за що будете платити гроші (якщо ще вагаєтесь і не придбали цю божевільно-пристрастну історію). Так от справи
статистична дилема нового автора
Мені стало цікаво, тому вирішила запитати у досвідченіших авторів. Чи нормально, коли книга регулярно оновлюється, а перегляди майже не рухаються? Починаю ловити себе на думці, що, можливо, справа не тільки в часі. Може,
Письменницький щоденник № 1
✨ВСІМ ПРИВІТ☺️ Хотів поділитися тим, над чим зараз працюю. Назву цю серію блогів "Письменицький щоденик" і буду кожному такому блогу присваювати номери) Практично весь свій вільний час, якого, на жаль, не так
Коли щось примерзає...
... і мається на увазі не лише залізо. Вітання, леді й джентльмени! ✋ Новий розділ готовий, і в ньому ви дізнаєтесь: ✦ про особливості гігієни у льодовиках; ✦ чому "серце, закуте у кригу" - це іноді не метафора; ✦ чому
Обираємо обкладинку. ГолосуЄмо!
Друзі, мені дуже потрібна ваша допомога! ❤️ Зізнаюся чесно... ця новинка стане для мене справжнім викликом. Зазвичай я пишу романтичне фентезі, але цього разу вирішила ризикнути й поєднати одразу кілька жанрів: детектив,
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше