Якби Влад вів інсту

Здається, Владислав — це єдиний персонаж в "Порах року. Зникнення Зими", який викликає одностайну неприязнь у читачів. І не дивно: #бивця, садист... І це в свої 16 років. Справжній Зимній!

 

— І тобі, значить, зовсім не жаль? — зовні спокійна, запитала Діана. — Не жаль, що загинули невинні люди? І можуть загинути ще?

— Я Зима, сонце. — Владислав стиснув так міцно її лікоть, що в неї аж серце ледве не розірвалося від дикого болю. Але Діана з незвичною наполегливістю продовжувала не виражати жодних емоцій, бувши холоднокровною. Вона не дозволить цій мерзоті насолоджуватися своїм болем. — У мене крижане серце. Жаль і провина мені не відомі.

(Розділ 15. Судді)

 

Якби він вів інстаграм, його профіль виглядав би так:

 

 

 

 

 

P.S. Інста Дена тут

Інста Діани тут

Інста Майка тут

Інста Даф тут

Інста Мей та Макса тут

 

P.S.s. Автори, підхоплюйте цю ідею й собі. Цікаво було б побачити, що робиться в інсті представників Букнетівського королівства ;)))

5 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Олеся Глазунова
25.10.2024, 13:41:59

Дуже провокаційна та відверта сторінка. Але чомусь здається, що він більше грає на публіку, але сам не є таким, яким хоче здаватися для усіх.
Чудові візуалізації ❤️

Показати 3 відповіді
Ханна Трунова
25.10.2024, 14:02:43

Олеся Глазунова, Це таэмниця навіть для мене) Побачимо в другій книзі.. Але мені здається, такі типи як Влад не змінюються.

avatar
Лекса Т. Кюро
25.10.2024, 13:25:33

Ти дуже круто, на мою думку, передала Влада, вайб від його інсти відповідний відчувається. Часто такі самозакохані нарциси з'являються через те, що були недооцінені в дитинстві кимось з батьків, і потім весь час з ними конкурують, намагаються щось довести їм. Проте є такий факт, що нарцис тільки на людях нарцис, на одинці з собою він себе ненавидить.
А садизм теж з'являється через поламану психику в дитинстві, хоча ще й гени домішуються. Часто такі люди не можуть змінитися на краще, бо вони просто не знають, як це. Ще й кривдниками вони себе взагалі не вважають. Як на мене складний, але цікавий персонаж. Буду чекати, куди приведе Влада його вибір.

Нових натхнень тобі!✨Чекаю інших персонажів!)❤️

Ханна Трунова
25.10.2024, 13:44:16

Lexa T Kuro, Дякую) В тебе завжди цікаві роздуми)))

avatar
Ніка Цвітан
24.10.2024, 21:41:53

Колись чула таку фразу: "Гарний як гріх". Не розумію досі чому гріх гарний, тому в цьому виразі воно в мене асоціюється з усім негативним. До чого я? До того, що Влад і є тим гарним і негативним))

Ханна Трунова
24.10.2024, 21:43:41

Ніка Цвітан, Саме так...)))

avatar
Інна Турянська
24.10.2024, 21:24:22

дійсно істиний зимній)) Думаю то його вибір бути таким, і ймовірно це йому подобається або навіть приносить задоволення. В ньому є харизма і краса, але то не викликає до нього симпатії, як от до Дена))

Ханна Трунова
24.10.2024, 21:39:47

Інна Турянська, Фух, видихнула)) Ден просто милий зайчик) А Влад... Такий вже він))

avatar
Єва Лук'янова
24.10.2024, 19:27:58

Покидьок, в якому не варто шукати щось хороше, яким би не було бажання це робити)) як в мене батько Дена))
Є такі мерзотники, на жаль, які стали такими не через травми, як люблять виправдовувати, а просто через нудьгу і бажання гострих почуттів. От Влад саме такий)) але інста в нього ну дуже харизматична)

Ханна Трунова
24.10.2024, 20:21:56

Єва Лук, Не забувай: у Влада батько Шакл) Тому певна доля виховання є... Але вибір Влад зробив сам)

Інші блоги
Нова книга! ❤️
Вітання всім! Опублікувала нову книгу "Ті, ким ми є" !!!✨ Це невелика квір-історія про пошук себе, прийняття та сміливість бути тим, ким ти є насправді. Про страх відрізнятися від інших. Про чужі очікування, які
Лиходійки в ударі⚠️смачно.Гаряче.Незаконно❗18+
​⚡️ Потраплянки-киянки 35+ (без рожевих шмарклів) ✨ Система-троль ✨Секс-квести на виживання: Володарка. Німфоманка. Мазохістка ✨Ламання залізної чоловічої дисципліни ❤️ Гарячий дарк-романс & Гумор ​Оновлення
Інструкція з виживання в Літнє сонцестояння ✨
Інструкція з виживання в Літнє сонцестояння ✨ Дехто пише, що я вигорів і мені терміново потрібен відпочинок. Офлайн, тиша, жодних текстів. Вони помиляються... ≧◠ᴥ◠≦ Для мене найкращий релакс — це
А от не треба з відрядження повертатися раніше!
Хочу зробити коханій сюрприз і не попереджаю про своє дострокове повернення. А далі все відбувається як у класичних любовних романах… Заходжу в нашу спальню і перше, що бачу, — чоловіка, який ритмічно рухається
Новини, плани, небилиця...
Доброго часу доби, шановне панство. Давно я тут не писала, аж скучила за вами)) Отож, викроїла час та наснагу, щоби поділитися трошки планами, небилицями і важливими новинами. Почну з важливих новин. «Ілюзія ненависті»
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше