Відгуки до книг, які мотивують писати і...читати)

Залишу у власній скарбниці авторки коментарі моїх читачів до книг, які могли б бути написані на цій платформі, якби ці люди знали про існування Букнету в принципі. Бо за підсумками моїх опитувань на власному каналі, 19% взагалі не знають про таку платформу; 31% знають, але не йдуть читати тут книги в принципі. Решта з опитаних читають тільки безкоштовні книги (47%) і тільки 4% читають платні книги.

Але всі ці люди активно коментують мої книги... не тут. А хочеться поділитися з тими, хто думає, чи читати, шукає відгуки. Ви знайдете їх тут))

Ольга: "Оманливе кохання", "Тиждень навпаки" і багато ваших творів - це шедеври. Дякую".

Тетяна Ничипорук про "(Не) відлітай, татку": "Ваші твори - це життєві історії, які змушують переживати і хвилюватися за героїв книги, які змушують замислитися".

Людмила про "Шість невдалих побачень": "Дякую щиро за нову цікаву історію, де знову переплітаються долі персонажів з інших Ваших романів... Загадковий персонаж з золотисто-карими очима, якого я для себе давно вже називаю "нетутешнім". Ви завжди намагаєтесь донести читачам, що людяність буде нагороджена, що душі треба "годувати" добром, порядністю... Така Ваша місія, напевно. Чекаю нових романів та оповідань".

Марьям про "Актора. Велике кохання в маленькому місті": "Захоплююсь вашим неймовірним проникливим інтелектом... чекаю на продовження вашого роману "Аторка"... дякую вам ще раз за неймовірний талант".

Любов Даценко про "(Не) відлітай, татку": " Люблю Ваші книги, в яких дійсно не варто шукати банальних сюжетів. Починала знайомитися з Вашою творчістю з книги «(Не) відлітай, татку!», і зачепило мене те, що дійсно не банальний сюжет. А потім всі інші книги додала до бібліотеки і прочитала з величезним задоволенням. Пишіть, творіть на радість Вашим читачам, кількість яких нехай тільки збільшується. Творчого Вам натхнення, легкого пера, чудових небанальних сюжетів. У вас це прекрасно виходить, і Ви це вмієте робити красиво, тонко передаєте емоції і настрій головних героїв, загалом бачу перо майстра художнього літературного твору. Щиро дякую за Вашу творчість".

Вихователі КЗ "Борзнянський ліцей" про "(Не) відлітай, татку": "Дякую за такий чудовий психологічний роман, який викликає не тільки емоції, а й приворожує своїм змістом, наштовхує на роздуми".

Євгенія Ніколенко про мої книги в цілому: "Настільки подобається ваш голос, ваша ясність і щирість. Ваші книги такі глибокі... Мені подобається ваша легкість письма...І глибина. Психологічна тонка глибина... Ваші книги - це як лікувальний чай і тепла ковдра від важкості і втоми під час війни... дуже дякую за вашу працю"

Таня Чайка про оповідання зі збірки "Кохання, яке не продається": "Пані Ангеліно! Ваші оповідання зачепили за живе. Деякі моменти переслуховувала по кілька разів. Це розповіді про емоційні, фізичні складнощі, з якими так чи інакше стикається багато жінок. Проблема вибору і пошуку себе - одне з найскладніших завдань...Дякую, що Ви у нас є!"

Марьям про мої книги в цілому: "Дуже люблю ваші романи, оповідання. Глибокий зміст, з легкою простотою описуєте характер людей... це неймовірно гарне поєднання... дякую вам за вашу невтомну працю".

 

Приєднуйтесь до читачів та активно коментуйте книги, які читаєте, будь ласка. Адже для автора зворотний зв'язок з читачами надважливий...

1 коментар

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Тетяна Олiйник
31.10.2024, 17:43:59

Приєднуюсь до цих відгуків! Ваші книги насправді неймовірнi!❤️

Тетяна Олiйник, Дякую))

Інші блоги
⚜️ Між двома подихами ✨ світлопис☺️
✨Доброї ночі, творча спільното!✨ Нові глави вже на сайті! Але день для нашого картографа не був надто легшим за ніч на дивовижній Вежі Морського Світла в Ард-Лірі. Крутити увесь час динамо — не дуже
Редагування.
Я почала писати цю книгу лише місяць тому. Тому матеріал поки що сирий, місцями нерівний і, можливо, не завжди складений так, як хотілося б. Чесно кажучи, я й сама не все перечитувала. Деякі моменти навіть зараз даються
Дай мені шанс: сповідь кілера.
Хто чекав новинку про Назаренка та Вікторію? Вітаю! А хто не чекав — вам сюрприз! Зустрічайте: нова захоплююча історія в жанрі жіночий роман-трилер. Вас чекають протистояння характерів сильних героїв, пригоди, складні
Він це зробив??
Прокидаюся в підземеллі! Голова болить, кінцівки не слухаються. Намагаюся підняти руку, щоби протерти очі. Й із жахом дивлюся на зелену пазуристу лапу. Я обернулася?? Озираюся навколо. Голова болить, звуки якісь дивні, і
Обкладинка. Як частина втраченого життя.
Ця обкладинка для мене — не просто картинка. Будинок на ній — це мій справжній дім. Саме тут я разом із дітьми прожила сім місяців окупації. А гора на задньому плані — особливе для мене місце. Коли зник зв'язок
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше