Страшна історія біля вогнища

Вітаю, колеги!)

Сьогодні, коли робила блог про Геловінські обкладинки до книг  прийшла одна ідея (не знаю було вже чи ні подібне).


Я та людина, яка засинає під спокійний монотонний голос, який розказує, як маніяк повільно розчленував тіло жертви (так-так, то все про подавлену агресію та розвантаження нервової системи). Люблю страшні фільми та не менш страшні історії у вогнища десь біля річки влітку.



Тож хочу послухати ваші страшні історії!

Правдиві та вигадані!

Ті, які розказували друзями, коли були дітьми, чи ті, якими лякали вас дорослі.

Ті, які лишилися у пам'яті назавжди.

Більше страшного *Booo*

 

СІДАЙМО БІЛЯ ВОГНИЩА, БО ЗАРАЗ ТВОЯ ЧЕРГА РОЗКАЗАТИ СТРАШНУ ІСТОРІЮ.



Пишіть свої історії у коментарях, або створюйте блог не забуваючи вказувати цей блог.



Усім любові до себе та натхнення!
Ваша Ангеліна Александренко

4 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Ірина Скрипник
25.10.2024, 21:13:28

З того, що чула в дитинстві, якось в голову нічого приходить. Але якщо захочете трохи полоскотати нерви — запрошую до себе :)

Ірина Скрипник, Дякую за запрошення) біжу у гості)

avatar
Валя Sen
25.10.2024, 20:16:21

Ідея класна. Якщо встигну, то напишу. На мій погляд самі страшні історії - це реальні історії. В мене є декілька таких історій. Але я не хочу їх розповідати, бо навіть від спогаду про них виникає неприємне відчуття, що людина - це найжахливіша істота з усіх.

Валя Sen, Абсолютно погоджуюсь!) тому й дійсно лякають страшні історії, які реальні…

Гарна ідея, тим більше, що я у своєму блозі днями запрошувала читачів почитати мій "Чорний Геловін"! Тож, запрошую всіх охочих
https://booknet.ua/book/chornii-gelovn-b426649

avatar
Вікторія Токар
25.10.2024, 20:07:07

О, я теж під таке дуже мирно сплю. Правда чоловіку подібні приколи не дуже заходять, бо я іноді його залучити намагаюся)))

Вікторія Токар, Ахаха:D
О таааак
мене зараз рятує те, що він засипає швидше за мене і тоді я вмикаю своїх маніяків:)))

Інші блоги
Зрада Дарія і трохи візуалізацій
Вітаю, друзі) Давненько не було блогів, тож виправляю ситуацію - і цікаво, звісно ж, з вами поспілкуватися. Сьогодні вийшла остання частинка дуже важливого розділу, який нарешті проливає світло на те, що відбулося з між Вассою
Скоро фінал - Залежність Рейзора
Всім привіт! Вже на наступному тижні ми дізнаємося, чим же закінчиться історія цього гарячого нахаби-мійльонера і його норовливої коханої. Після того ціна на книжку стане 89 грн., тому, хто ще думає, купляти, чи ні - не зволікайте. "Залежність
Гаряча знижка ❗
Гаряча знижка ?30% 27 червня "Будь моєю, Марі" Сьогодні після роботи ми їдемо вечеряти в ресторан” Вкотре перечитую повідомлення від Артура і кусаю губи. Я відповіла йому, що вдома мене чекає чоловік,
Чому я ніколи не хотіла б жити в Спарті
Вчора випадково натрапила на відео про Спарту, і мене досі не відпускає ця тема. Ми часто романтизуємо спартанців, уявляючи їх непереможними героями, але якщо зазирнути глибше — це була справжня антиутопія. Уявіть
Кумедні цифри)
Побачила не круглі, але цікаві цифри на моїх творах – кількість прочитань у оповідання "Твої зелені очі... перегукується з кількістю прочитань у "Голого щастя", у останнього число коментарів зрівнялося з "Особистим
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше