"Лис" - схоже це успіх)

Всім доброго часу доби. Моє оповідання «Лис» викладено на цьому сайті вже майже 2,5 роки. І це після того, як я в черговий раз перереєструвався ‘:-)

До чого це я? За цей час оповідання вже має 9680 переглядів, а це 1613 повних прочитань. 347 бібліотек, в також 106 вподобайок.

Але зараз не про це, хоча я і дуже задоволений цими результатами)) Насправді, днями лазив в інтернеті, щоб перевірити, чи не викрали мої твори ще якісь сайти і знайшов цікавий тест до мого оповідання «Лис».

Це тест для школярів 3-го класу. Якщо я правильно зрозумів, якийсь викладач створив запитання на основі мого оповідання, тим самим пропонуючи дітям вивчити історію Вогника та Дані.

Тобто, мій твір вже вивчають у школі ‘:-) Як на мене - це успіх!)))

Якщо хочете, можете і самі спробувати пройти тест)

 

До речі, бачив там тести ще до кількох дитячих оповідань з Букнету.

Наче на цьому все) На все зле вам!))

 

P.S. Ну і звичайно не забувайте підписуватися, ставити вподобайки та коментувати мої історії, а також проклинати, малювати, віршувати, танцювати і все що спаде на думку… =D

19 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Ihor Zi
14.12.2024, 00:19:49

Можете скинути тут свою почтову скриньку, туди надішлю свої думки з приводу лиса і частину коректури. написав би з основного акаунту, але можливість коментувати на ньому поки забанили х)

Показати 28 відповідей
Ханна Трунова
17.12.2024, 07:47:44

Дмитро Євтушенко, Во во...)))

Оце так новина! Круто, Дімо, вітаю:))) Тепер можна називати тебе класиком:))) Я цей блог не бачила раніше, вибач:(((

Показати 2 відповіді
Олеся Глазунова
16.12.2024, 20:56:04

Катерина Федоровська, Можна вже пишатися, що знайомі з харизматичним класиком )))

Проклинати?ха-ха, На все зле вам? ))) Успіху вам і нехай все задумане здійсниться.❤️

Світлана Романюк, Який автор, такі й побажання ':-)
Дякую))) Навзаєм))

avatar
Марко Кейк
03.12.2024, 18:23:26

Скоріше за все, це вчитель взяв оповідання, щоб створити тест. Йому сподобалося, він прочитав дітям і створив тест, бо як не ознайомити дітей - вони не зможуть пройти. Зараз у вчителя велика проблема - діти не хочуть читати, зацікавлюють дійсно дуже сильними творами, дуже динамічними чи з таємницею. містикою (як діти старші). Я одну казку написала - взяли в Ютуб на канал "Українська бібліотека для дітей" і деякі вірші і казки упорядник підручника взяла до підручників для малят. Як вас захочуть взяти - обов'язково зв'яжуться і попросять дозволу. Там дуже довго, там на гриф же Міністерства, весь підручник дуже ретельно перевіряють. Для мене теж честь і втіха. що упорядник вважає мої твори гідними бути в підручнику. Тож я і вас вітаю, вчителі не глупі, вони дуже тонко відчувають, що дітям краще і що їм треба. Адже виховної складової ніхто не відміняв.
Я тут всього 2 місяці і не думаю. що комусь буду цікава, але світ, який я придумала, просить бути надрукованим, щоб не згинути разом зі мною) Так що у нас всіх своя мета. вітаю, що ваша збувається! До речі, мені сказала одна чудова авторка, що ви її друг, тому і я попрошуся в друзі.

Показати 12 відповідей

Дмитро Євтушенко, У нас їх дійсно багато)))

Круто! Вітаю! Не зупиняйтесь на досягнутому!)

Радомир Український, Дякую) Навіть не збирався)

avatar
Мілена Фокс
21.11.2024, 22:46:30

Вітаю) Це дійсно успіх

Мілена Фокс, Дякую) Схоже на те)

avatar
Олеся Мрійниця
20.11.2024, 21:39:08

Супер! Вітаю, Діма) Це дійсно успіх. Цілком ймовірно, що так по тихеньку ваше оповідання буде внесено у шкільну програму початкової школи. Явно ваше оповідання обговорювалося на методоб'єднаннях і рекомендувалося іншим учителям))

Олеся Мрійниця, Дякую))
Так, цілком можливо ви маєте рацію) Крім того, й інші викладачі можуть брати цей тест.
От тільки дітей трошки шкода, бо там фінал не те щоб щасливий, хоча життєвий.

avatar
Єва Ромік
20.11.2024, 20:59:40

Це безперечно успіх. Вітаю! Ви перший класик серед нас. )))

Показати 3 відповіді

Єва Ромік, Головне, щоб читали)) А вподобайки так чи інакше наберуться)

avatar
Рейна Кроу
20.11.2024, 20:18:36

Вау, це дуже круто! Мої вітання!

Показати 9 відповідей

Raina Crow, І нащо в такому колективі я?)) Чи треба всіх розсварити?))

Круто!))) Звісно ж, це успіх!))) Вітаю тебе o(* ̄▽ ̄*)o Якби ще його якось монетизувати ;-)
Ну, а наступний твій твір (оповіданням я оті 200+ назвати не наважуся ':-) ) вже точно буде включеним до підручників та до шкільної програми)))

Показати 19 відповідей

Дмитро Євтушенко, =D

avatar
Ханна Трунова
20.11.2024, 20:40:04

Дуже крута новина)))

Показати 7 відповідей

Ханна Трунова, Ти серйозно зараз?)) День не пописати?)))
Та я з 6 вересня лише 6 днів перерви мав) А так пишу кожен день))) Я допишу, тоді одразу візьмуся за редагування)

avatar
Іра Майська
20.11.2024, 18:21:57

Вітаю тебе! Я вчора геть забула спитать, шо ти мені прислав, тепер зрозуміла)) ну, вважаю, що це успіх, реально! Ти великий молодець!
І даремно моя старша не розповіла про твір, який читаєм лише ми))) блатувала би, шо знає цього автора і в неї ексклюзив)))

Показати 20 відповідей

Тетяна Овчіннікова, Ну так, хто знає, що він ще вмів)

avatar
Ніка Цвітан
20.11.2024, 18:17:55

Це круто)) Знайома платформа, співпрацює з учителями. І все дуже гарно, так чого ж тоді побажання від вас в кінці блогу "На все зле вам?" Злого зараз вдосталь. Он вчора 1000 день повномасштабної війни в нашій країні. От кацапам можна побажати не те що чогось злого, а щоб взагалі з лиця Землі зникли(((

Показати 3 відповіді

Ніка Цвітан, Я бачив, що був блог)) Але складання віршів та рими то не для мене)) Тож заглянув кілька разів на тому й все)

avatar
Олесь Король
20.11.2024, 18:35:26

Мої вітання. Удачі вам і подальшого натхнення.

Олесь Король, Дуже дякую) Навзаєм))

avatar
Інна Турянська
20.11.2024, 18:14:34

Крутяк, Дім)) ставлю тут багато вогників))

Інна Турянська, Дякую)))
Вогник буде радий)))

avatar
Олеся Глазунова
20.11.2024, 18:14:19

Це, дійсно, успіх!!!
"Лис" - цікавезне та повчальне оповідання. Саме з нього почалося моє знайомство з твоєю творчістю
Вітаю!!!

Олеся Глазунова, Дякую)))
Я старався його зробити дійсно цікавим та повчальним)

avatar
Лара Роса
20.11.2024, 17:55:30

Вітаю, Дім!!! Це класно, що оповідання з Букнету все ж читають, та ще й вчителі)) А за тебе ще більше радію!)))

Показати 10 відповідей
Лара Роса
20.11.2024, 18:15:35

Дмитро Євтушенко, Не те слово)))

Звучить, як дійсно, успішний успіх!)
Дуже рада за тебе!))

Ангеліна Александренко, Дякую))
Дійсно успішний успіх)

avatar
OlenaSloth
20.11.2024, 18:07:08

Ну якщо вивчають в шкода це вже класик))))

OlenaSloth, Класик дитячої літератури =D

Інші блоги
Вітаю з днем української фантастики.
Вітаю всіх з днем того, що декларується, але не має в реальності. І ще раз прорекламую оповідання, яке для мене перегукується з цією темою Зрадник
Зрада Дарія і трохи візуалізацій
Вітаю, друзі) Давненько не було блогів, тож виправляю ситуацію - і цікаво, звісно ж, з вами поспілкуватися. Сьогодні вийшла остання частинка дуже важливого розділу, який нарешті проливає світло на те, що відбулося з між Вассою
Один ритм на двох. Подяка та відео-спойлер
Спочатку я хочу подякувати за рекомендації до моєї нової історії «Один ритм на двох» чудовим авторкам Ельфріде Ноар та Анні Лір. Спасибі за постійну підтримку моєї творчості, це дуже зворушливо
Обираємо обкладинку. ГолосуЄмо!
Друзі, мені дуже потрібна ваша допомога! ❤️ Зізнаюся чесно... ця новинка стане для мене справжнім викликом. Зазвичай я пишу романтичне фентезі, але цього разу вирішила ризикнути й поєднати одразу кілька жанрів: детектив,
З Днем Конституції України!
Вітаю з цим важливим для нас усіх святом! Навіть, якщо ти старше за жовтий корпус Унверситету Богомольця(не точно) варто періодично оновлювати знання про Основний Закон!
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше