Додано
18.09.24 10:51:04
Челенж #факти _про_автора
Всім привіт!
Я теж вирішила підтримати челенж Анни Стоун та написати декілька фактів про себе.
- Я люблю прокидатися на зорі та гуляти пустими вулицям, коли ще немає пішоходів. Ранкова тиша надихає мене, все здається новим, наче казковим. Саме тоді я складаю сюжети для моїх творів.
- Обожнюю дощову, хмарну погоду, коли можна закутатись у ковдру та читати улюблену книжку за чашкою запашного чаю. Але обовʼязкова умова: я маю дивитися на дощ у вікно, саме це створює затишний настрій.
- Я дуже полюбляю яблука! Не бананы чи апельсини, а саме звичайнi яблука, що здається людям дивним. Кожного дня маю зʼїсти хоч одне, не зважаючи на гастрит та заборону лікаря.
- З дитинства захоплююсь різдвяним настроєм взимку. Для мене це найкраще свято, немов казка, втілена у життя. Завжди чекаю різдвяну ялинку та попри здоровий глузд вірю у диво.
- Мені подобається морозиво, здебільшого лимонний сорбент або манго. Цікаво, що в дитинстві я зовсім не хотіла морозива, але з часом смаки змінюються.
- Не люблю шоколад. Зовсім. Навіть шоколадний торт для мене не смачний. Подруги не розуміють, як так можливо взагалі. Така вже я дивачка!
- Запашна кава з ранку - мiй щоденний ритуал. Але обовʼязково має бути заварна та кращої якості, без цукру, з вершками)
- Не дивлюсь серіали, тому що поважаю свій час і краще напишу декілька рядків своєї книги, ніж витрачу його на те, що не приносить користі.
- Не маю кумирів. Навіть таке питання здається мені дивним; коли чую його, то гублюся з відповіддю, бо людей дивує моє ставлення.
- Обожнюю, як пахне повітря після грози. Часто гуляю після дощу наодинці та складаю в голові свої iсторiï.
- Маю гарну фантазію. Iноді сама дивуюся, куди мене заводять власні думки. Але ж для письменника це добре)
- Люблю бувати на природі. Лiс, гори, вода дають мені сили. Особливо чудово пишеться в таких умовах.
Це далеко не повний перелік моїх дивацтв, але цього достатньо, щоб зрозуміти мої схильності.
Тетяна Олiйник
273
відслідковують
Інші блоги
Після зради колишнього вона провела ніч з незнайомцем, а на ранок втекла. Згодом виявилося, що це - її новий бос. Що ж далі? Скоріше читайте, ще й з шаленою знижкою! "Мій новий бос" — Я зроблю так, що колишній
Вітаю! Сьогодні діє знижка на зимову історію кохання. ✨✨✨ — Микито! — Неоднозначно покликав товариш. — Ти на котрій, з цих красунь завис? Крук важко видихнув, на силу перевів погляд на мера. — На Вишневській.
Всім привіт! Новий розділ Химер Калітрасу прибув за розкладом. У ньому трохи полунички, хтиві жриці і вибухове кохання. Буквально, вибухове. — Живеш занадто скромно як на копа-контрабандиста, — мурликнула
Привіт, мої любі читачі! Сьогодні я хочу поділитися з вами неймовірною новиною. Моя книга «Темні лінії» офіційно стає частиною чарівного літературного марафону «Мелодія кохання», який проводять авторки
Пані відкинула з обличчя темну вуаль і витерла блискучу сльозу мереживною хустинкою. Останні промені сонця розрізали туман, насичуючи її сльози своїм світлом. Через це здалося, ніби вони були з чистого золота. Белла перелякано
2 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиЦікаві факти) Я також люблю дивитися на дощ із вікна. А ще мені подобається сильний вітер. Тоді я можу підняти руки до неба, та зробити вигляд, що керую погодою ))
Анна Стоун, Дяку! Дивовижний збіг! Я теж люблю стояти пiд сильним вітром та розставити руки. Таке враження, що вiн забирає увесь негатив та наповнює силою! Забула про це написати)
Майже всі факти про вас перегукуються з моїм внутрішнім станом) Теж люблю час від світанку до сходу сонця, хоча спати люблю ще більше) Люблю пасмурну погоду і аромат озону, який з'являється після дощу)
Олена Ранцева, Справжня романтика для автора! Я вас розумію!
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати