Що там у "Я не боюсь своїх бажань" (коротко)

Доброї ночі всім добрим людям!

Сьогодні книга "Я не боюсь своїх бажань" увійшла в передплату.

Дякую всім, хто продовжує слідкувати за долями героїв. Обіцяю, ви не пожалкуєте. Принаймні, я пережила просто шквал емоцій, коли писала нові епізоди. 

Для тих читачів, які ще не знають, чи продовжувати читати, але все ж цікаво, що там відбувається, можу запропонувати короткий дайджест тут, у моєму блозі.

Сьогоднішня глава закінчилася так:

"Будь ласка, почувайтеся як у дома, — говорить Сомко, підходить до дверей й закриває їх зсередини на всі можливі замки.

Потім він ставить крісло навпроти вікна, підтягує до нього журнальний столик, зручно розміщується у кріслі й бере до рук склянку з віскі. 

Я стою біля ліжка й, чесно кажучи, не дуже знаю, як себе поводити. Чомусь не хочу сідати на ліжко. А більше сісти тут особливо й немає куди. Є стілець біля столу, але місця так мало, що або сидіти обличчям до столу, або сидіти з широко розведеними ногами, а я в спідниці. Ще є пуфик. Але він стоїть в кутку біля вікна — там, де сидить Сомко. Тож я краще постою. 

Олекса стоїть поруч зі мною. Зовні він здається абсолютно спокійним. Посміхається мені теплою посмішкою, мовчки бере келих з моєї руки, робить великий ковток і повертає назад. Мені дико захотілося доторкнутися до його губ, відчути їх тепло, заспокоїти себе їхньою ніжністю.  

Сомко пильно та з великим інтересом, мов на піддослідних комах, дивиться на нас, доливає собі віскі й відсьорбнувши великий ковток каже Олексі:

— Поцілуй її!"

 

Всім надобраніч! Гарних снів!

Відео просто так. Одне з моїх стареньких.

В


 

 


   

1 коментар

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
SunnyBunny
20.09.2024, 20:09:47

Боже, яке воно дурне той Сомко! Ще й бухає. Зачинитися в одному номері з таким, як Олекса й отак командувать? Притрушений, їй богу. P.S Памʼятаю цей твій кліпчик. Ніжно, романтично. Люблю таке. Рубрика "Ностальжі"?

Міа Натан
20.09.2024, 20:55:45

SunnyBunny, Ага. Вузлик на памʼять про далекі тихі часи.

Інші блоги
?мовчання чи голос?
А якщо найбільша небезпека виглядає як турбота? Чи помітили ви момент, коли Лілі вперше відчула, що щось не так? Цікаво, чи збігаються наші спостереження. Нова глава роману «Поки я мовчала» вже на Букнет та
Чергова подвійна знижка!
Вихідні дні мають бути приємними! Тому, несу приємні знижки одразу на дві книги! КОРОЛІВСЬКА БУНТАРКА, АБО ВИКРАДЕННЯ ВІКУ Що гірше: шлюб, про котрий ти навіть не думала, чи звинувачення у зникненні королівських грифонів? Бути
Ви вже це бачили?
Наша п'ятірка друзів з книги "Розлом Морського Диявола. Перша жертва". знайшли у своєму будиночку загадкову збірку легенд. — Хлопці! — вигукнув Оскар. — Дивіться-но, що я тут знайшов! Ми звернули
Зі святом
З днем Конституції України, дорогі читачі. Сьогодні я, нарешті, допрацювала Золоту принцесу, тепер вона від першої особи. Я деякий час думала, та вирішила, що так вийде ще краще показати двох закоханих людей (істину пару),
Мої думки
Запрошую вас до новинки - ,,У полоні пристрасті ''. Перший розділ вже на сайті. Приємного читання.
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше