Додано
24.11.24 16:47:09
Просто цікаво.
А хто з чого пише? То лише я один такий, що з планшета, просто у нотатках? Бо просто ненавиджу шурхіт клавіш.
Андрій Нощенко
108
відслідковують
Інші блоги
Ви шукаєте атмосферну готичну, гостросюжетну історію з колоритними персонажами та незабутньою хімією? Де є палка ненависть, що або перетворюється на кохання, або спалює заживо?
Де дружба починається з брехні, а потім
Нагадую: залишилися останні години знижки на книгу «Мама для доньок фермера» Встигніть придбати цю сімейну історію за зниженою ціною — всього 68 грн! Самотній фермер, дві маленькі донечки,
Привітик! Сьогодні, протягом доби, діятиме знижка на палку історію НЕПОКІРНА ДЛЯ МІЛЬЯРДЕРА. Неймовірна історія 18+ яка розповідає про талановиту скрипальку Поліну та багатого мажора Євгена. Протягом роману матимуть
Любі друзі я от також вирішила податися на конкурс букнету. Й презентую вам новинку. Молодіжна проза про студентів, лекції й звісно ж перше кохання. Роман Любовний переполох або закохана не в того брата⚡️⚡️⚡️ &
Шановні читачі, у мене сьогодні свято!!!!!!!!! Книга потрапила в ТОП і в Бести!!! Ураааа!!! Дякую Вам!!! І бажаю всім приємного читання!!!!!! https://booknet.ua/book/zemlyanka-po-znizhc-b451809 Хейлі і подумати не могла, що невдала нічна поїздка обернуться
18 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиПишу тільки з телефону, викладаю тільки з телефону. Роблю все з телефону не через те, що немає ноута, він є, але не завжди під рукою. Мені зручно.
Іра Майська, Згоден. Головне щоб було зручно і не заважало творити)
Нормально так питання підняло коментів! Я пишу на ноутбуці. По перше, так зручніше. По друге, я вже давно не дивлюсь на клавіатуру. Переді мною ворд і я наче граю на піаніно (я собі так уявляю) :-D
Євгеній Шульженко, Умів підіймати коментарі, коли то ще не було мейнстрімом!
кайфую від клацання клавіатури. я ніби намагаюсь пальцами і клацанням наздогнати свої думки і встигнути усе записати) Але кожному своє)
Мері Ален, І вам на все добре.
Тільки з ноута, так зручніше!
Сніжана Федорова, Ну, вибираючи між телефоном і ноутом, я теж вибрав би ноут.
Вже майже три роки пишу з телефону. Іноді, коли дуже швидко пишу і (звісно ж) роблю купу помилок, потім сто разів стираю, і пишу знову і знову натискаю не ті літери... Коротше кажучи — нервуюся страшно, але мені зручно тим, що телефон завжди під рукою.
Наталі Ліон, Що ж. Можливо, ви сама вперта людина, яку я знаю. Але то точно непогано.
/хреститься і шепоче «матко бозка, три роки.. три роки…»
Лише з ноутбука, бо з телефону не зручно.
Вікторія Грош (Rouce), Різні є. У Pages можна і те і інше, але я усе одно пишу у нотатках, бо він простіший у навігації по раніше написаним главам, де часто доводиться звірятися
З ноута. З телефона незручно)
Andrii Noshchenko, Ну, ваш вибір))
Хах, з ноута та телефона, коли немає доступу до першого. Коли працюю за ноутам шурхіт такий, наче хтось ходить, але завдяки музиці я цього майже не чую)))
Andrii Noshchenko, Я не рок слухаю, а спеціальні треки на тему, це мені дає натхнення, але це все ж таки на любителя!
Я пишу з планшета, мені так зручніше. Редагую також. Викладаю з ноута.
Єва Ромік, Гаразд.
Я пишу і викладаю з мобільного в текстовому редакторі, бо немає часу сісти за ноут, а ще його треба відбити у доньки:)))
Валентина Бродська, Так сказали «відібрати»… наче гоп-стоп якийсь.
На компі)
Клава шумить, це так, але я пишу швидко, відповідно, і помилки легше/швидше виправляю)
З телефона для мене то мука писати...
Юрій Гадзінський, Я теж у навушниках. Але у них нічого не грає. )
ПК - це найкраще та найшвидше. В мене навіть книги в Гугл доках, щоб мати постійний доступ з любої точки, де є комп)
Намагався с телефона та планета, проте дуже незручно для мене
Анатолій Луженецький, З 2012 року не маю ПК). А що до хмарних сервісів то це звичайно маст хев.
Я з телефону переважно, хоч це не дуже зручно і довго) інколи з ноута))
Andrii Noshchenko, Я вже звикла) хоча іноді теж дратуюся))
Я пишу з комп’ютера, але всі ідеї спочатку записую в телефон — це зручно, коли натхнення приходить зненацька. А от про шурхіт клавіш — це цікаво, бо я, навпаки, люблю цей звук, він мене навіть надихає. Але планшет і нотатки — теж класний варіант, головне, щоб було комфортно творити!
Радомир Український, Я, здається, вже років десять як не використовую комп. Ноут - зрідка для роботи. На усе інше ж - тільки планшет. А телефон для мене просто дзвонилка, не більше.
Пишу з ноутбука. Але нещодавно були обставини, що виключали можливість працювати вдома, тоді з телефону прямо в кабінеті автора. Так, незручно, але головне бажання)
Любава Олійник, Я здивований, але, судячи з коментарів, більшість авторів пише з телефону. Важко повірити, та це факт.
Пишу з телефону в Гугл документах він завжди зі мною)) Викладаю і редагую з ноутбука..
Світлана Романюк, Я б не зміг, чесно. Дуже замалий екран. І, раптом, треба звіритись із текстом, що писав кілька глав тому? То як?
Починала з телефону, а потім скидала на ноут і вже там редагувала, але то були пекельні борошна)))
Зараз тільки ноутбук, хіба що зовсім крута вже ідея чи діалог прийде, тоді можу просто у вайбері у нотатках.
Шурхіт клавіш люблю, а от коли хтось бубонить на задньому фоні... Важко стриматися і не волати ':-)
Тетяна Овчіннікова, Я ноут витягаю коли по роботі треба проєкт який створити. А так ні-ні-ні, лише планшет. Аби були нормальні додатки для архітекторів на планшеті - вже б давно забув, що таке ноут. Бо здихався б його.
Кому, як зручно. Мене влаштовує клавіатура. Навіть, якщо доводиться писати з телефону, то під'єдную до нього фізичну клавіатуру.
Лара Роса, Я у планшет тицяю, не стицявся ще)
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати