Додано
05.11.24 14:30:10
Сенс чи розваги?
Вітаю!
Як ви вважаєте, чи повинні автори писати лише веселі та розважальні твори в такий важкий для країни час? Чи все ж таки маємо торкатися більш серйозних тем? Чи ставити за мету лише розважання читачів, чи писати такі твори, що змушують замислюватися над важливими питаннями? Сенс чи розваги мають стояти на першому місці? Хліба та видовищ чи вдосконалення та саморозвитку? Чи варто давати змогу читачеві зазирнути у глибини людської душі, чи лише розважити на кілька годин? А що ви думаєте з цього приводу?
Тетяна Олiйник
273
відслідковують
Інші блоги
Після зради колишнього вона провела ніч з незнайомцем, а на ранок втекла. Згодом виявилося, що це - її новий бос. Що ж далі? Скоріше читайте, ще й з шаленою знижкою! "Мій новий бос" — Я зроблю так, що колишній
Вітаю! Сьогодні діє знижка на зимову історію кохання. ✨✨✨ — Микито! — Неоднозначно покликав товариш. — Ти на котрій, з цих красунь завис? Крук важко видихнув, на силу перевів погляд на мера. — На Вишневській.
Всім привіт! Новий розділ Химер Калітрасу прибув за розкладом. У ньому трохи полунички, хтиві жриці і вибухове кохання. Буквально, вибухове. — Живеш занадто скромно як на копа-контрабандиста, — мурликнула
Привіт, мої любі читачі! Сьогодні я хочу поділитися з вами неймовірною новиною. Моя книга «Темні лінії» офіційно стає частиною чарівного літературного марафону «Мелодія кохання», який проводять авторки
Пані відкинула з обличчя темну вуаль і витерла блискучу сльозу мереживною хустинкою. Останні промені сонця розрізали туман, насичуючи її сльози своїм світлом. Через це здалося, ніби вони були з чистого золота. Белла перелякано
6 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиТреба писати те, що хоче автор. Хтось торкається серйозних тем, їх треба висвітлювати. Але потрібні й легкі книги, які б відволікали людей від суворої й сумної реальності, ставати свого роду терапією.
Настя Безверха, Тож пропонуєте не зациклюватися лише на розвагах. Дякую за вашу пораду!
Мені здається, що там, де автор починає думати "А що скажуть люди?" вмирає творчість. Пишіть те, до чого лежить душа, а читачі знайдуться)
Тетяна Олiйник, ❤️
Натовп завжди хотів видовищ. Питання в тому: чи зможете ви постійно писати те, що від вас вимагає соціум? Я знаю, що не зможу, а ви?
Ірина Скрипник, Не зможу теж. Спробувала через силу, але задоволення не отримала. Можу писати лише від душі. Дякую вам за відповідь!
Вітаю! Особисто я завжди пишу хороші, щасливі книги, адже у світі й так багато проблем, навіщо ще й у книгах? Книги - це той світ, де може бути усе так, як хочеш. Але утопії не всім подобаються, тому я додаю усіляких труднощів своїм персонажам, аби вони весь час мали пригоди. Звісно, я не проти й книг, що торкаються болючих тем, адже письменництво - це спосіб самовираження, і свого роду терапія. От така моя думка.
Емілія Зінченко, Ви винайшли мудрий спосіб поєднувати обидва варіанти! Дякую за вашу думку!
Вітаю! Моя думка така - має бути баланс, особливо в наш час. І розважальна ніша має право бути, аби люди могли розгрузити думки. І так само мають підніматися серйозні і навіть важкі теми. Тим паче, всі люди різні і когось може розгрузити фантазія про щось легке, казкове, смішне, а хтось може розгрузити ся тільки думками "Слава Богу, це все коїться не зі мною!". Тому, баланс і тільки баланс))
Ів Енцані, Слушна думка! Кожному своє. Дякую вам за коментар!
Пишіть про що хочеться писати вам. На замовлення можна пошити сукню, спекти десерт тощо. А у творах мають відображатися емоції, які хвилюють вас. І, як то кажуть, "на всякий товар знайдеться покупець"
Ніка Цвітан, Щиро дякую за вашу відповідь! Так і зроблю.
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати