А чи вийде у мене бути автором?

Як же почати писати першу книгу? 

Я можу розповісти про себе, бо місяць тому в моїй голові зʼявилася ідея яка здавалася божевільною, але зараз коли я бачу, що кількість доданих до бібліотеки росте то розумію, що це ніяке не божевілля.

Взагалі я за свої 22 роки ніколи не любила читати. Але влітку цього року я натрапила на першу книгу яку прочитала. Це була книга Джулії Ромуш, Дочка найкращого друга. І після цього я втягнулася. Я прочитала всі книги авторки та потім замовила ще й в друкованому вигляді. А далі почала читати інших авторів на букнет у жанрі любовні романи та любовна еротика. 

Саме цей жанр припав мені до душі, в ньому присутня любов, емоційність, відверті сцени які не викликають бажання зупинитися читати, бо це не пристойно. 

А далі на початку вересня я думаю, а що буде якщо я напишу свою книгу?

І просто в один момент беру телефон, відкриваю нотатки й пишу перший розділ. Яке було здивування коли вимальовувався сюжет і доволі непоганий сюжет.

Коли було написано 10 розділів я перечитувала їх по 50 разів на день і прийняла рішення, що якщо мені подобається ця історія, то 100% знайдуться люди яким вона відгукнеться.

Я мала рацію. Адже тепер мою книгу Угода на золото читає 300 людей, і для мене це велике щастя. 

Якщо у вас є думка писати, то саме час це починати робити. Бо якщо ви не спробуєте, то не дізнаєтесь чи виходить у вас бути автором.

 

Запрошую прочитати мою першу книгу Угода на золото, про Демида та Злату які створили фіктивну сім'ю, але таємниці які вони приховують зруйнували все.

 

2 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Ірина Скрипник
01.11.2024, 13:46:12

Та все у вас вийде :)

Стейсі Вейстер
01.11.2024, 14:39:18

Ірина Скрипник, Дякую за підтримку)))

avatar
Яра Крихта
01.11.2024, 13:59:02

Все правильно - варто пробувати.
Я почала писати після того, як мене почали засмучувати сюжети, які я читала, - отримувала в кінці не те, на що очікувала.
Як то кажуть: як сам не зробиш, то ніхто не зробить.
І почала писати для себе - зразу історію на 1000 сторінок, і цк дуже цікаво, бо, навіть не придумуючи сюжет, можна сісти працювати з текстом, і ВУАЛЯ персонажі самі живуть своє життя і самі все будують.

Стейсі Вейстер
01.11.2024, 14:38:31

Яра Крихта, Ви маєте рацію, що не завжди отримуєш від сюжету те що хочеш. Здається інша історія іншого автора але кінець майже однаковий, а в самої в голові 100 ідей як можна зробити інакше.
Мені здається, що коли в голові багато ідей, то сюжет сам вимальовуєтеся на аркушах і все так просто й захоплююче.
Головне вірити в себе))))
Дякую, що поділилися своєю думкою)

Інші блоги
Знижка -25% на дві романтичні історії!
Друзі, сьогодні діє знижка на мою книгу про фіктивних наречених - "Наречена з минулого"! Сьогодні до півночі ціна буде мінімальною, вже завтра книга стане дорожчою! Тая отримує запрошення на весілля коханого,
Книга із "Райдужні сторінки"
Привіт, сонечка! Хочу повідомити, що сьогодні опубліковано повністю мою книгу "Таємниця "її" ролі" Вона стала учасницею у флешмобі Аріни Лінк "Райдужні сторінки". Запрошую до прочитання! На
Книга із "Райдужні сторінки"
Привіт, сонечка! Хочу повідомити, що сьогодні опубліковано повністю мою книгу "Таємниця "її" ролі" Вона стала учасницею у флешмобі Аріни Лінк "Райдужні сторінки". Запрошую до прочитання!
Інструкція по виживанню в Літнє сонцестояння ✨
Інструкція по виживанню в Літнє сонцестояння ✨ Дехто пише, що я вигорів і мені терміново потрібен відпочинок. Офлайн, тиша, жодних текстів. Вони помиляються... ≧◠ᴥ◠≦ Для мене найкращий релакс — це не просто
Новини, плани, небилиця...
Доброго часу доби, шановне панство. Давно я тут не писала, аж скучила за вами)) Отож, викроїла час та наснагу, щоби поділитися трошки планами, небилицями і важливими новинами. Почну з важливих новин. «Ілюзія ненависті»
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше