Додано
16.10.24 21:14:07
Набрала першу сотню
Дякую всім, хто в мене повірив, підтримав.
Дякую хто читає,і чекає продовжень, хоч я не сильно активна писака.
В інстаграмі та тг, я зробила блог.
Якщо хтось забажає взаємочитання творів одне одного по бартеру,або хоче рецензію і піар від мене пишіть в інстаграм Міланте Готем і ми обсудим ціну питання.
Хочу спробувати себе у якості бета, або критика, але бескоштовно не маю на це час.
Міланте Готем
156
відслідковують
Інші блоги
Для всіх, хто цікавиться міфологією взагалі або використовує її у своїй творчості, я хотів би зазначити дещо важливе. Оскільки нещодавно зіткнувся з певним, на мій погляд, нерозумінням. Ймовірно, багато хто чув термін "Пантеон"
Чи багато історій, які почалися з пристрасного сексу, закінчилися великим коханням? Тіло й розум не завжди доходять до злагоди, але не у випадку Маріанни і Вадима. Дівчина поїхала на літні канікули до подруги і закохалася
Другорядні персонажі із книги "Драконячий шлюбний контракт"...але не в іншх книгах☺️ Загалом, я дуже люблю і сама читати, і писати, про долі героїв, які переплітаються...камбек в майбутніх книгах...або ж народжується
Таксі приїхало, і Андрій пішов за мною мене проводжати. Ми зупинились біля авто.
— Люся! Ти неймовірна жінка! Мені дуже сподобався вечір із тобою, — підійшов він ще ближче до мене.
— Дякую, але не варто! Андрію, я
Але твій власний приклад... Кет. Вальс крові Ну і в чому Катя не права? "Оберни..."
7 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиГотуй вже щось до Геловіну))) Це точно твоя тема.
Ти уявляєш, мене від тебе Букнет відписав(((
Глип є блог твій, а сповіщення немає. А тому, бо не підписана на тебе? А як? Якщо підписувалася ? Букнет - вередушка. І це вже не вперше, коли відписує мене від авторів (((
Міланте Готем, Обов'язково подумай!
Вітаю, бажаю ще більших успіхів!
Вікторія Вецька, Дякую і вам, взаємно.
Вітаю i бажаю вам творчих успіхів!
Тетяна Олiйник, Дякую, взаємно)
Міланте, вітаю!!! Хай Муза буде такою ж гарячою та запальною, як ти)))
Обіймаю, моя люба Вірочко)))
Олеся Глазунова, Дякую) взаємно
Вітаю ❤️❤️❤️
Ірина Скрипник, Зрозуміло, наснаги тобі і натхнення
Клааааааас, щиро вітаю вас!)))) сотню і двох тепер, якщо бути точнішими, ахахх ;) ))). Нехай це число з кожним днем тільки росте і росте. Легкого вам пера та невгамовної музи))
Міланте Готем, Дякую :)
Зате ваші стосунки динамічні та яскраві =D ;)
Вітаю! Нехай буде не останньою))
Анні Ксандр, Щиро дякую)
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати