Вигорання...

Часто письменники зазнають вигорання і це є невід'ємною частиною його нелегкої праці...Незавжди автор може бути сповнений нових ідей та натхнення,тому починається творча пауза.Особисто я просто відпочиваю,гуляю на свіжому повітрі з дитиною і стараюся відчути гармонію з природою,а особливо коли надворі осіння пора.Мені цікаво,а як ви справляєтеся з вигоранням і що допомагає вам черпати натхнення до роботи?

2 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Емілія Зінченко
28.10.2024, 15:56:09

Вітаю! Розумію Вас, рано чи пізно всі ми стискаємоя з вигоранням. Особисто я шукаю натхнення всюди: у музиці, танцях, рукоділлі, фільмах, людях... Та найкраще, що допомагає - це відпочинок і читання. А ще, хороша порада - іноді виходити з-за межі комфорту. Тоді народжуються найцікавіші ідеї. На все добре Вам)

Леля Грабов'єн
28.10.2024, 17:03:46

Емілія Зінченко, Дякую,що поділилися своїм досвідом зі мною,для мене це цінно)))

Привіт)

Коли відчуваю, що вигораю (або підгораю, і таке буває)) - примушую себе зупинитися і відволіктися. Просто деякі речі пишуться легко й ніби самі собою, а деякі потрібно з себе інколи вичавлювати. Хоча - хз, чому так. Все ж від душі пишеш, а все одно не все пишеться однаково легко.

От якщо є якась конкретна ідея (чи взагалі книжка, текст, чорновник), що у мене викликає супротив і втому - я тимчасово заморожую. Відволікаюсь взагалі на якусь іншу ідею, щоб трохи воскреснути.

Якщо ж геть важко писати взагалі - іду шукати натхнення. Музика, відео, це обов'язково. У кожного джерела натхнення свої. Щоб поуявляти, переглянути в голові різні образи, пропустити через себе якісь ідеї... Можливо у вас є якісь старі напрацьовки чи чорновички... От для того, щоб відволіктися - можна трішки на них переключитися)

Леля Грабов'єн
28.10.2024, 17:03:05

Юрій Гадзінський, Дякую,що поділилися своїм досвідом))Я дуже вражена, що зараз у наш такий складний час така рідкість щоб чоловіки займалися письменною діяльністю,тому ми повинні цінувати таких талановитих людей як ви,пане Юрій)))

Інші блоги
Знайомство з героями
Вітаю, мої чудові. Історія Лідії у тілі Розі набирає обертів і саме час познайомитись із головними героями. Це Лідія. Цинічна редакторка романтичного фентезі. Вона любить свою роботу, але не любить тексти, з якими
21 розділ книги...❤
Оновленя книги "Дихати(не)тобою" вже на платформі БУКНЕТУ. Заходьте, читайте та коментуйте.❤ Гарного всі вечора.✨
Бдсм має правила (анонс)
Чесно кажучи, трохи нервую щодо оновлення, яке вас чекає вночі. У нас чергова Хроніка. Суть стосунків Маріци і Даміана, підозрюю, ви вже зрозуміли ❤ Ні, словами через рот вони ні про що не домовлялися, але між цими двома
Шовк на лезі.
Фортеця відкриває свої двері — і те, що ховається за ними, виявляється небезпечнішим за будь-який відвертий бій. Аромат квітів, що давно зів’яли, шовк, який пам’ятає тепло іншого життя, і магія, що намагається прорости
Обираємо обкладинку. ГолосуЄмо!
Друзі, мені дуже потрібна ваша допомога! ❤️ Зізнаюся чесно... ця новинка стане для мене справжнім викликом. Зазвичай я пишу романтичне фентезі, але цього разу вирішила ризикнути й поєднати одразу кілька жанрів: детектив,
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше