Коли потрібна допомога + Візуал

До кого ви звертаєтеся по допомогу? Чи вмієте про неї просити? Вмієте визначати час, коли без неї вам вже не обійтись? Можливо, вам пропонує допомогу хтось сам? Приймаєте? Чому важко про неї просити?

Просити про допомогу - це прояв слабкості або сили та довіри? Сигнал про те, що сам не впорався або можливість знайти шлях вирішення проблеми? Спроба перекласти на когось її вирішення або необхідність відчути підтримку, подивитися на проблему під іншим кутом та, нарешті, зрозуміти, що ти не сам.

Іноді останнє є вирішальним.

Звертаючись до когось, перетворюючи думки в слова, формулюючи проблему, відповідаючи на запитання, ми самі здатні знайти рішення. Правильно сформулювати умову задачі  - це стати на шлях вирішення проблеми. Знайти попутника на цьому шляху та заручитися його підтримкою - суттєво скорочує шлях та збільшує шанс на успіх.

То проблеми - це наш шлях до успіху? 

Можливо.

А ще це можливість. Тільки із зірочкою;)

Наші зірочки чекають на вас https://booknet.ua/book/ne-sama-b429600

Приєднуйтеся!

 

3 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Ніка Цвітан
20.11.2024, 21:26:22

Я з легкістю можу попросити про допомогу для когось. Для себе просити важко. Це як ніби взяла в борг, а потім треба буде віддати. Але чи під силу буде виконати? Якось так.

Показати 2 відповіді
Ніка Цвітан
20.11.2024, 22:08:49

Тена Дітна, Десь так і є)))

avatar
Marina Tkachenko
20.11.2024, 21:29:35

Любите ви філософствувати! Цікаве питання, яке залежить від різних факторів: особистоі, її характеру, темпераменту, значимості прохання, нагальності. Та й оточення багато означає, - є люди які самі запитають чи не потрібна допомога, а інших краще й не просити. Тому - це особистий вибір кожного. Попросити про допогу чи послугу - не гріх, і не страшно, кожному, хто стукає відчинять, але чи багато навколо нас гречних людей???

Тена Дітна
20.11.2024, 22:07:14

Marina Tkachenko, Люблю, бо ті думки потрібно кудись прилаштовувати) Краще, в добрі руки. Кожен випадок, як і людина, виняткові, ви праві. А ще ми з'ясовували вже, що випадкових людей в нашому житті не трапляється. Якщо поєднати ці два твердження, то цікава математика вимальовується) Деякі звикли стукати, переважно ногами, з яких іноді сиплеться бруд. Але вони нам теж потрібні, аби цінувати тих виняткових, гречних, яких так небагато) Дякую за ваші коментарі.

avatar
Іра Сітковська
20.11.2024, 20:01:00

мені важко просити про допомогу, особливо незнайомих та малознайомих людей.

Показати 3 відповіді
Тена Дітна
20.11.2024, 20:12:36

Іра Сітковська, всьому потрібно вчитися) Вік живи - вік вчися)

Інші блоги
Кінець історії, книга закінчена
Історія волошкового поля закінчена! Тож давайте ще раз згадаємо як все було… Дякую за те що читаєте моїх книги, і всього вам найкращого) І до нових зустрічей!
Мій солоденький Лютер Верон
Вітаю, мої солоденькі! Мене давненько тут не було. Бо влаштувала собі невеличкий відпочинок. Але я повернулася, щоб натякнути. Завтра вийде одразу два розділи! Ну, це щоб ніхто не лякався раптового обсягу))) А
Знайомство з героями
Вітаю, мої чудові. Історія Лідії у тілі Розі набирає обертів і саме час познайомитись із головними героями. Це Лідія. Цинічна редакторка романтичного фентезі. Вона любить свою роботу, але не любить тексти, з якими
Любителі психологічних загадок, це питання для вас
✨ Як ви думаєте, що людина запам’ятовує краще: саму подію чи відчуття, які вона залишила після себе? Чи може бути так, що розум забуває, а тіло продовжує пам’ятати? Дуже цікаво почитати ваші думки, поки ви читаєте новий
Не ангел. Не демон. Каїр
Уявіть, що після катастрофи у вашій голові з’явився голос. Він не обіцяє порятунку. Не каже: “Ти впораєшся”. Не шкодує, коли боляче. Він просто рахує. Куди бігти. Кого бити першим. Яка рана смертельна. Коли
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше