В селі все по особливому і геть не "просто"

Для мене стало справжнім відкриттям,що наші козаки, в деяких речах схожі до індіанців.
Наприклад, звʼязок з природою, жага до свободи, і незалежності.
Навіть імена для коней, в козаків, і в індіанців вони були наповнені особливим сенсом.
Кінь був не просто транспортом, а другом, помічником,і частиною культури.
Популярне в наших селах імʼя для коня-Орлик. Насправді має дуже глибоке історичне походження. 
Орлик-Молодий орел,що несе вільний дух.
Наш Орлик був впертим гнідим конем, з білою проточеною.

1 коментар

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Єва Ромік
27.11.2024, 08:10:01

Всі люди в деяких речах між собою схожі ))).
Ви тримали коня у власній господі?

Показати 2 відповіді
Єва Ромік
29.11.2024, 20:03:31

Картава Ната, Люблю читати про село. Бажаю вам успіхів у творчості. Я на вас підписалася.

Інші блоги
Солодкі цілунки з русалкою.
Всім привіт! Саме ці слова хочеть присвятити персонажам із книги Бійся темної води Фрагмент 4 розділу: Їхні обличчя опинилися так близько, що він міг вловити запах її шкіри — неймовірний, дурманний аромат
Гарні новини для читачів і слухачів!
Сьогодні мене дуже порадували чудовою новиною! Уже зовсім скоро на YouTube-каналі «Книгомандри» вийде озвучка невеликої історії «Карти, кіт і катастрофа». На вас чекає гумористична пригода про події другого
ВсІм, ВсІм ,всІм.
Хочу сьогодні звернутися до всіх авторів, особливо до тих, хто лише починає свій шлях. Будь ласка, вірте в себе. Я знаю, як страшно викладати перші глави, чекати на перші коментарі та переживати через кожен перегляд. Іноді
А в мене для вас гарні новини!
Вже завтра на книгу Між двох тіней буде знижка.✨ Тож якщо ви ще не придбали цю історію, це чудова можливість це зробити. Це найнижча ціна на книгу, дешевше вже не буде. Тому не пропустіть цей момент познайомитися
Книги, які не читають
Є книги, які я люблю всією душею, а більшість їх не читає. Так само можу сказати і про авторство. Звичайно, я багато часу приділяю кожній історії, але бувають ті, які глибоко засідають у серці не на один рік. Я живу з цими героями:
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше