Додано
25.11.24 12:30:37
Увага читачам!
Всім доброго дня! Увага всім поціновувачам книги "Судмедексперт. Початок"! Завтра вийде відразу два останні розділи - вранці та ввечері! Не пропустіть! Також, хотілось би почути від вас відгуки, буду дуже вдячна, оскільки саме цією книгою логічно розпочинається серія "Шокуючі бідні судмедексперта".
Олена Федорова
234
відслідковують
Інші блоги
Привіт, мої любі! ❤️ Ви готові до глави, від якої затамуєте подих? Сьогодні опівночі на вас чекає неймовірно чуттєвий та напружений момент між Аліною та Данилом. Кордони, які вони так ретельно вибудовували, починають тріщати
Хай. Ми часто говоримо про те, що любимо читати. Хтось обожнює дарк-романи. Хтось — детективи. Хтось — скло, трагедії та історії, після яких треба дивитися в стіну й думати про життя. Але сьогодні мені цікаве інше питання.
Долучаюся до літературного флешмобу «Мелодія кохання» та щиро дякую організаторкам Крісті Ко ❤️ та Тетяна Степанкевич ❤️ за натхненну можливість розповісти про історії, у яких любов стає голосом душі. Для
ШОСТИЙ розділ! Ціла серія коротких романів у стилі Black Mirror. І ось ДРУГИЙ роман — «Люсіль» — уже в процесі публікації! Додавайте до своїх бібліотек!
Вітаннячка, читацька спільното! На днях у Тредсі побачила скрін друкованої книги з першим реченням про "п*ніс старого" і спочатку ледь зі стільця не впала. Типу, це про що??? Але потім там у наступному реченні вже все
4 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиДоброї ночі. Прочитала кілька ваших книг про судово-медичну експертизу та пригоди Дмитра і Лоли, дуже сподобались! Люблю під час читання дізнаватись щось цікаве, подобаються такі твори, де є все: детектив, вбивства, розслідування, заплутані таємниці, але з елементами кохання та гумору. Я з такою книгою відпочиваю , а ще відволікаюсь від буденного життя. Дякую за цікаві сюжети. Але почала читати "Роковий зорепад" і просто біда. Там стільки помилок, просто майже в кожному абзаці, а то й у реченні. Не подумайте нічого поганого, просто я все життя читаю, а останнім часом працюю з текстами, і ці невідповідності відмінків, слів , іноді суть взагалі не дуже в реченні прослідковується. Мені так і бачиться, що то мабуть переклад з російської на українську машинний і він не дуже вивірений. Бо я бачу , який цей текст мав би вигляд іншою мовою. Можливо, ви самі не коригували текст, а хтось інший? Там прямо в першому розділі відразу в очі мені кидаються ці погрішності. Але зміст уже мене зацікавив, люблю усіляких подорожі в паралельні світи, тому читаю далі. При бажанні можу допомогти відкоригувати тексти.
Вже кінець? А о котрій ввечері буде?
Сніжана Федорова, Близько шостої.
Завантажила в бібліотеку, планую почитати))
Ніка Цвітан, Дякую, сподіваюсь, Вам буде цікаво!
Це ж прев'юшка. Планую близько 6 вечора.
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати