Додано
28.10.24 15:46:57
Вигорання...
Часто письменники зазнають вигорання і це є невід'ємною частиною його нелегкої праці...Незавжди автор може бути сповнений нових ідей та натхнення,тому починається творча пауза.Особисто я просто відпочиваю,гуляю на свіжому повітрі з дитиною і стараюся відчути гармонію з природою,а особливо коли надворі осіння пора.Мені цікаво,а як ви справляєтеся з вигоранням і що допомагає вам черпати натхнення до роботи?
Леля Грабов'єн
411
відслідковують
Інші блоги
Вітаю, мої чудові. Історія Лідії у тілі Розі набирає обертів і саме час познайомитись із головними героями. Це Лідія. Цинічна редакторка романтичного фентезі. Вона любить свою роботу, але не любить тексти, з якими
Оновленя книги "Дихати(не)тобою" вже на платформі БУКНЕТУ. Заходьте, читайте та коментуйте.❤ Гарного всі вечора.✨
Чесно кажучи, трохи нервую щодо оновлення, яке вас чекає вночі. У нас чергова Хроніка. Суть стосунків Маріци і Даміана, підозрюю, ви вже зрозуміли ❤ Ні, словами через рот вони ні про що не домовлялися, але між цими двома
Фортеця відкриває свої двері — і те, що ховається за ними, виявляється небезпечнішим за будь-який відвертий бій. Аромат квітів, що давно зів’яли, шовк, який пам’ятає тепло іншого життя, і магія, що намагається прорости
Друзі, мені дуже потрібна ваша допомога! ❤️ Зізнаюся чесно... ця новинка стане для мене справжнім викликом. Зазвичай я пишу романтичне фентезі, але цього разу вирішила ризикнути й поєднати одразу кілька жанрів: детектив,
2 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиВітаю! Розумію Вас, рано чи пізно всі ми стискаємоя з вигоранням. Особисто я шукаю натхнення всюди: у музиці, танцях, рукоділлі, фільмах, людях... Та найкраще, що допомагає - це відпочинок і читання. А ще, хороша порада - іноді виходити з-за межі комфорту. Тоді народжуються найцікавіші ідеї. На все добре Вам)
Емілія Зінченко, Дякую,що поділилися своїм досвідом зі мною,для мене це цінно)))
Привіт)
Коли відчуваю, що вигораю (або підгораю, і таке буває)) - примушую себе зупинитися і відволіктися. Просто деякі речі пишуться легко й ніби самі собою, а деякі потрібно з себе інколи вичавлювати. Хоча - хз, чому так. Все ж від душі пишеш, а все одно не все пишеться однаково легко.
От якщо є якась конкретна ідея (чи взагалі книжка, текст, чорновник), що у мене викликає супротив і втому - я тимчасово заморожую. Відволікаюсь взагалі на якусь іншу ідею, щоб трохи воскреснути.
Якщо ж геть важко писати взагалі - іду шукати натхнення. Музика, відео, це обов'язково. У кожного джерела натхнення свої. Щоб поуявляти, переглянути в голові різні образи, пропустити через себе якісь ідеї... Можливо у вас є якісь старі напрацьовки чи чорновички... От для того, щоб відволіктися - можна трішки на них переключитися)
Юрій Гадзінський, Дякую,що поділилися своїм досвідом))Я дуже вражена, що зараз у наш такий складний час така рідкість щоб чоловіки займалися письменною діяльністю,тому ми повинні цінувати таких талановитих людей як ви,пане Юрій)))
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати