Додано
25.10.24 21:02:36
я мрію про той день...
Вітаю! Ще напочатку війни написала.. Але саме сьогодні я хочу щоб мої слова буви тут ви так тепло зустріли мої книги
За що я щиро вдячна))
Чомусь зробити книгою поки не наважуююся, ще не так багато віршів тому інколи буду викладати вірші в блозі))
Я МРІЮ ПРО ТОЙ ДЕНЬ...Я мрію про той день, як вічна ніч мине,
Як змовкне грім і крик, і болю тінь пройде,
Як тиха радість, мов роса на трави впаде,
І зцілить землю, змучену вогнем.
Я мрію про той день, як вітер у полях
Нам принесе весну в розпалених снігах,
Як заблищать блакитні очі рік,
Зцілюючи все те, що впало в злий утік.
І світ засвітиться, і зацвітуть сади,
І вільна пісня знов розірве пута біди,
Мов сонця промінь, вдарить нам у груди,
І вкаже шлях, де зло забути будем.
Та йду я, мовчки ступаючи крізь сни,
І бачу рідний дім, що зранений стоїть,
Де камінь кожен має давній біль і слід,
Бо пам’ять буде вічна між людьми.
Я мрію про той день — він прийде, мов зірка з неба,
Як воля щедра, як земля для хліба,
І рідний край, зцілений та сильний,
Здійметься знову у своєму вільнім співі.
Я мрію про той день.
P.S. Я досі мрію..
Діана В
30
відслідковують
Інші блоги
Дякую вам, читачі Фейрії! На мій погляд, міфологічне фентезі зараз — жанр, який не надто користується популярністю. Так буває після великих сплесків і сильних, об'ємних історій, що мають неабиякий успіх. І справді, що
Привіт, друзі! Сьогодні я маю честь долучитися до неймовірного атмосферного флешмобу «Мелодія кохання», який організували прекрасні талановиті авторки Крісті Ко та Тетяна Степанкевич! Тепер разом
Якби в Кет і "новенького" взяли і нтерв'ю в після першої глави в книзі "Кет. Вальс крові" Інтерв'ю після глави 2 Ведучий: Любомире, почнемо з головного. Як пройшов перший день у новій школі? Любомир: Планував
Можливо настав час розказати що я гей... Я нічого з цим не можу зробити, батьки ще не знають, і напевно скоро не дізнаються Важко було змиритися з цим фактом, я не міг прийняти себе 4 роки, але з рештою змирився коли зустрів
Чи пам'ятаєте ви той момент життя, коли ви твердо вирішили, "від сьогодні я більше не буду таким/такою. Я стану іншим. Стану найкращою версією себе, а тоді перевершу і її"? Головний герой книги "Мер твого сердечка"
3 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиА чому не хочете публікувати вірші окремо?
Ірина Скрипник, Ще все попереду) мені подобають слова В. Черчілля "Успіх — це ще не крапка, невдача — це ще не кінець: єдине, що має значення, — це мужність і далі боротися"
сильний вірш. Змусив очі пекти. Великий сенс закладений у нього. Думаю, ці стрічки розуміємо ми усі, адже кожний відчув усе, що тут написано, кожною клітиною. Ми усі мріємо про той день
Діана В, навзаєм
Мрії збуваються ! Збудеться і ця мрія єдина на всіх!!
Діана В, На жаль, але у багатьох є такі друзі та знайомі...
Вічна пам'ять полеглим та Героям Слава!
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати