Додано
25.10.24 18:51:01
Страшна історія біля вогнища
Вітаю, колеги!)
Сьогодні, коли робила блог про Геловінські обкладинки до книг прийшла одна ідея (не знаю було вже чи ні подібне).
Я та людина, яка засинає під спокійний монотонний голос, який розказує, як маніяк повільно розчленував тіло жертви (так-так, то все про подавлену агресію та розвантаження нервової системи). Люблю страшні фільми та не менш страшні історії у вогнища десь біля річки влітку.
Тож хочу послухати ваші страшні історії!
Правдиві та вигадані!
Ті, які розказували друзями, коли були дітьми, чи ті, якими лякали вас дорослі.
Ті, які лишилися у пам'яті назавжди.
Більше страшного *Booo*
СІДАЙМО БІЛЯ ВОГНИЩА, БО ЗАРАЗ ТВОЯ ЧЕРГА РОЗКАЗАТИ СТРАШНУ ІСТОРІЮ.

Пишіть свої історії у коментарях, або створюйте блог не забуваючи вказувати цей блог.
Усім любові до себе та натхнення!
Ваша Ангеліна Александренко
Ангеліна Александренко
167
відслідковують
Інші блоги
Вітаю, друзі) Давненько не було блогів, тож виправляю ситуацію - і цікаво, звісно ж, з вами поспілкуватися. Сьогодні вийшла остання частинка дуже важливого розділу, який нарешті проливає світло на те, що відбулося з між Вассою
Всім привіт! Вже на наступному тижні ми дізнаємося, чим же закінчиться історія цього гарячого нахаби-мійльонера і його норовливої коханої. Після того ціна на книжку стане 89 грн., тому, хто ще думає, купляти, чи ні - не зволікайте. "Залежність
Гаряча знижка ?30% 27 червня "Будь моєю, Марі" Сьогодні після роботи ми їдемо вечеряти в ресторан” Вкотре перечитую повідомлення від Артура і кусаю губи. Я відповіла йому, що вдома мене чекає чоловік,
Вчора випадково натрапила на відео про Спарту, і мене досі не відпускає ця тема. Ми часто романтизуємо спартанців, уявляючи їх непереможними героями, але якщо зазирнути глибше — це була справжня антиутопія. Уявіть
Побачила не круглі, але цікаві цифри на моїх творах – кількість прочитань у оповідання "Твої зелені очі... перегукується з кількістю прочитань у "Голого щастя", у останнього число коментарів зрівнялося з "Особистим
4 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиЗ того, що чула в дитинстві, якось в голову нічого приходить. Але якщо захочете трохи полоскотати нерви — запрошую до себе :)
Ірина Скрипник, Дякую за запрошення) біжу у гості)
Ідея класна. Якщо встигну, то напишу. На мій погляд самі страшні історії - це реальні історії. В мене є декілька таких історій. Але я не хочу їх розповідати, бо навіть від спогаду про них виникає неприємне відчуття, що людина - це найжахливіша істота з усіх.
Валя Sen, Абсолютно погоджуюсь!) тому й дійсно лякають страшні історії, які реальні…
Гарна ідея, тим більше, що я у своєму блозі днями запрошувала читачів почитати мій "Чорний Геловін"! Тож, запрошую всіх охочих
https://booknet.ua/book/chornii-gelovn-b426649
О, я теж під таке дуже мирно сплю. Правда чоловіку подібні приколи не дуже заходять, бо я іноді його залучити намагаюся)))
Вікторія Токар, Ахаха:D
О таааак
мене зараз рятує те, що він засипає швидше за мене і тоді я вмикаю своїх маніяків:)))
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати