Для авторів. Кілька інструментів для роботи
Щось буде вкрай незвичний для мене блог... але можливо комусь буде у нагоді. Також, прошу поділитися досвідом й можливо порадами чим ще можна користуватися, щоб покращити навички письма.
Кілька сервісів для перевірки граматики :
та багато інших, яких легко знайти у гуглі. Так, все не буде ідеально, але якісь нахабні очапятки ці сервіси знайдуть.
У нас є багато блогів зі штучним інтелектом стосовно обкладинок, але також є багато моделей штучного інтелекту, які можуть бути дуже користні для автора, адже штучний інтелект, - може проаналізувати ваш текст і надати творчі пропозиції, щоб зробити його читабельним.
Gemini ( від Google) - ШІ від гугл Gemini існує у безплатній версії з базовими функціями, а розширена підписка Gemini Advanced доступна за 909,99 грн на місяць....
ChatGPT - Має як безплатні плани так і платні щось біля 20 у.е на місяць
Для українців перевага Gemini перед ChatGPT — у тому, що чат-бот від Google краще володіє українською мовою та пише більш грамотно. Втім, Gemini має й свої недоліки. Наприклад, поки не так добре пише тексти та, як відповідає сам, «гірше розуміє людські емоції»....
ChatGPT може слугувати джерелом натхнення, розв’язувати складні задачі та навіть створювати непоганий контент.
У боротьбі з помилками ці всі сервіси корисні...
3 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиАвтору величезне дякую!)
З частиною сайтів знайому, та декілька нових із задоволенням протестую.
Я поки перевіряла на сайті https://www.ukrainiancorrection.com/
Пунктуацію не дуже бачить, та непогано бореться з русизмами.
Софія Чар, Щиро дякую за відгук та ваші рекомендації сайту для перевірки граматики. Вважаю, що чим більший у автора буде вибір інструментів для покращення письма, тим менше у текстах буде траплятися граматичних та друкарських помилок.
Вітаю. Цікавий та корисний пост) Для перевірки тексту на помилки особисто я рекомендую сайт https://corrector.co/uk. А для створення зображень на обкладинку раджу Adobe Firefly та Problembo, і трохи примітивні Neuralwrite з Gencraft. Бажаю Вам натхнення у написанні нових книг!
Емілія Зінченко, Дякую, що поділилися своїм досвідом. Чесно кажучи, про Problembo взагалі вперше почула :) І, сподіваюсь, інформація буде корисною для авторів, які тільки розпочинають свій шлях й тих, хто можливо ще не зовсім дружній з ШІ ( багато людей вважають, що то все не для них і там все складно).
Дякую за корисні сайти для перевірки граматики. "ДНК нації" - для мене відкриття. Хоч я зараз не пишу книжок, але в роботі при оформленні технічної та ділової документації допомагаю собі та своїм російськомовним колегам-запорожцям за допомогою таким інтернет-помічників з граматики. А ще я вчу інших набирати потрібне слово та "відмінювання", особливо це допомагає при використанні кличного відмінка при зверненні в офіційних листах до керівництва інших підприєсмтв, з якими співпрацює Мотор Січ, на якому я працюю.
Дякую.
Але допомогу штучного інтелекта принципово відкидаю.
Намагаюся писати сама та робити обкладинка зі своїх малюнків.
І це тех принципово.
Єдине, що можу спитати ідею у сина, як наприклад, є три дракона, їхня дитина помирає, як же закінчити книгу. А син мені: "Обнімашки". Ось так і закінчила одну історію: зціленням дитини драконів через обійми.
А ще дає поради з обкладиками мені саме син, а ось у книзі "Зміни це" син взагалі обробив мій малюнок (бо мій варіант сину не сподобався, дозволила сину зробити по-своєму) - і вийшла гарна обкладинка.
Важко зі штучним інтелектом тепер буде конкурувати у майбутньому, хоча він нам допомагає у повсякденному житті.
Tetiana Bila, Так ШІ, теж може допомогти побачити те, що пропустило око...(якщо закинете шматочок тексту й попросите перевірити - він видасть рекомендації... Може бути гарним помічником у пошуку синоніма...звісно, можна і улюбленим словником скористуватися, але Gemini - непогано генерує синоніми...
О, то у вас є дуже гарний помічник. Це чудово! Я не візуал, то обкладинки для мене біда-бідося :)
ШІ пише книги, але ж кожен автор має свій індивідуальний стиль, оцю сукупність мовно-виражальних засобів, які виконують естетичну функцію і вирізняють мову окремого автора з-поміж інших. От це якраз і цікаве...йшли баталії скільки існує основних сюжетів, вірніше вони й досі йдуть...3-7-36...та ж сама Попелюшка, але ж кожен автор її подає зі своєї індивідуальної подачі й віками інтерес до цього сюжету не затихає...
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати