Друзі, привіт усім!

 

Ось і обіцяне продовження історії! Опубліковано початок  другої частини циклу “Таємниця наступної сторінки”. Вона має назву “Таємниця невидимого острова”. І вже перші глави натякають на деякі загадки, які потрібно буде вирішити героям.

Наразі ця історія і для нас зі співавтором теж на етапі загадок і секретів :)) Адже саме зараз йде отой творчий процес, коли герої роблять вибір, обирають свої стежки, приймають рішення і самі ще не знають, чим обернеться наступний крок, яка саме пригода очікує на наступній сторінці.

Вірю у те, що кожна історія народжується, мов жива істота, мов інший всесвіт, а потім живе власним життям. А перші глави, немов перші кроки дитини. Тож ми пропонуємо вам, друзі, зробити їх разом із нами й нашими героями.

Але от не можемо пообіцяти, що це буде дуже швидко)) Адже, крім захоплення письменницькою діяльністю, ми працюємо і в інших сферах.

А зараз запрошуємо вас, друзі, почати цей шлях Нової Історії разом із нами. І просимо вашої доброзичливої підтримки та розуміння в очікуванні її продовження :))

 

1 коментар

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Nata Bond
05.10.2024, 20:36:20

Вітаю! А ще іноді герої починають жити своїм життям)). Потрібно автору наздоганяти..))

Вероніка Вієрі
07.10.2024, 21:31:14

Nata Bond, Автори будуть намагатися))

Інші блоги
"Омріяна голочка"
Усім привіт! ✨ Сьогодні я здобула свою "омріяну галочку" — комерційний статус! Саме тому хочу сказати величезне "ДЯКУЮ" моїм вірним читачам. ❤️❤️❤️ Тому планую додати всі розділи книги Алексса.
Хуліган чи Зразковий Хлопчик?
Зараз працюю над новою книгою, і все частіше думаю над питанням: Який саме ГГ зачаровує з першого рядка? Тихий? Який постійно всіх підтримує та все розуміє! Чи можливо Хуліган? Який завжди йде на пролом. Той, хто вирішує
«аудит для боса-ескортника» у «мелодії кохання»!
Любі мої читачі! Сьогодні 28 червня, а це означає дві речі: моя гаряча новинка "Аудит для боса-ескортника" офіційно стартувала, і ми влітаємо в неймовірний літній флешмоб «Мелодія кохання»! Цю чудову
Ех, ревнощі...
Вранці, щойно побачивши Григорія в їдальні, найперше запитую про Шерхана: — Як там наш пес? — автоматично запитую, не замислюючись, як це звучить. «Наш»… Якщо Назаренко і здивувався, що я вже наполовину
?мовчання чи голос?
А якщо найбільша небезпека виглядає як турбота? Чи помітили ви момент, коли Лілі вперше відчула, що щось не так? Цікаво, чи збігаються наші спостереження. Нова глава роману «Поки я мовчала» вже на Букнет та
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше