Дати собі шанс

На вулиці злива... Небо сіре та щільно затягнуто хмарами. В прогнозі мряка та дощ, що переходить в мокрий сніг, зниження температури. А чи значить це, що немає сонця, що ми його не побачимо ніколи, що нам вже не світить тепло?

Ні.

Це значить, що сонце нікуди не поділося. Ми просто його ТИМЧАСОВО не бачимо. Що цей хмарний дощовий день потрібен нам, аби спостерігати, усвідомити та зрозуміти, що всі явища в нашому житті важливі, кожне має сенс й кожне минає.

Як дощ, як мряка, як хмари, які б щільні вони не були, який би мороз не проймав тіло, сонце нікуди не поділося. Воно так само сходить на світанку, так само зігріває Землю, так само підтримує на ній життя й так само заходить на заході, аби знову зійти.

Ніколи не потрібно забувати, що абсолютна темрява - це відсутність світла. І, навіть попри всі наші старання, нам себе в неї не занурити;) Можливо, це добре, що жоден з нас не має таких надможливостей. Тому й ніхто не зможе цього зробити з вами, бо світло існує навіть в самому темному закутку.

І тільки від нас залежить, що саме ми бачимо в темряві, мряці, дощовому дні або у своєму майбутньому.

Яке відношення все це має до шансу, який ми можемо собі надати, спитаєте ви?

Я вам не відповім на це питання.

Бо тільки ВИ ЗНАЄТЕ відповідь.

Це наші герої. Вони її теж знають. Тільки ще не знайшли. 

Приєднуйтеся https://booknet.ua/book/ne-sama-b429600

 

3 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Ніка Цвітан
23.11.2024, 16:04:59

У природи всі погодні умови чудові. І навіть, якщо ми сидимо в темряві, ми знаємо, що Сонце є й воно обов'язково освітить всі темні закутки.

Тена Дітна
23.11.2024, 16:16:03

Ніка Цвітан, особливо, коли маленьку частку того світла зберігаєш десь коло до серця.

avatar
Bravura UA
23.11.2024, 15:49:42

Сонце та дощ. Два найголовніші джерела для життя. Що з них краще? ВСЕ. Але нам, маленьким істотам у цьому всесвіті вічно щось не так. Влітку страждаємо від спеки, восени від дощів, взимку від снігу та холоду, а навесні знову від дощу та вогкості. І так щороку.
А щасливий той, хто не страждає від цього, а чекає на це з нетерпінням, і радіє, вітру, дощу, сонцю, зіркам...
Щаслива людина знає, що вона робитиме в спеку, поїде на річку або на море. А коли буде багато снігу, настав час кататися на лижах. Ну а коли дощ та сіре небо, саме час почитати цікаву історію про молодих людей. Дякую Тена.

Тена Дітна
23.11.2024, 16:11:24

Bravura UA, тішуся, що вгодила;)

Ваш текст — це справжній промінь світла у сірий день. Так приємно нагадати собі, що хмари — це лише тимчасове явище, і вони завжди проходять. Дякую за такий теплий погляд на життя!

Тена Дітна
23.11.2024, 14:46:18

Радомир Український, кругообіг тепла в природі таки існує)

Інші блоги
Знайомство з героями
Вітаю, мої чудові. Історія Лідії у тілі Розі набирає обертів і саме час познайомитись із головними героями. Це Лідія. Цинічна редакторка романтичного фентезі. Вона любить свою роботу, але не любить тексти, з якими
21 розділ книги...❤
Оновленя книги "Дихати(не)тобою" вже на платформі БУКНЕТУ. Заходьте, читайте та коментуйте.❤ Гарного всі вечора.✨
Бдсм має правила (анонс)
Чесно кажучи, трохи нервую щодо оновлення, яке вас чекає вночі. У нас чергова Хроніка. Суть стосунків Маріци і Даміана, підозрюю, ви вже зрозуміли ❤ Ні, словами через рот вони ні про що не домовлялися, але між цими двома
Шовк на лезі.
Фортеця відкриває свої двері — і те, що ховається за ними, виявляється небезпечнішим за будь-який відвертий бій. Аромат квітів, що давно зів’яли, шовк, який пам’ятає тепло іншого життя, і магія, що намагається прорости
Обираємо обкладинку. ГолосуЄмо!
Друзі, мені дуже потрібна ваша допомога! ❤️ Зізнаюся чесно... ця новинка стане для мене справжнім викликом. Зазвичай я пишу романтичне фентезі, але цього разу вирішила ризикнути й поєднати одразу кілька жанрів: детектив,
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше